Dünyanın Genel Seyri

• Konuyu başlatan Deleted User - 1704733
  • Başlangıç tarihi
57.Dünya'da ERROR Klanı dağıldıktan sonra biz vuracağımızı vurup bize yanlış yapan insanları toplayıp bırakacaktık.

Ancak hasan abi doğu ve bizim anıl anlaşmış siz Tuğraya geçin UDW ye savaş açın 15 gün sonra savaşa girin , UDW yi 3 cepheden yiyelim denildi.

UDW dünyanın sol yarım küresini komple kaplıyordu bu , Savaşın diğer tarafında ise sağ küreyi kaplayan TEHLİKE TUĞRA ve VEGAS Klanı vardı.

Tuğra da diğer klanlar gibi üstüne düşeni yaptı savaşa katıldı ve hızlı bir şekilde yarmaya başladı cephesini ;

Ancak hasan abiyle kolonis cemal abi telefonda görüşmüş Hasan abiye cemal abi şöyle bir soru yöneltmiş ;

UDW bittikten sonra ne yapacağız , Hasan abide mantıklı olarak cephesini ilk kapatan söz hakkı olur diye söylemiş.

Bunun üzerine toplantı yapıldı o toplantı da ben de vardım ve duyduklarıma şahitlik ediyorum şimdi.

RH Klanı TUĞRA'ya savaş ilanı verilir verilmez TEHLİKE Klanı olacak bu nedenle cephemizi kapatmış sayılıyoruz.

Bu yüzden söz sahibiyiz ve eğer RH Klanı TEHLİKE olmazsa ben ve ekibimi toplar TUĞRA klanı olurum dedi cemal abi.

Bu söz tutuldu mu hayır ;

Orada sadece tek bir cümle söyledim ;

Bu adamlar savaşın hakkını verdi diye birlik olup TUĞRA'yı yok etmeyi planlıyorsunuz .

TUĞRA dan hasan abi de şöyle cevap verdi ;

UDW zaten bitmiş , tekrardan oyun başında ki map a dönüştüreceksiniz haritayı.

Bu iki cümlede çıktı .

Tehlike ekibi oyunun hakkını veren gördüğüm en iyi ekiplerden birisi , Tehlike'yle birlikte zamanında TUĞRA'ya vurma planlarını bende yaptım burada bunu açıklamaya gerek yok .

Bu haritanın suçlusu olarak VEGAS klanını görüyorum satranç olarak öne sürdükleri nihayet farkına vardı durumun.

O zamanlar isyan vardı tehlike değil.

Lv snapula

Çaylak
Dakka 1 gol 1 kufur kiyamet mesaj geldi :( Barışımız kaliteli olmadi savaşımız olsa keske. Sövecek olan da kendi hesabindan sövsün enazindan.

Gecmiste de ben yan hesaptan tehdit edilmistim oluyo boyle seyler :)

ReD-W

Acemi
Sende yerinde durmuyon snapula Allah bilir ne yapmışsın adama .... Ama adam haksız küfür argo olmaz... bu bir oyun kami yollasaymiş daha iyi olucakmiş..

acemijocuk

Acemi
Gözlerde ihanet varsa, sözlerde sadakat aranmaz..
Şimdi klavyeleriniz değil baltacılarınız ve mızrakçılarınız konuşsun

Lv Matestik

Çaylak
senin kafa çok geri gitmiş orada deyiliz orada bir sorunumuz yoktu
herhangi bir özrü olmıyan okuyabilir anlıyabilir mesajlarda sorun yok udw ile sawaşırken çiğnenebilecek ne kural varsa çiğnediniz tuğraya karşı savaş çıkarmak için yok yere bunarı yazacak halin yok ya kendi bakış açından değerlendiyorsun olanları
oplarda sağlam wurup köy topladık bunlar kapıyacak endişesi ile bize döndünüz bütün dünya bize saldırırken güzeldi dimi çok oyunculuk yaptınız vallahi helal olsun
bide eşit şartlarda gösterin bu kadar büyütmeyin bu mevzuyu
değiliz** olmayan** anlayabilir** savaşırken** türkçede '' x , w , q '' karakterler yok. fiilden sonra nokta gelir. bunları*** değerlendiriyorsun*** vurup** kapayacak** tekrar ediyorum fiilden sonra nokta gelir. tüüüü senin türkçe öğretmenine rh'tan gelen ve murat abilerin ekipten olupta şu cümleyi kuran arkadaş geldi aklıma, ''her şey için teşekkür ederim, çok destek atmasanız bile canınız saolsun. En azından herkes düzgün türkçe yazıyor ve konuşuyordu :/

YALNIZBARON

Yasaklı
değiliz** olmayan** anlayabilir** savaşırken** türkçede '' x , w , q '' karakterler yok. fiilden sonra nokta gelir. bunları*** değerlendiriyorsun*** vurup** kapayacak** tekrar ediyorum fiilden sonra nokta gelir. tüüüü senin türkçe öğretmenine rh'tan gelen ve murat abilerin ekipten olupta şu cümleyi kuran arkadaş geldi aklıma, ''her şey için teşekkür ederim, çok destek atmasanız bile canınız saolsun. En azından herkes düzgün türkçe yazıyor ve konuşuyordu :/

X, w, q karakter değil harftir.
Noktadan sonra büyük yazılır.
*** ı neden kullanıyorsun bilmiyorum.
Kapayacak değil kapatacak.
Canınız saolsun değil sağolsun.

