Dünya özellikleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Standart dünyalarda özellikler nasıl belirleniyor bununla ilgili fikir üreticileri kim acaba? Oyuncuların talepleri şirkete ne kadar iletiliyor şirkete bu bilgiler gidiyorsa bu istenmeyen olaylarda neden bu kadar diretiyorlar. Arkadaşların isyanı bu dünya özellikleri neden böyle diye değil aslında 56dan sonra hep bu tarz dünyalar üst üste geliyor diye isyan ediyorlar. En azından araya 1 dünya için güzel özellikli büyük ekipleri çekecek özellikleri olan bir dünya sıkıştırılabilirdi.
Bildiğin gibi hiyerarşik bir sistemdeyiz. Her konuda gelen bildirimleri, topluluk yöneticimize iletiyoruz. Daha sonrası yapılan aksiyonlar için diyebileceğim bir şey söz konusu değil.
Diğer başlıkta görmediniz sanırım, ne düşünüyosunuz bu konuda ? Bu kadar istenmemesine rağmen bu özellikli dünyalar neden açılıyor ? Açılma sebebi oyuncu sayısını düşürdüğü halde neden hala ısrarla bazı şeyler devam ediyor ?

17233 adlı eklentiyi görüntüle

58. Dünya Hız düşük & Üniversite var = 2.7k mesaj

57. Dünya
Hız düşük = 5k mesaj

60. Dünya
Hız düşük & Run köyleri var = 7.5k mesaj

Ne hikmetse 56. Dünya = 28k mesaj,

Oyuncu taleplerinin %50 sinin bile gerçekleştiği dünya ne kadar rant getirmiş ne kadar konuşulmuş ne kadar oynanmış, dolaylı olarak size ne kadar daha fazla para kazandırmış dimi sayın modlarım :) Bence arada böyle analizler yapın iyi olur :)

@Mr.Storm
@Tibelda
@Strafe
Benim bulunduğum görev takım liderliği , şirket muhasebe departmanında çalışmıyorum. Artması veya artmaması konusunda ilgili yetkililer düşünüyordur.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Sabahtan beri o kadar soru ve sorundan bahsedildi ki çözüm sunamadıktan sonra ne faydası var modum? Bir şekilde problemin kaynağını " beklentiye girmeseydiniz" gibi bir cevap vererek oyunculara yıkmak için mi istiyorsunuz soruları yoksa :)
Benim yazma amacım hemen her fırsatta takım önemsemiyor vb. söylemler yapan için kaldı ki gün içerisinde yoğundum akşam cevaplayacağımı dile getirdim. En azından bütün yazıların okunduğunun aktarıldığının bilincinde olabilirsin. :)
1.soru size bu ozellikleri kim dayatıyor. Emirleri kim veriyor bunu cok merak ediyirum kardesim.oyunu kim yönetiyor

2.soru Anios vardi bi ara ne oldu o
. insallah bi daha admin olmaz
Takım şemamız belli global olarak nasıl bağlanıyor şuan için bilmiyorum :) Anions yoğunluktan dolayı görevi bıraktı.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Dünya Özellikleri
Ayarlar
Oyun Hızı1.6
Birim Hızı1.2
Binayı yıkEtkin
MoralEtkin değil
Çiftlik KuralıEtkin değil
Temel savunma20
MilisaniyeEtkin, 50ms
Fake LimitiEtkin değil
Araştırma SistemiBasit Araştırma
TapınakEtkin değil
Gözetleme KulesiEtkin değil
ÖdüllerEtkin
Kendi kendini geliştiren barbar köyleri3000 puana kadar
Bonus köyleriEtkin
Gece BonusuEtkin değil
Acemi koruması5 gün
Saldırganların maks. oranı: savunmacılarİlk 60 gün için 20 : 1
BayraklarEtkin
Birimler
ŞövalyeEtkin, yetenek sistemi ile
Casus SistemiCasus; birlikleri, binaları, hammaddeleri ve yabancı birlikleri gözleyebilir.
OkçularEtkin değil
MilisEtkin değil
Misyoner
Artan misyoner fiyatlarıAltın para
Azami misyoner menzilisınır yok
Misyoner saldırısı başına sadakat kaybı20-35
Saat başına destek artışı1.5
Yapılandırma
Klan başına üye limiti50
Klan beceri sistemiEtkin
Yendiğin rakip sıralamasıEtkinken puanlara göre düzenlenir.
Hesap bakıcılığıEtkin
Hesap bakıcılığı-süre kısıtlamasıSon 30 gün gün içerisinde 15 gün günden fazla hesap bakıcılığı yapıldığı için bakıcılık engellendi.
Serbest ticaretEtkin, her bir oyuncu başlangıcı bazında süre kısıtlaması
Yön seçimiEtkin
Kazanma koşullarıDünya hakimiyeti
Diğer Özellikler
YağmaNormal yağma + Temizlik sistemi
Klan dışına destekHerkese destek atılabilir.
Destek atmak için bekleme süresiEtkin değil
Klan sıralamasını belirleyen üye sayısı35
@Strafe Böyle özellikler ve ya benzerine çevirme gibi bir şey olabilir mi

