Dünya Gerçekleri

erkan baba

Kılıç Ustası
Üsluptaki çirkinleşme Faruğun anlattıklarını doğrular nitelikte. Zannediyorum ki bunlar kaçınılmaz sona yaklaşmalarına az kaldığı için oluşan psikolojik baskıların dışa vurumu.
Senin başkanın yaptıklarını kabul ediyor ben kendi adamlarıma istediğimi derim.Op varken yatıp uyucak adamın benim klanımda işi yok.O oyunu bırakanlarda bundan dolayı bırakıp gittiler.

DeletedUser54004

Ziyaretçi
küfürbaz sensin demek :) ben yaptığım her şeyi tabii ki kabul ediyorum, kabul edemeyeceğim veya utanacağım hiçbir şey yapmadım ki ben sizler gibi :)

ne arkadan iş çevirdim ne de kimseye yalan konuştum. bütün konuşmalarımı dökebilirsiniz buraya :)

ben sizin bizimle görüşüp anlaştıktan 1 saat sonra tiranla discordda konuşmalarınızı biliyorum :) sizin içiniz yalanlarla pisliklerle çürümüş. en çok da abinin hatırasını yaşatıyorsun diye dürüst oynadığını söylemene yazık!

erkan baba

Kılıç Ustası
küfürbaz sensin demek :) ben yaptığım her şeyi tabii ki kabul ediyorum, kabul edemeyeceğim veya utanacağım hiçbir şey yapmadım ki ben sizler gibi :)

ne arkadan iş çevirdim ne de kimseye yalan konuştum. bütün konuşmalarımı dökebilirsiniz buraya :)

ben sizin bizimle görüşüp anlaştıktan 1 saat sonra tiranla discordda konuşmalarınızı biliyorum :) sizin içiniz yalanlarla pisliklerle çürümüş. en çok da abinin hatırasını yaşatıyorsun diye dürüst oynadığını söylemene yazık!
Ya senin görüşmediğin kaldımı bu worldde ? Bi anlatsana herkese gidip sağlı sollu konuşan sensin ve dürüstlükten bahseden sensin çok çelişkilisin.

DeletedUser54004

Ziyaretçi
Ya senin görüşmediğin kaldımı bu worldde ? Bi anlatsana herkese gidip sağlı sollu konuşan sensin ve dürüstlükten bahseden sensin çok çelişkilisin.
ben herkesle tabii ki görüştüm, fakat kiminle sağlı sollu konuşmuşum koysana buraya? adamsan bak 2 gr adamsan benim yalanımı koyarsın buraya.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Açıklayayım :D
karaktersiz adamsan 1vs1 tartışmalar vb :D

erkan baba

Kılıç Ustası
ben herkesle tabii ki görüştüm, fakat kiminle sağlı sollu konuşmuşum koysana buraya? adamsan bak 2 gr adamsan benim yalanımı koyarsın buraya.
Yalan mı yalana ne gerek var sağdan soldan topladıkların yeterince kanıt bana göre.Neyse fazla uzatmıyorum iyi savaşlar iki tarafada.

DeletedUser54004

Ziyaretçi
Yalan mı yalana ne gerek var sağdan soldan topladıkların yeterince kanıt bana göre.Neyse fazla uzatmıyorum iyi savaşlar iki tarafada.
yahu at iftirayı, ondan sonra da böyle sıva sıvayabilirsen. bir daha böyle boyundan çapından büyük laflar edip altında ezilme bak koy dedim koyamadın bir şey. git seviyende takıl, boyundan büyük işlere girme kaldıramıyorsun belli ki

erkan baba

Kılıç Ustası
yahu at iftirayı, ondan sonra da böyle sıva sıvayabilirsen. bir daha böyle boyundan çapından büyük laflar edip altında ezilme bak koy dedim koyamadın bir şey. git seviyende takıl, boyundan büyük işlere girme kaldıramıyorsun belli ki
Sen git legaldende bi 15-20 al öyle gel buralara :D

DeletedUser54004

Ziyaretçi
legalden 5 tuğradan 15 ne fark eder. sıraya koyduk abileriniz de kurtaramayacak sizi. ne de güzel ağladınız tüm dünya bize dönsün diye :)

DeletedUser64119

Ziyaretçi
Yazık lan cevap falan vermeyede çalışıyor elleşme Faruk sonraya da bırak hemen tüketme sonra da oynarsın.. İşte bu zeka seviyesi vegas ile savaşırken arkadan vurarak bir şeyler kazanacağını düşündü.. İbretlik

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Dünya gerçeği mi istiyorsunuz ???

Her allahın günü farklı farklı kişilerden Stalker a karşı hareket etmemiz için talep,teklif,peşkeş ne varsa geliyor... Bundan daha gerçek bir şey olamaz...

Dünyaya her klan ve oyuncu 26 puanlık köyler ile başladı diplomasi,strateji,operasyon,destek bunları düzgün yapan klanların bu tarz hamlelere ve bu tarz başlıklara ihtiyacı kalmadı...

Ancak bir rüya görüp kendini kaf dağının tepesinde zannedenler bu gün acınası haldeler..

Bu mesajım bazı klan yönetimlerine itafendir. Genel forumda artisliğin kralını yapıp özelden her yolu denemeyi bırakın adam gibi savaşınıza bakın !!!

NEFRETDOLU

Casus
Sen erkeklik yapmayıda öğrendin mi aferin be arada bir bu rol yakışıyor sana stalker klanını harbiden canı gönülden tebrik ediyorum şu Vegas yağcısını seve seve değil farklı şekilde size yağcılık yapmak zorunda bıraktınız ya vallahi adamsınız ne oldu hani Vegas geride götürdüğü savaşlara sonradan iyi asılırdı kazanırdı felan Vegas büyüktü kraldı geri çevirirdi savaşı :-D :-D artistlik yaptığın başlık hala duruyor baştan sona hepinizi tebrik ederim stalker ailesi şunu tokatlayışınızıda izledikten sonra neler yazacak o anıda çekirdek aldım bekliyorum :) karşılık olarak yazdığın mesaja yine cevap vermeyi düşünmüyorum öyle delirişin daha çok hoşuma gidiyor ağla eyşan :-D

İş yorum yapma kısmına gelirse; Stalker klanı vegası’da legalide tokatladı güzel strateji ve oyunlarıyla dünyanın yarısını neredeyse ele geçirdiler. Dünyayı kapatma yüzdeleri azimleri bozulmazsa %70den fazla çünkü hırslı ve başarı kazanmış bir ekip başarı kazandıkça iştahlanan oyunculara sahip güzel başarıları için tebrik ederim
Tuğra klanı Vegas gibi hızlı dağılacak bir klan değil içlerinde problem yaşamazlarsa bu savaş iki tarafada zevk verir kenetlenebilen bir klan stalkerin şu anda dünyayı sallayan rüzgarını kesebilecekler mi Onuda zaman gösterecek

Herzaman söylerim gönlüm tuğradan yana dostluklarımdan dolayı ama bu oyun gönül işine bakmıyor iyi olan daha fazla emek veren kazansın başarılar arkadaşlar :)