:/ böyle işaretler de yok.

Ercanla seni kıyaslarsak, ercan senin seviyenin çok üstünde

Lv snapula

Çaylak
"Wurup" yazmis qanka ustune konusmayin bunun. Dağılın.. Biraz dabülvee'ye saygınız olsun.

Evet.. qanka.

Lv Matestik

Çaylak
Şimdi siz 25 inde savaş başlayacak dediniz bizim oyuncuları vurdunuz yok şuydu yok buydu onlar Vegastaydı. sonra dediniz ki isyana savaş açmayacağız baktınız haritaya dadaşların ekibi gördünüz. Ahanda şunu da aradan çıkaralım dediniz direkt dadaşı banlatıp isyanı vurmaya başladınız. Olay basit sizin sözde ''kurucunuz haribo'' biz sizi sattık dedi. Ama dediklerinize göre satmamışsınız. Sizin kurucunuzla konuştum tartışmadan önce ama tutupda burada anlatacak kadar kalitemi bozmadım. Ses kayıtlarınız var dediğiniz şeyler boş arkadaşlar, Sonuç olarak siz ''adam'' gibi çıkıp beyler biz üçlü müttefikliği bozuyoruz demediniz. Önce gittiniz kendinizi tuğrayla güvence altına aldınız sonra olayları ''bana göre bahaneleri'' önümüze sürerek savaş çıkarmaya çalıştınız. Biz ne istediyseniz vermeye hazırken, sizin diplomatınız ben sözümü dinletemedim özür dilerim diyerekten savaş ilanına devam ettiniz. Sonuç ne Tuğrayla arkadan iş çevirip kendinize güvence altına aldınız. Sorun burda başlıyor yetmedi oyunculukla savaşmak varken gelmişsiniz burada olaylar sıralıyorsunuz. Olay sizin bizi satmanız, olay ağzınızdan çıkan tek bir lafın bile güven arz etmemesi iyi oyuncu olabilirsiniz ama güvenilir değilsiniz. Olay bu kadar basit. o yüzden bu kadar konuşmaya gerek yok. Siz bizi sattınız. Şimdi de savaşıyoruz. Ve dünyada oynayan herkes bunu içten içe biliyor. Sezgin Abinin de önlem almaya çalışmasını hareketleriniz gayet haklı çıkarıyor da köy açlığınız da bitmiyor. baktınız tuğra oynuyor köy vermiyor hakkını vermek lazım gayet kaliteli ve emek harcayan oyuncular var çok güzel ilgilendiler. (ömerylmaza selamlar) kaliteli ve saygılı biri. Sizde bunu yapacak oyuncu 3 5 tane çıkmaz. Ama gel gör ki harita aleyhimize kim daha iyi oynarsa o kazanır oyunu buna da takılmayın. Ben çelikten çıktığımda truva yapılmasına karşı çıkan ilk kişilerdim adım lekelenmesin insanlarla samimiyetim var gerek yoktu. Ama siz kendi kendinizi yaktınız :) kalitenizi koydunuz o kadar basit sözüm belli oyunculardan dışarı olduğunu hatırlatmak isterim. İyi oyunlar size

Lv Matestik

Çaylak
X, w, q karakter değil harftir.
Noktadan sonra büyük yazılır.
*** ı neden kullanıyorsun bilmiyorum.
Kapayacak değil kapatacak.
Canınız saolsun değil sağolsun.

:/ böyle işaretler de yok.

Ercanla seni kıyaslarsak, ercan senin seviyenin çok üstünde
sdfghjkl tamam hocam haklısın :) çok üstümde o benim lafı koydun şu an ağlıyorum :(

