Dünya 34 İçin Açılış Tarihi Oylaması

Dünya 34 Ne Zaman Açılsın?

• Toplam oy kullanan
    1.059
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Girmeyi düşünmüyorum ama sınavı olan arkadaşlar için 14'üne oyumu kullandım.

Uzun süre bu dünyayı bekleyen ve bakıcılık versin ne olacak diyen arkadaşlara diyecek bir şey bulamıyorum. Herkes kendi çıkarını düşünür olmuş. Bize ihanet ettiler diye burada boşuna başlıklar kaynamıyormuş =)

Birde neler yeni kısmında yorum yapıldığında üye adı yerine farklı bir isim çıkıyor herkeste. Farkındadır yönetim ama ben yine de belirteyim =)

adam :D

aynen katılıyorum

imza da atıyım yanına :D

DeletedUser53352

Ziyaretçi
Bu kadar düşünce sahibi insansanız eğer ayin 14ünde sınavı olanlarida düşünün . Sadece 7sinde olanlar insan değil . Anlayışlı olduğunu dile getiren egoist insanlar.

ByRevolution

Yasaklı
Benim sınavlar 14 ünde baslayıp 22 si gibi bitiyor. Benim de görüşüm şu ki 7 sinde açılsın, ilk 1 hafta iyi gelişmeye calısırım. Vize haftam da sadece yağma yaparım ;)

DeletedUser56509

Ziyaretçi
Bu kadar düşünce sahibi insansanız eğer ayin 14ünde sınavı olanlarida düşünün . Sadece 7sinde olanlar insan değil . Anlayışlı olduğunu dile getiren egoist insanlar.

Aynen anlatmak istediğimiz bu işte..
Yani düşünerek konuşma konusunda hassas olan insan yapacağı işin sonuçlarını düşünmeli öncelikle..

DeletedUser614

Ziyaretçi
İyi o zaman açmayalım zaten sürekli birilerinin sınavı oluyor düğünü oluyor askere uğurlaması oluyor. Mr.Storm getirsin kepenkleri indirelim.

Benim okulum bitmiş. Burada yazılmış olmasa vize haftalarının başladığından bile haberim olmayacak. Normalde hiç sorulmazdı. Tahminim birileri mesaj atıp söylemiş ki Mr.Storm oylamaya sunmak istemiş. Belki kimse söylemeden kendisi böyle bir karar aldı orasını bilemem ama ne zaman açılırsa açılsın birilerinin sürekli işi çıkacaktır.
Ben burada lafımı bakıcılık verilir bir şey olmaz ile aylardır bekliyoruz diyenlere söylemişken bu şekilde bazı öğrenci arkadaşların üstüne alınması garip.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
İyi o zaman açmayalım zaten sürekli birilerinin sınavı oluyor düğünü oluyor askere uğurlaması oluyor. Mr.Storm getirsin kepenkleri indirelim.

Benim okulum bitmiş. Burada yazılmış olmasa vize haftalarının başladığından bile haberim olmayacak. Normalde hiç sorulmazdı. Tahminim birileri mesaj atıp söylemiş ki Mr.Storm oylamaya sunmak istemiş. Belki kimse söylemeden kendisi böyle bir karar aldı orasını bilemem ama ne zaman açılırsa açılsın birilerinin sürekli işi çıkacaktır.
Ben burada lafımı bakıcılık verilir bir şey olmaz ile aylardır bekliyoruz diyenlere söylemişken bu şekilde bazı öğrenci arkadaşların üstüne alınması garip.

Bu sadece bir durum değerlendirmesi. Ne biriyle ne de bir grupla bağlantısı yok. Bu sefer bunu danışmak istedik ve danışıyoruz. Hangi tarihte açılırsa açılsın bizim açımızdan değişen bir şey olmayacaktır. Birbirinizi eleştirmek, bizi eleştirmek ya da bir şeylere kulp bulmaya çalışmak yerine oyunuzu verirsiniz ve gerekçesini bildirir geçersiniz. Bu çok zor değil. İlla bir noktaya bu konuyu bağlamak zorunda değilsiniz.

- Cevap geneldir, şahısa yönelik değildir.

DeletedUser59287

Ziyaretçi
bence ertelenmesin çünkü gerçek gönul verenler oynasın değer verenleer

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Bu sadece bir durum değerlendirmesi. Ne biriyle ne de bir grupla bağlantısı yok. Bu sefer bunu danışmak istedik ve danışıyoruz. Hangi tarihte açılırsa açılsın bizim açımızdan değişen bir şey olmayacaktır. Birbirinizi eleştirmek, bizi eleştirmek ya da bir şeylere kulp bulmaya çalışmak yerine oyunuzu verirsiniz ve gerekçesini bildirir geçersiniz. Bu çok zor değil. İlla bir noktaya bu konuyu bağlamak zorunda değilsiniz.

- Cevap geneldir, şahısa yönelik değildir.

Bu olayı beğendiğimi dile getirmiştim de, şu millete açıklama yapma mevzusunu da çok beğeniyorum. Allah kolaylık versin diyelim.

Bir de şu var eyvallah yorum yapıyoruz da biraz üsturuplu olmak lazım. Bir yerlerden başlıyorlar işte. Yeni açılan dünyalarda genel kesimleri mutlu etmeye çalışıyorlar. E istediğiniz de bu değil mi ? Ülke erken seçime gittiğinde uyuşturucu baronlarına özel seçim falan mı oluyor :D Öyle düşünün yani. Ver oyunu geç. Propagandanı da yap hatta da salça olmak niye :D

DeletedUser60512

Ziyaretçi
herkes kendini düşünüyor. 1 hafta geç başlasanız ne olacak. Belki arkadaşımızın biri iddaalı başlayacak ve bakıcılık vermek istemiyor ama sınavları var. 7 sinde başlasın diyenlerin amacı sınavı olan arkadaşlardan önde başlamak net

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bence 7sinde açılmalı sınavı olanlarda bakıcılık işleri ile idare edilebilir.zaten 5 gün boyuncada koruma olucak başta pre ile oynaaynlar önde gider sonrasında gerçekler başlar.

DeletedUser28743

Ziyaretçi
Kesinlikle iptal olmamalı duyurulduğu tarihde açılmalı daha önce böyle bir durum olmadı yine olmasın

DeletedUser

Ziyaretçi
Ertelemeye gerek yok bence ilk 1 hafta zaten oyun da yapilacak fazla bir sey yok

DeletedUser

Ziyaretçi
Vize tarihleri her üniversitede aynı değil ki. O tarihte ÖSS/KPSS gibi bi sınav olsa ertelensin derdim ama vizeler için ertelenmemeli bence.

DeletedUser

Ziyaretçi
yorumlar değil oylar önemli yazmış
herkes yorum da tarafı yazmış tartışma yapan yok :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.