Dünya Gerçekleri

erkan baba

Kılıç Ustası
Merhaba,

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum az çok 52. dünyayı takip edenlerin savaş durumlarından haberi vardır.Öncelikle vegas ile başlamak istiyorum bu olaylar nasıl gelişti buralara geldi kimler ön ayak oldular kimler gelip neler istedi bi özet geçiyim istedim.İlk olarak vegas klanı ile her dünyada savaşmıştık bu dünyada ise bizden müttefiklik istediler stalkera karşı yanlarında olmamızı istediler biz kimiz TUĞRA klanı olarak.Ve kendi aralarında bir savaş başladı biz ozaman stalker ile s.a durumundayız kendi aramızdaki kurallar artık esnetilmeye ve çiğnenmeye başlanmıştı kendi aramızda konuştuk ettik öyle oldu böyle oldu. Vegas bir anda orta göbeği yarıldı her akşam TUĞRA dc sinde olan vegas oyuncularına soruyoruz pasiflerden alıyorlar ana kadro sağlam pasifler düşüyor sıkıntı yok. Bu süreç 2 ay boyunca devam etti ve VEGAS klanının toplama klan olduğunu kadronun sağ sınır olduğunu söylediler.En son darbe sağ sınıra geldi ve bi gecede 50 köy düştü sonuç bana VEGAS tan gelen mesajlar oyunu bırakıyoruz gidiyoruz kimse ilgilenmiyor oynanmıyor.

Sezgin askere gitti geldi sonrasında düzelicek denilen şeyler düzelmedi görüldüğü üzere VEGAS Dağıldı ve LEGAL oldu bizde yardımcı olduk bu konuda yöneticiler olarak sonra ne mi oldu kendi aralarındaki kavgalar ve STALKER klanının başarılı operasyonları sonucu LEGAL daki kendini oyuncu sanan arkadaşlar silme kararı aldı her world olduğu gibi silip gidiyorlar kendilerine hayatta başarılar diliyorum.TUĞRA ekibi oyuna devam ediyor her hangibir silme ve geri çekilme durumu olmıcak.Ama bu oyunda anlaşılan şey kimseye güven olmıcağı ve kendisini oyuncu sananların oyuncu olmadığını anladım.

Stalker ekibini bu güzel operasyonlarından ve savaşlarından dolayı tebrik ediyorum.Kendileri gayet iyi savaşıyor her dünyada böyle savaş göremezsiniz direnen ve savaşan oyun her zaman zevkli oluyor sonuna kadar savaşa devam.

DeletedUser8233

Ziyaretçi
Slm Ben schade emin FENERBAHÇE liyim savaşa devam...

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Güzel bir savaş olması dileğiyle iyi oyunlar herkese.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Merhaba,

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum az çok 52. dünyayı takip edenlerin savaş durumlarından haberi vardır.Öncelikle vegas ile başlamak istiyorum bu olaylar nasıl gelişti buralara geldi kimler ön ayak oldular kimler gelip neler istedi bi özet geçiyim istedim.İlk olarak vegas klanı ile her dünyada savaşmıştık bu dünyada ise bizden müttefiklik istediler stalkera karşı yanlarında olmamızı istediler biz kimiz TUĞRA klanı olarak.Ve kendi aralarında bir savaş başladı biz ozaman stalker ile s.a durumundayız kendi aramızdaki kurallar artık esnetilmeye ve çiğnenmeye başlanmıştı kendi aramızda konuştuk ettik öyle oldu böyle oldu. Vegas bir anda orta göbeği yarıldı her akşam TUĞRA dc sinde olan vegas oyuncularına soruyoruz pasiflerden alıyorlar ana kadro sağlam pasifler düşüyor sıkıntı yok. Bu süreç 2 ay boyunca devam etti ve VEGAS klanının toplama klan olduğunu kadronun sağ sınır olduğunu söylediler.En son darbe sağ sınıra geldi ve bi gecede 50 köy düştü sonuç bana VEGAS tan gelen mesajlar oyunu bırakıyoruz gidiyoruz kimse ilgilenmiyor oynanmıyor.