UNDERWORLD-61

Mızrakçı
Şimdi siz 25 inde savaş başlayacak dediniz bizim oyuncuları vurdunuz yok şuydu yok buydu onlar Vegastaydı. sonra dediniz ki isyana savaş açmayacağız baktınız haritaya dadaşların ekibi gördünüz. Ahanda şunu da aradan çıkaralım dediniz direkt dadaşı banlatıp isyanı vurmaya başladınız. Olay basit sizin sözde ''kurucunuz haribo'' biz sizi sattık dedi. Ama dediklerinize göre satmamışsınız. Sizin kurucunuzla konuştum tartışmadan önce ama tutupda burada anlatacak kadar kalitemi bozmadım. Ses kayıtlarınız var dediğiniz şeyler boş arkadaşlar, Sonuç olarak siz ''adam'' gibi çıkıp beyler biz üçlü müttefikliği bozuyoruz demediniz. Önce gittiniz kendinizi tuğrayla güvence altına aldınız sonra olayları ''bana göre bahaneleri'' önümüze sürerek savaş çıkarmaya çalıştınız. Biz ne istediyseniz vermeye hazırken, sizin diplomatınız ben sözümü dinletemedim özür dilerim diyerekten savaş ilanına devam ettiniz. Sonuç ne Tuğrayla arkadan iş çevirip kendinize güvence altına aldınız. Sorun burda başlıyor yetmedi oyunculukla savaşmak varken gelmişsiniz burada olaylar sıralıyorsunuz. Olay sizin bizi satmanız, olay ağzınızdan çıkan tek bir lafın bile güven arz etmemesi iyi oyuncu olabilirsiniz ama güvenilir değilsiniz. Olay bu kadar basit. o yüzden bu kadar konuşmaya gerek yok. Siz bizi sattınız. Şimdi de savaşıyoruz. Ve dünyada oynayan herkes bunu içten içe biliyor. Sezgin Abinin de önlem almaya çalışmasını hareketleriniz gayet haklı çıkarıyor da köy açlığınız da bitmiyor. baktınız tuğra oynuyor köy vermiyor hakkını vermek lazım gayet kaliteli ve emek harcayan oyuncular var çok güzel ilgilendiler. (ömerylmaza selamlar) kaliteli ve saygılı biri. Sizde bunu yapacak oyuncu 3 5 tane çıkmaz. Ama gel gör ki harita aleyhimize kim daha iyi oynarsa o kazanır oyunu buna da takılmayın. Ben çelikten çıktığımda truva yapılmasına karşı çıkan ilk kişilerdim adım lekelenmesin insanlarla samimiyetim var gerek yoktu. Ama siz kendi kendinizi yaktınız :) kalitenizi koydunuz o kadar basit sözüm belli oyunculardan dışarı olduğunu hatırlatmak isterim. İyi oyunlar size
Yukarda TEHLİKE başkanı herşeyi itiraf etti burada boşuna atıp tutup böyle uzun yazılar yazma sezgin her zamanki sezginliğini yaptı ve worldu kaybetme noktasına getirdi.

Deleted User - 1704733

Ziyaretçi
Yukarda TEHLİKE başkanı herşeyi itiraf etti burada boşuna atıp tutup böyle uzun yazılar yazma sezgin her zamanki sezginliğini yaptı ve worldu kaybetme noktasına getirdi.
Lan ne itirafı, adam açıklamasını yaptı. Hala itiraf diyorsun. Adam diyor ki ben seninle konuştuğumda ses kaydını dinlememiştim. Dinledikten sonra bir şey olmadığını gördüm diyor. Sen daha itiraf diyorsun. Adamın açıklamasını yok sayıyorsun.

Bunu buraya yazmazsam harbiden Cemil Abi bir şeyleri itiraf etti, biz de üzerine söz söylemedik iması oluşacaktı. Sırf bu sebeple yazdım. Cemil Abi'nin açıklaması yukarıda mevcuttur, ''itiraf'' ve benzeri bir şeyin olması da söz konusu değildir. Kaldı ki ortada itiraf edilecek bir şey de yoktur.

Lv snapula

Çaylak
Bişeyi 40 kere söyleyince dogru mu oluyo anlamadım ki..

Mesajı alıntılarsan görelim enazından nerde ne itiraf etmiş. Okudum hepsini ama bi de senin hayal gücünle okuyayım. Gerekirse gider sorarız ne demek istedin diye.

Bi de sen şey değil misin? Dinlemediği ses kaydıyla ilgili gelip öyle bi muhabbet olmadıgı halde "dinlemedim ama bana söylediler benim hakkımda oyuncu değil demişsiniz" diyen? Ortaya çıkınca da başka ses kaydında var falan dediniz :D Eminim vardır. (sen misin emin olamadım ondan soruyorum.)

Bu iddialarına karşılık olarak sizin yemin bozan rölanti "başkanı" biz sizi sattık dedi. Gerçi bunu söylememin bi anlamı yok şimdi demedim der inkar eder bi de çoluğunun çocugunun üstüne yemin eder. Yemininin zaten hükmü da boşuna günaha sokmayalım adamı. (tırnak içine aldım başkan sözcüğünü çünkü kimse beni dinlemiyor diyo üzülüyor ona da ayıp ediyorsunuz. Aramızda tatsızlık geçti ama iyi biri diye bilirdim onu. Üzmeyin çok.)

Lv Matestik

Çaylak
Sen bak ne güzel lafı dolandırıyorsun Enes. Kurucunuz biz sizi sattık dedi ya sende tutup konuyu farklı yöne çekiyorsun 3. kez soruyorum herkesin bulundugu yerde Sizin kurucunuz mu YALANCI sen mi YALANCISIN bunu söyle insanlara?????