Dünya Kütüphanesi

burakaan

Baltacı
Katılıyorum bir vuslat oyuncusu yazar 10 hücum oyuncusu kirletir yorumlarıyla haklısın açılmasın gelip sadece vuslatı kötülemek amaçlı yazı dökmesinler boşa yazı olacaktır.

biz gelip yalan yanlış şeyler konuşup HÜCUM oyuncularını tahrik edip kaçıyoruz demiyorlar zaten :D vuslatı neden kötüleyelim ki biz zaten bilen biliyor hahaha gerçekler ortada.

Dünyanın başından beri RM aynı kıtada gibi diğer kıatalara karşı bir gelişimleri yok gibi.
Vuslat taraf değiştirmekle ayağına sıkmış gibi.
Feryat (Emin) ın prfoile baktım Hucuma atar gider yapmış. Emin Hucum 1 vs 1 de Vuslatı yer gibi.

Yoksa bilmediğim bir şeyler mi var Vuslat Hucumu tokatlayacağını iddiaa ediyor @Sakaryale54*

burakaan

Baltacı
Tabi ki.. bildiğim kadarıyla
Vuslat dünyaya girdiği paktdan çıkıp Rm ile beraber yola devam ediyor. Karşılarında da geri kalan klanlar var.

ne demek şimdi bu ğuslat taraf değiştirdi falan? pakt ile sınırı olan 2 klanlada sürekli sorunlar yaşayıp tehtidler savurup küfr etmek pakttan çıkmak olmuyor asla taraf değiştirmedi vuslat pakt klanları küfrler hakaretler 1 hafta önce alınmış barbar için 2 gün kavga etmeler oldu diye puslat onlarla savaşmak istiyor sandı bence yanlış

Fringe-

Yasaklı
ne demek şimdi bu ğuslat taraf değiştirdi falan? pakt ile sınırı olan 2 klanlada sürekli sorunlar yaşayıp tehtidler savurup küfr etmek pakttan çıkmak olmuyor asla taraf değiştirmedi vuslat pakt klanları küfrler hakaretler 1 hafta önce alınmış barbar için 2 gün kavga etmeler oldu diye puslat onlarla savaşmak istiyor sandı bence yanlış
D0ru

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Dünyanın başından beri RM aynı kıtada gibi diğer kıatalara karşı bir gelişimleri yok gibi.
Feryat (Emin) ın prfoile baktım Hucuma atar gider yapmış. Emin Hucum 1 vs 1 de Vuslatı yer gibi.

Yoksa bilmediğim bir şeyler mi var Vuslat Hucumu tokatlayacağını iddiaa ediyor @Sakaryale54*
İddaalı olmak güzel bir şey yani iddaa etmelerinden yana proplem yok :D Bugün direneceğiz deseler 1 aya yine çözülür bu savaş

Jamiiryuu

Kılıç Ustası
Bu feryat hücum ile teke tek atmaya yüreği yer mi o oksijenin iyi niyetine dua etsin onun yalan söylediğini paktı satacağını söyledik yanar döner olduğunu şimdiye kadar saman alevi gibi atmıştık kenara istatistik göstermemek için klandan vb çıkmak def klanını savaşa eklememek birşey ifade etmiyor harita ortada bizi yanıltmadığın için teşekkürler. Biz illa wespot u vuracağım dediği zaman rm ile anlaştığını anlamış idik sen profilinde kendini kandırmaya devam et feryat

*J0ker*

Acemi

Evet görmeyen gözler için söylediğin doğrudur biz wespont un göbeğine yerleşmedik haritamızı ilerletmedik vuslat hariç tüm world wespontu savunmasına (sözlü olarak değil tüm world askerini wesponta aktarımı söz konusu) rağmen bizim bu kadarlık ilerlememiz bile büyük bir başarı da değil zaten ha bir de karşı pakt bizim içerimizdeki bazı çürükleri de satın almadı (gerçek para ile hesap satın almaktan bahsediyorum) bunlara rağmen biz hala güzel güzel savaşmıyoruz evet biz rm olarak farmville oynuyoruz (tabi görmeyen gözler için)

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Harita beli size Vuslat bulaştı sizde heryeri destekliyorsunuz .

Ağlama duvarı olmuş burası
Bu oyunu oynuyoruz be abisi :D

Tony Montana

Milis
Evet görmeyen gözler için söylediğin doğrudur biz wespont un göbeğine yerleşmedik haritamızı ilerletmedik vuslat hariç tüm world wespontu savunmasına (sözlü olarak değil tüm world askerini wesponta aktarımı söz konusu) rağmen bizim bu kadarlık ilerlememiz bile büyük bir başarı da değil zaten ha bir de karşı pakt bizim içerimizdeki bazı çürükleri de satın almadı (gerçek para ile hesap satın almaktan bahsediyorum) bunlara rağmen biz hala güzel güzel savaşmıyoruz evet biz rm olarak farmville oynuyoruz (tabi görmeyen gözler için)
çürük elmaları temizlemek lazım. Yoksa ağız ve diş sağlığına zarar verebilir. Dişçi müdahalesi gerekebilir. Haa şu da var insanlıktan anlamayanların ayağına veterinerhekim de yolladık. İsteyene dişçi isteyene veteriner

*Soba

Milis

Wespont klanına sesleniyorum kim aldıla o defleri bana niye hiç attırmadınız ayıp be size bu kardeşim doğruları konuşan birine benziyor rm ve vuslat dışındaki tüm klanlardan def almışsınız banada 2 çiftlik attırsaydınız bari ayıp yav ayıp benim için artık wespont bitmiştir ben tarafsızım kimse şuraya kami mis def at demesin:D