Dünya Kütüphanesi

Fringe-

Yasaklı
17.12.2020 TARİHLİ GÜNCEL HARİTA VE İSTATİSTİK
(Gereksiz tartışmalar ve ağlama seslerinden dolayı tekrardan konu açmak zorunda kaldım.)

NEW HARİTA.png

Dünyayı takip edenler için bazı konularda bilgi vermek istiyorum.

1-Hucum ve Wespont klanları, Vuslat-Rm ikilisiyle savaşmaktadır.

2-Makara Klanının Balıkçılar ekibinden ayrıldığı söyleniyor.

3- Yasal ve Artiz Klanları, Balıkçılar klanlarıyla savaş halindeler.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Eşit harita
Köylerde öyleydi başta hücum vuslattan bayaya köy Aldı :)

bladedogu0

Milis
yok ya hocam ne değişmesi değişir mi hiç :) harita falan atıyoruz şimdi her postun altında puslat kavgası baydırdılar artık

Katılıyorum bir vuslat oyuncusu yazar 10 hücum oyuncusu kirletir yorumlarıyla haklısın açılmasın gelip sadece vuslatı kötülemek amaçlı yazı dökmesinler boşa yazı olacaktır.

Harita için eline sağlık istatistikleri de bir ara konuluyordu harita dışında toplam kesimler de dahil onu da koyma şansınız var mıdır?

Fringe-

Yasaklı
Katılıyorum bir vuslat oyuncusu yazar 10 hücum oyuncusu kirletir yorumlarıyla haklısın açılmasın gelip sadece vuslatı kötülemek amaçlı yazı dökmesinler boşa yazı olacaktır.

Harita için eline sağlık istatistikleri de bir ara konuluyordu harita dışında toplam kesimler de dahil onu da koyma şansınız var mıdır?

malum yasaklardayız en kısa zamanda oyuncu sayıları, kesimler vs vs tablosunu çıkaracağım

Senin akıl sağlığında problem mi var, hem kışkırtıp hem köşeye çekilmeye çalışıyorsun, git önce kafana az akıl koy :D sonra buralara yorum yaparsın

bladedogu0

Milis
Senin akıl sağlığında problem mi var, hem kışkırtıp hem köşeye çekilmeye çalışıyorsun, git önce kafana az akıl koy :D sonra buralara yorum yaparsın

Arşiv de kanıt var akıl oyununa gerek duymuyorum görüntü gerçek sen de onlardan biri oldun harita sayfasını temiz tutalım lütfen bu tarz konuşmalardan haritana baktıysan arkadaşına teşekkür et öncelikle emeğine saygıdır.

bladedogu0

Milis
Son olarak kafana az akıl koy sözünü kışkırtma rencide edecek söz söylemen insanın kendi kişiliğini ne derece belli ettiği ortada seninle muhattap olmayalım benden sana cevap gelmeyecektir bu yorumdan sonra ve benim yorum yapmam seni hiç ilgilendirmez.