Dünya 34 İçin Açılış Tarihi Oylaması

Dünya 34 Ne Zaman Açılsın?

• Toplam oy kullanan
    1.059
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

kingstone

Ağır Atlı
Ankete veya playerlara sorulması danışılması hatalı demiyoruz ki bu konuda bi anlaşalım özellikle..

Demek istediğim bi geçerlilik yani 7'sinde sınavı olanlarlar için yapılıyor peki 14'ünde sınavı olanlar ne olacak ? veya daha sonraki, biraz taraflı olduğu için çok fazla çatlak ses çıktı..

14ünde ve daha sonraki tarihlerde sınavları olan da 7sini işaretler, benim de sınavım var 22sinde, 7 nisanı seçtim geçtim, ilk günler on olmak daha mühim 1-2 hafta sonra tempo normal düzeye geliyor zaten.

DeletedUser56509

Ziyaretçi
14ünde ve daha sonraki tarihlerde sınavları olan da 7sini işaretler, benim de sınavım var 22sinde, 7 nisanı seçtim geçtim, ilk günler on olmak daha mühim 1-2 hafta sonra tempo normal düzeye geliyor zaten.

2 hafta sonra köy alımları hızlanıyor hesabın başında olmak önemli değil mi :)

Neyse zaten burda konu 3'ü 5'i 7'si 14'ü değil ki..
Yarın ola hayrola thumbup

DeletedUser28743

Ziyaretçi
Sınav olması bir sebep olamaz sonuşta açılması belli olan bir tarih var ve bu tarih sınav vs. gibi sebepler yüzünden değişmemelidir ana tribalwars ve diğer ülkelerin serwerlerinde böyle bir şey söz konusu olmuyor hiç bir zaman ilk duyuruldugu gibi 7sinde açılmalı

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Yarın anket bitince ön kayıtlar açılacak mı hemen modlarım ?

DeletedUser44023

Ziyaretçi
6 -7 ay sonra aklima geldi şöyle bi bakıyım dedim. Dünya açılışına denk gelmişiz ama değişen bişey yok.
Demekki bu oyunu hepi topu 1000 kişi oynuyormuş..

DeletedUser

Ziyaretçi
tarih konusunda pek yorum yapmak istemiyorum aslında dersler daha önemli tabiki ama sınav herkesin aynı tarifte oldugunu kim söylemiste buna göre planlama yapılıyor benim sınavımda 20 mayısta 20 mayıstan sonra acalım o zaman pardon final ve büt var en iyisi temmuzu beklemek

kral emrexx

Baltacı
Yarın anket bitince ön kayıtlar açılacak mı hemen modlarım ?

Dostum Bu soruyu bende sormuştum, sayın Mr,Storm "Anket bitince başlıycak" demişti, Böyle Giderse W34 ayın 7 sinde basliycak yani Ön kayıtları Sayın Storm Yarın 14:00 den sonra gün içinde açar,bi hatam varsa Adminim düzeltir..

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Oho vizesi finali sonra yazın üniversite sınavlsrı kpss falan derken. Biz dünyayı hiç açmayalım :D

O kadar yoğunsanız hiç almayalım sizi dünyaya :)

kesinlikle katılıyorum taraflı bir oylama

Oylamada bir taraf yoktur. İstatistiksel olarak sınavların denk geldiği yoğun dönem baz alınmıştır. Gazeteyi açıp, hangi tarihi kullansak diyerek bakmadık :)

Sınav olması bir sebep olamaz sonuşta açılması belli olan bir tarih var ve bu tarih sınav vs. gibi sebepler yüzünden değişmemelidir ana tribalwars ve diğer ülkelerin serwerlerinde böyle bir şey söz konusu olmuyor hiç bir zaman ilk duyuruldugu gibi 7sinde açılmalı

Her ülke kendi topluluğundan sorumludur. Ne Amerika topluluğu, ne Macaristan topluluğu ne de Ana topluluk - ki nereyi anlattığınızı ben hiç anlamadım- beni bağlamaz.

Benimde toefl sınavım var 2 haftaya ozamanda erteleyecekmisiniz? Saçma !

Yok biz eğer sizin yemek saatinize denk gelirse ertelemeyi düşünüyoruz :)

DeletedUser53352

Ziyaretçi
Fazla tartışmaya gerek yok canınız sagolsun adminim :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Dostum Bu soruyu bende sormuştum, sayın Mr,Storm "Anket bitince başlıycak" demişti, Böyle Giderse W34 ayın 7 sinde basliycak yani Ön kayıtları Sayın Storm Yarın 14:00 den sonra gün içinde açar,bi hatam varsa Adminim düzeltir..

Ön kayıtları açtım.

DeletedUser28743

Ziyaretçi
Oylamaya göre ve ön kayıtında açıldığına göre w34 7sinde açılıyor ilgisinden ve herkesi düşünmesinden dolayı adminimiz Mr Storma çok teşekkürler

DeletedUser47982

Ziyaretçi
Ahaha oynamıcam etmicem ama mr.storm ne güzel cevaplar vermiş öyle :) Bizim insanımızda büyük anlama sıkıntısı var modum hele birde dünyaların içlerini görsen ne ergen mesajlarla uğraşıyoruz :) Anket açma düşünceniz güzel absürd yorumlara verdiğiniz cevaplar daha bi güzel :) Hadi herkese kolay gele şimdiden 34. dünyaya girecek ekiplere başarılar :)

DeletedUser59831

Ziyaretçi
Sn.Storm iyi niyetinizi anlıyorum fakat gereksiz buluyorum. Anket işine girilmeseydi herkes için daha iyi olurdu. Sonuçta bu oyun bu dünyada başlamayıversin sınavı olanda ne olacak? Sınavlarına çalışanların (Yani Ertelenmeli oyu verenlerin) burada bunu tartışmasından anlayabiliriz gerekli olup olmadığını :)

ByRevolution

Yasaklı
Modum ben dünya açıldığı saatlerde alışverişe çıkacağım da, bir gün daha geç açsak olur mu :O Malum 1 gün çok önemli :p :p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.