Sezgin askere gitti geldi sonrasında düzelicek denilen şeyler düzelmedi görüldüğü üzere VEGAS Dağıldı ve LEGAL oldu bizde yardımcı olduk bu konuda yöneticiler olarak sonra ne mi oldu kendi aralarındaki kavgalar ve STALKER klanının başarılı operasyonları sonucu LEGAL daki kendini oyuncu sanan arkadaşlar silme kararı aldı her world olduğu gibi silip gidiyorlar kendilerine hayatta başarılar diliyorum.TUĞRA ekibi oyuna devam ediyor her hangibir silme ve geri çekilme durumu olmıcak.Ama bu oyunda anlaşılan şey kimseye güven olmıcağı ve kendisini oyuncu sananların oyuncu olmadığını anladım.

Stalker ekibini bu güzel operasyonlarından ve savaşlarından dolayı tebrik ediyorum.Kendileri gayet iyi savaşıyor her dünyada böyle savaş göremezsiniz direnen ve savaşan oyun her zaman zevkli oluyor sonuna kadar savaşa devam.
Şahsen bu duruma çok sevindim güzel bir dünya özellikler kötü dahi olsa savaşlar oluyor bunun erken bitmesi zevk açısından kötü olur Başarılar dilerim

DeletedUser63277

Ziyaretçi
Merhaba,

Güzel oldu uzun zamandır salağana şekilde takılıyordum iş çıktı bana :D Ha şunu söylemeden geçemicem.Eski yazılanların hiç birini unutmadım, şimdi sıra sizde Tuğra klanı. İnşallah savaşarak silinirsiniz. iyi oyunlar.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Güzel oldu uzun zamandır salağana şekilde takılıyordum iş çıktı bana :D Ha şunu söylemeden geçemicem.Eski yazılanların hiç birini unutmadım, şimdi sıra sizde Tuğra klanı. İnşallah savaşarak silinirsiniz. iyi oyunlar.
4f5d0a97-f85a-4595-9aee-5d658f3004b7-m.jpg

R U Z N A R K

Baltacı
Tebrikler için teşekkürler.

Sakın silmeyin. Vegasla savaşa girdikten sonra sesiniz farklı çıkmaya başlamıştı. Biz o günleri unutmadık. Sizede hatırlatacağız :)

DeletedUser54004

Ziyaretçi
Dünyanın gerçeklerini ben anlatayım sizlere :)

Biz Tuğra ile iletişimdeyken iletişimi sürdüren kişi 3 kere değişti, her biri farklı ağızla konuştu. Birinin verdiği sözler diğeri tarafından bilinmeden konuşmalar hep başa döndü. İhlaller var dediğiniz konuda klan dosyalarını açın bakın; k54 ten köy alımı konusunda klanınıza sizinle anlaşmamız olduğu için köylerin iade edileceği söylenmiş ve bunun neticesinde en az 20-25 kadar köy iade edilmiştir. Fakat bununla yetinmeyen aç gözlü yöneticileriniz bizim verdiğimiz söz üzerine size vermiş olduğumuz köylerden gözü dönünce bizim zorda olduğumuzu ve daha fazla alabileceklerini düşündüler. Biz Vegas savaşındayken sizin de dediğiniz gibi Vegas yöneticileri ile görüştünüz ve bizi arkadan vurmak için planlar yaptınız. Yüzümüze gülüp iade edilen köyleri toplarken bir yandan arkadan vurma planlarını tasarladınız. Gün geldi açlığınız doymadı ve diplomasiyi attınız, sandınız ki biz zorda kalacağız. Bütün yöneticilerinize ve iletişimde olduğum bazı üyelerinize söylediğim gibi Stalker iki cepheyi de alır götürür ama yorulmak istemiyoruz, fakat gerekirse iki savaşı da götürürüz.

Neticesinde neler mi oldu :) Tuğra savaşında dün gece yediğimiz operasyonda verilen köyler neticesinde 31 köy öndeyiz. Vegas dağıldı, Legal dağılıyor.

Tuğra savaşında neden sadece 31 köy önde olduğumuzu açıklayayım da belli olsun :) Vegası dağıtan ve sonrasında Legali de dağıtan operasyonlarımızda 50-100 köy civarı köyler alındı hep, ikisine de durmadan vuruldu. Tüm Tuğra sınırıyla uğraşan oyuncu sayımız bir klan bile değildir, bir grup olarak sınırı tutup orada vakit geçirdik sadece. Tuğra operasyon yaptı, biz vakit geçirdik. Şimdi biz operasyon yapacağız o zaman neler olacak bakalım :) Malum bizim oplar biraz sert geçiyor...

