Dünyanın en ... klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser60632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Bence dünyanın en;

ekipleşmiş klanı VULTS
***çu klanı DEJAVU
düzgün oynayanı ŞARBON
pasifi bol olanı ŞARBON
ne yaptığı belli olmayanı İSTİLA

yeni olduğum için sadece bu klanları izleyebildim, diğer klanlar kusura bakmasın :)

SİZCE?

kılbıll

Baltacı
Tüm klanları tek tek dolaşanı da suntuzu heralde rüzgar nerden eserse o tarafa gidiyor

DeletedUser60632

Ziyaretçi
H A N N I B A L ben :) yalnız dünyanın en..klanları konusunu anlamayıp laf sokmaya çalışan iq, kertenkele iqsu olsa gerek :)

ayrıca oyuncu dosyasından inceleyebilirsiniz çok laf etmeye gerek yok işi olan oyundan mesaj atar konuşuruz tt1

DeletedUser60632

Ziyaretçi
ayrıca "Bence" demişim ne yaranız var gocunuyorsunuz, onu anlamadım :)

konuyu saptırıp saçmalayacaksanız yeni forum üyeliği alayım :) hala bunlara takılan varmış, garip :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
ayrıca "Bence" demişim ne yaranız var gocunuyorsunuz, onu anlamadım :)

konuyu saptırıp saçmalayacaksanız yeni forum üyeliği alayım :) hala bunlara takılan varmış, garip :)

Forum kuralları 16. maddeyi incelemeni tavsiye ederim. :)

kılbıll

Baltacı
H A N N I B A L ben :) yalnız dünyanın en..klanları konusunu anlamayıp laf sokmaya çalışan iq, kertenkele iqsu olsa gerek :)

ayrıca oyuncu dosyasından inceleyebilirsiniz çok laf etmeye gerek yok işi olan oyundan mesaj atar konuşuruz tt1
Burda biz senin oyunculuğuna laf etmedik ki ayrıca nick değiştirilerek hesap devredilmiyor nick farklı ama oyuncu aynı dejavudan çıkarken nick değiştirdin hesabı devrettim dedin yarın başka klana geçerken bi nick daha değiştirirsin

DeletedUser60632

Ziyaretçi
En çok güldüğüm yer de şurası :)

Vizyonumuz

Bulunduğumuz sunucu içerisinde düşmanlarımızın bile oyundan en üst seviyede zevk almasını sağlamaktır.

böyle bir ban attırma çabaları, banlı oyuncu toplama çabaları,50 puanlık hesaptan aletha kullanmalar :) baya zevkli yav eheheheheh tt2

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Burda biz senin oyunculuğuna laf etmedik ki ayrıca nick değiştirilerek hesap devredilmiyor nick farklı ama oyuncu aynı dejavudan çıkarken nick değiştirdin hesabı devrettim dedin yarın başka klana geçerken bi nick daha değiştirirsin

ahahahhahaah sen bu olayı bana kanıtlasana bi? nereden saçmalıyorsun, hesabın dejavu geçmişi var doğrudur ama 2 ay geçmiş?

ban yeme sebebi de zaten nick editlendi sen hiç mi oyun takip etmiyorsun :) :)

DeletedUser57761

Ziyaretçi
adam burda kendine göre konu açmış siz niye konuyu saptırıyorsunuz :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
aynen öyle şarbondayım diye sadece şarbona iyi yorum yapmadım iyisiyle kötüsüyle bana doğru geleni yazdım, ama kimse fark edemiyor

kraldan çok kralcılık olayını bir türlü anlayamadım, yap yorumunu geç işte :)

DeletedUser57761

Ziyaretçi
şarbona birde en çok pasifi olan klan demiş bu bana doğru gelmesede, bizim için yaptığın yorum için saolasın :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
yok kardeşim gömmek değil oyunculuğunuza da laf yok, iyisiniz

ama ben anlamadım sadece :)

DeletedUser59185

Ziyaretçi
senin anlamaman normal kardeşim bizde anlamadık çnkü :):)