Dünyanın en ... klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser60632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54987

Ziyaretçi
bizden çok sen konuşuyosun sorun orada sanırım hocam:)

DeletedUser60204

Ziyaretçi
cok şekersin.içtikLerine Dikkat et bu aralar Fazla kaçiriyorsun Sanırım.

1.sayfadan Tut okumaya ve saymaya başLa Görürsün.

Tıkandıgın yerde Tekrar yaz Gerekirse Ben Hepsini Tek Tek yazarim napayim oda bana kaLsin.

DeletedUser55128

Ziyaretçi
cok şekersin.içtikLerine Dikkat et bu aralar Fazla kaçiriyorsun Sanırım.

1.sayfadan Tut okumaya ve saymaya başLa Görürsün.

Tıkandıgın yerde Tekrar yaz Gerekirse Ben Hepsini Tek Tek yazarim napayim oda bana kaLsin.

k.bakmada senin kadar cok konusup bos konusan bu forumda ilk lan anlasam tartiscam yada hak vercem ama anlayamiyorum:)

DeletedUser60204

Ziyaretçi
k.bakmada senin kadar cok konusup bos konusan bu forumda ilk lan anlasam tartiscam yada hak vercem ama anlayamiyorum:)

Kıtlık olabilmesi normal sizlerde .
okudugunuzu anlayamiyorsaniz bunadamı ben zorlayayim :))
Okuyun anlayın , Özet olarak ''azıcık Sessiz olun hadi şekerim.'' ağzınız cok calısmasın ordular falan calıssın burda yayğara kopararak bişey elde edemezsiniz diyorum Şimdi Kapiiş?

DeletedUser54987

Ziyaretçi

Kıtlık olabilmesi normal sizlerde .
okudugunuzu anlayamiyorsaniz bunadamı ben zorlayayim :))
Okuyun anlayın , Özet olarak ''azıcık Sessiz olun hadi şekerim.'' ağzınız cok calısmasın ordular falan calıssın burda yayğara kopararak bişey elde edemezsiniz diyorum Şimdi Kapiiş?

burası forum oyunla ilgili düşüncelerin tartışıldığı sanal bir ortam... herkes saygı kuralları içerisinde istediğin yazar... Rahatsız oluyorsan girmene gerek yok okumazsın olur biter.. oyunda küçük dağları sen mi yarattın da bizim haberimiz mi yok?
oyun hayatında kimi neyi yıktında kime neye saygısızlık yapıyorsun.

DeletedUser60204

Ziyaretçi
Sen olayı Tamamen Yanliş anlamişsin Dostum huh

Halen Tezimin Arkasındayım ''Kıtlık'' problemi var anlamamak için Israrcısın.

Sana Bişey Diyen oldumu ? Burda Şov yapmanin Bir anlami yok :)

Burdaki Şovlarinizi Oyunda yapin dedik Hatami ettikKii?

Kimi Neyi Yıktıgım Konusuna geLince ,Bu konu Tartişilabilir Pektabi :)

Sana Burda Oturup Tek Tek Sayıp Sizin yaptiginiz Gibi Klavye Delikanliligi yapacAk halim yok :)

Nede olsa bu işleri En iyi Siz yaparsiniz Buralari Mesken Tutup ona Buna Sallamayın Kendi Hakkiniz'da konusun Gerisine Oyunda Oyununuzda Cevap verirsiniz ŞEKERİM.

DeletedUser60204

Ziyaretçi
Sakin ol Şampiyon.
Gevezelik yapma Terbiyenide Takinmani Öneririm.
3 yaşindayim . yeni yeni öğreniyorum idare et.
Ortamı boş bulmayınca Sinirlenmeyin Ögreniyoruz işte ne kiziyorsun .=)

Bişii Diceem Avukatmisin?
Sen Niye Atar yapiyorsun Şekerim Sinirlenmek Vucuda Zararli Relax ol Relax :)

DeletedUser57761

Ziyaretçi
lan gördüğüm en boş insansın ne tartışıosun amacın ne bunu anlamak problem boş adamın tekisin adammısın onuda bilmiyorum ama çocuk gibi geldin bana da bilemiyorum yani

her postta boş adamsın boş konuşuyorsun gibi şeyler yazana bakın hele nasıl konuşuyor :)

sen ilk önce konuşmasını öğren bakalım. ondan sonra konuşmaya çalışırsın ;)

mehmet sende konuşmayı bilmeyene cevap verme kardeşim be kendi halinde söylenip dursunlar ne uğraşıyorsun :) ama sinestro biraz makul bak bu adamla tartışılır da celallenme fazla :::D

DeletedUser60204

Ziyaretçi
Sinestro İyi Sıkıntı yok adamla Saygı Çerçevesinde ''Atişiyoruz''

Bu İ L A Y D A ya noluyorsa herşeye atliyor :)

Egleniyoruz valla napalim kardaşim :))

Haklisin valla :))

DeletedUser54987

Ziyaretçi
Sen olayı Tamamen Yanliş anlamişsin Dostum huh

Halen Tezimin Arkasındayım ''Kıtlık'' problemi var anlamamak için Israrcısın.

Sana Bişey Diyen oldumu ? Burda Şov yapmanin Bir anlami yok :)

Burdaki Şovlarinizi Oyunda yapin dedik Hatami ettikKii?

Kimi Neyi Yıktıgım Konusuna geLince ,Bu konu Tartişilabilir Pektabi :)

Sana Burda Oturup Tek Tek Sayıp Sizin yaptiginiz Gibi Klavye Delikanliligi yapacAk halim yok :)

Nede olsa bu işleri En iyi Siz yaparsiniz Buralari Mesken Tutup ona Buna Sallamayın Kendi Hakkiniz'da konusun Gerisine Oyunda Oyununuzda Cevap verirsiniz ŞEKERİM.

konuşmalarımda sadece düşüncelerimi belirtmişim ama seviyeyi düşüren sensin malesef :)
ben bize çok çok iyiyiz demedim mesela kendimiz dalga geçebileceğim çok konu var amma... bazıları forumda lobi peşinde de koşmasına gerek olduğundan fazla mı az mı olduğunuzu zaten oyun platformda görmek gerekir.
aynı şekilde bizimde göründüğümüzden iyi ya da kötü olduğumuzu ama senin ki ergen muhabbetine kaçıyor. klavye delikanlılığı derken benim sana, klanına ya da X bir arkadaşına hakaret içeren bir cümlem yok...
zaten seviyen buralarda olacaksa benden daha sana karşı bir yazı yazmamı bekleme senin küçük egonu oyunda görmek isterim aynı şekilde:)

DeletedUser60204

Ziyaretçi
B12 ve Folikasit Eksikligi.
Bol Bol Tüketin.Algiyi Açar Görüşü Genişletir.

İyi Oyunlar.

DeletedUser57096

Ziyaretçi
La Bütün Klanlar Yalan Olmuşya Bi Hamsiler Kalmış :)
DEJAVU Yamyamsın Harbi :):)