Tuğra yöneticilerinin kaypaklığına gelince; aralarında sözüne güvenilir ve samimi diyebileceğim sadece Yavuzas vardır ama o da işine gelmediği zaman mesajları okumayan sözünde duramadığı zaman sessizliğe gömülen biridir. Onun dışında underworld veya cemhan1 gibi yöneticilerinin ne olduğu herkes tarafından zaten bilinmektedir, klandaki bir grup oyuncuları bunların küfürleri yüzünden hesap silmiş durumdadır.

Tuğra klanı silsin veya silmesin bizim için farkınız yok, sizin köyleriniz barbara düşse dahi gülerek vuracağız, yıkacağız!

erkan baba

Kılıç Ustası
Kaypaklığın kitabını yazmış olan arkadaştan öğütler dinlediniz.Üyelere mesaj atıp gelin stalkera geçin diyen adam kaypaklığın kıralını yapmış ve yapmaya devam etmekteler kimin nereye vurup kırıcağı belli olmaz.

DeletedUser68852

Ziyaretçi
Tuğra pişman mı olmuş Stalkerı arkadan vurmaya çalıştıkları için?

DeletedUser54004

Ziyaretçi
Kaypaklığın kitabını yazmış olan arkadaştan öğütler dinlediniz.Üyelere mesaj atıp gelin stalkera geçin diyen adam kaypaklığın kıralını yapmış ve yapmaya devam etmekteler kimin nereye vurup kırıcağı belli olmaz.
sizin egonuzun altında insanların emeklerinin çöpe gitmesini istemediğimden zaman zaman karakterli duruşa sahip insanları klanımıza davet ederim, şuanda yönetim ekibimde bile bu şekilde daha önceki dünyalarda davet ettiğim kaynaştığım insanlar var. ben sizler gibi kirli amaçlarla insanların akıllarıyla oynamaya çalışmıyorum, klanıma gelen herkes en iyi şekilde karşılanır en içten duygularla kaynaşılır ve beraber bu oyundan zevk alınır. Bizim klanımıza girmiş, bizimle oynamış 1 kişi bile yoktur ki bizi satsın, arkadan vursun veya klanımızdan şikayetçi olsun.

Sizin karakter yoksunu hareketlerinizin ceremesini burada emek veren insanlar çekmek zorunda değil. kendinizi ne sanıyorsunuz bilmiyorum ama sizler bizim umurumuzda bile değilsiniz. zamanında vegas savaşında benzer karaktere sahip yöneticilere söylediğim gibi sizleri de savaş sonunda göreceğim.

savaş sonucunda sizler de diğerleri gibi davet istemeye gelmeyin! mesajlarınızı okurum, cevap vermem

erkan baba

Kılıç Ustası
sizin egonuzun altında insanların emeklerinin çöpe gitmesini istemediğimden zaman zaman karakterli duruşa sahip insanları klanımıza davet ederim, şuanda yönetim ekibimde bile bu şekilde daha önceki dünyalarda davet ettiğim kaynaştığım insanlar var. ben sizler gibi kirli amaçlarla insanların akıllarıyla oynamaya çalışmıyorum, klanıma gelen herkes en iyi şekilde karşılanır en içten duygularla kaynaşılır ve beraber bu oyundan zevk alınır. Bizim klanımıza girmiş, bizimle oynamış 1 kişi bile yoktur ki bizi satsın, arkadan vursun veya klanımızdan şikayetçi olsun.

Sizin karakter yoksunu hareketlerinizin ceremesini burada emek veren insanlar çekmek zorunda değil. kendinizi ne sanıyorsunuz bilmiyorum ama sizler bizim umurumuzda bile değilsiniz. zamanında vegas savaşında benzer karaktere sahip yöneticilere söylediğim gibi sizleri de savaş sonunda göreceğim.

savaş sonucunda sizler de diğerleri gibi davet istemeye gelmeyin! mesajlarınızı okurum, cevap vermem

Rahat ol aslanım bizim davet isteme gibi lüksümüz yok sen sonlara doğru koşa koşa gelme de biz razıyız.

DeletedUser54004

Ziyaretçi
Onur neredesin? şuna bir kudur yazman lazım, dostları hesap silince diline vurmuş

R U Z N A R K

Baltacı
Üsluptaki çirkinleşme Faruğun anlattıklarını doğrular nitelikte. Zannediyorum ki bunlar kaçınılmaz sona yaklaşmalarına az kaldığı için oluşan psikolojik baskıların dışa vurumu.