Dünyanın en ... klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser60632
  • Başlangıç tarihi

Yandan Atmış

Yasaklı
sancak en cok savasan ve en iyi savasan klandı en cok asker saldırı ve savunmadada oydu bırakana kadar şuanda bir klanı söylemem gerekirse savasan olarak herkesi eşit seviyede tutarım cünkü bazı klanlar kalabalık olduğu için daha fazla köy alıyor bundan kastım 10 klanlık bir ekip geliyor 2 klanlık bir ekip 2 klanlık ekip uzun vadede belli eder 10 klanlık ekip şuan 5000 köy de almıs olsa nafile bence :)

aliklo

Okçu
Gereksiz Tartismalar Bu Oyunda Kim Sabrederse Kim Uzun Süre Kalırsa O Klanin Kapatacağı Bi Dünya...

Oyunun Başından beri Aynı Ekip Olan 3 4 Klan Kaldı ve Hala İyi Durumdalar Her Klanin Belli Sebeplerle Yavaşladigi Zamanlar Olur Nitekim De Öyle Dejavuyu Veya Eşkıyayı 300-500 Yenebilceginizi Sanıyorsanız Yanlistir...

Şu ana kadar En iyi Organize Olmuş En İyi Savaş Yapan Klana Gelince SANCAK Ailesi Benim Favorim

DeletedUser60179

Ziyaretçi
dışarda 3k mançosu 1 de feneri vardı :) kopyalanmamış

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası
Yukarda bir arkadaş söylemişte akrep klanı gibi bir klanı tek opta yıktık diye zaten akrepi dejavu ve ares klanları hallaç pamuğuna çevirmişti sonra ankaya katıldılar bizde vurmayı bıraktık ondan sonra da sizin bünyenize katıldılar bunu bile kendinize malettinizya helal olsun size bravo

Aynen katılıyorum.O yorum maalesef çok içler acısıydı thumbdown

kılbıll

Baltacı
Bize botçu diyen arkadaşlar bugün 5k lık bir hesabın köyünü aldık ve 2500 manço ve fener bilin bakalım nerdeydi :) burda atıp tutarken bi arkanızda ki pislikleri temizleyinde ondan sonra gelin bize şaf söyleyin

DeletedUser60632

Ziyaretçi
:) sapık mısınız siz beyler? bir deli bir kuyuya taş atmış kimse de taşı bulamamış, o hesap bu aynen.

1*Konuyla hiç bir alakası yok
2*Radef36 adlı oyuncu şarbon üyesiydi yaklaşık 300 k puanı vardı, tek mancınık köyü kullanarak dostlarına yardım ediyor bu çok yadsınacak bir şey değil. Yanlış mıyım? neyini büyüttünüz bu kadar siz bunun :)
3*Madem devam ettireceksiniz açın bir konu kim ***çu kim *****ci konuşalım, elimizdeki delilleri sunalım, Var mısınız?

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Cevap verirsem altından kalkamaz kimse, bence uzatmayın :)

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Simdi bak bakalim dejavu asagidaki hesaplara cogu heykel insa edilmks biraklmis hesap ne icin fener icin ?
Bu duruma ne diyeceksin dejavu bu kadar hesa ney cogu sirf fener icin acilmis 50 puanlik heykel insaa edilmis hesaplar sadece !

Ceza sebebi:

Birden Fazla Hesap Kullanımı / Yönetimi
1nci İhlal - En Büyük Hesap
(zignon)
1nci İhlal - Diğer Hesaplar
(Kral onerodti; merdivenköy; alipasacinar001; Byagro; microchip; superr; fkrgnsr; jubaoguz; Dusman31; *KARAKUZU*; klaus90; ahmeteren.; Lord Omurizwel; berkcerdik; w21 test; ProtezBacaklıKurbağa; frk-)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
:) klan değiştirmeyi oyuna aykırı bulan insanlar hiç çekinmeden böyle şeyler yapabiliyor demek ki :)

DeletedUser42031

Ziyaretçi
amaçları laf kalabalıgı nerden vurabılırız de nasıl bir söz söyleyebiliriz

şimdi bu olaya ne diyecekler acaba nasıl bir gard alacaklar cok merak ediyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
dünyanın yükselen yıldızı VULTS

dünyanın en savaşçı klanı ŞARBON

dünyanın en organize olan klanı DEJAVU

dünyanın en istikrarlı ve favori klanı EŞKİYA

dünyanın en gizemli klanı İSTİLA

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Simdi bak bakalim dejavu asagidaki hesaplara cogu heykel insa edilmks biraklmis hesap ne icin fener icin ?
Bu duruma ne diyeceksin dejavu bu kadar hesa ney cogu sirf fener icin acilmis 50 puanlik heykel insaa edilmis hesaplar sadece !

Ceza sebebi:

1nci İhlal - En Büyük Hesap
(zignon)
1nci İhlal - Diğer Hesaplar
(Kral onerodti; merdivenköy; alipasacinar001; Byagro; microchip; superr; fkrgnsr; jubaoguz; Dusman31; *KARAKUZU*; klaus90; ahmeteren.; Lord Omurizwel; berkcerdik; w21 test; ProtezBacaklıKurbağa; frk-)

Demekki burdaki lerin çoğuda senin multin :)

DeletedUser59599

Ziyaretçi
istila klanı bence dünyanın dengesini degiştirecek tek klan:)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Demekki burdaki lerin çoğuda senin multin :)

Abi onun multisi olsa bana karşı kullanmaz :) zaten savaş sebebi bile yok benim bildiğim,
dejavu şarbon arasında eğlenceli bir savaş olsun, zevk alalım :) multiler uzak kalsın, hak eden, iyi vuran kazansın :)

angry zeynep

Hafif Atlı
dünyanın yükselen yıldızı VULTS

dünyanın en savaşçı klanı LAZZARO :D

dünyanın en organize olan klanı SFH

dünyanın en istikrarlı klanı SAW

dünyanın en gizemli klanı İSTİLA

dünyanın favori klanı YOK

Alıntı oldu ama olsun bi kaç değişiklilik iyidir

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Abi onun multisi olsa bana karşı kullanmaz :) zaten savaş sebebi bile yok benim bildiğim,
dejavu şarbon arasında eğlenceli bir savaş olsun, zevk alalım :) multiler uzak kalsın, hak eden, iyi vuran kazansın :)

orda onun multisi olmasa o cezaları göremez ben bile şu ondan görüyorum :)