W A R D A D D Y

Baltacı
Benim yazma amacım hemen her fırsatta takım önemsemiyor vb. söylemler yapan için kaldı ki gün içerisinde yoğundum akşam cevaplayacağımı dile getirdim. En azından bütün yazıların okunduğunun aktarıldığının bilincinde olabilirsin. :)

Takım şemamız belli global olarak nasıl bağlanıyor şuan için bilmiyorum :) Anions yoğunluktan dolayı görevi bıraktı.

Peki bu saatten sonra bu aktarılmaların neticesinde özelliklerde bir değişme olma ihtimali var mı diyerek konu hakkındaki son postu mu atmak istiyorum,

Neticede özellikler duyurulduktan sonra muhabbet köşesi başlığına yazdığınız cevaptan bu tepkiyi beklediğinizi tahmin edebiliyorum.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Peki bu saatten sonra bu aktarılmaların neticesinde özelliklerde bir değişme olma ihtimali var mı diyerek konu hakkındaki son postu mu atmak istiyorum,

Neticede özellikler duyurulduktan sonra muhabbet köşesi başlığına yazdığınız cevaptan bu tepkiyi beklediğinizi tahmin edebiliyorum.
Muhabbet köşesinde yazdığım yazı sanırım yanlış anlaşıldı. Beklenen bir dünya duyurusu yapılmış, özelliklerine bile bakmıyorum. Çünkü takıma girdiğim ilk andan beri aktif oyun oynamıyorum. Dediğim gibi değişmesi durumunda göreceğiz :)

S.I.B.

Okçu
@Strafe

61 de karşı karşıya gelecek klanların daha sonrasında kolay kolay bir birlerinin peşini bırakmayacağını, orada bir defter açılırsa kolay kolay kapanmayacağını düşünenlerdenim. Derdimiz tamamen oyun ve rakip kalitesinin yükselmesinden ibaret. Bunların dışında herhangi bir şikayetimiz bulunmamakta.

Genel olarak geri dönüşlere baktığımda ( forum ve haricinde) herkesin hem fikir olduğunu görüyorum. 1 hızın yaklaşık 1 - 1.5 yıl demek olduğunu düşünüyoruz.

Şu özelliklerde para ve emek harcamak isteyen birini henüz bulamadım.
Yaklaşık 7-8 ay sonra boş ve hazır hesaplara gelin-adam lazım diye zaten bizi arayacaklar. 500 pre verip isimleri değiştirir kapatırız.

*orgrim*

Acemi

Beni tatmin et staref 2.0 yap su hizi:)

YALNIZBARON

Yasaklı
Ben her dünyanın farklı özellikte açılmasından farklı kapatma özelliklerinin olması taraftarıyım .

Ancak insanların talepleri de hoş görülüp , innogames şirketine iletilmeli , gerekirse taşın altına yöneticiler elini atmalı siz innogamesin çalışanı bizlerin ise temsilcilerisiniz .

Çoğu arkadaş taleplerini dile getirdiler haklılar veya haksızlar bunlar önemli değil çoğunluk bu yönde talep ediyorsa güzel bir şekilde izahı yapılıp gereken oyun sahası arkadaşlara sağlanmalıdır diye düşünüyorum.

Aktif olarak oynayan çoğu kişinin talepleri bu yönde eğer ki hızlı worldler Türkiye'de daha çok tercih ediliyorsa , istatistik olarak bu kanıtlanıp İnnogames'e iletilmelidir.

6 Worldde bir hızlı dünya açılacağına 2 dünya'da bi hızlı dünya açılmalıdır diye düşünüyorum.

Çünkü bu oyunu bizler oynuyoruz yukarıdaki iletileri okuduğumda bir arkadaş danimarka sunucusunun uluslar arası sunucusuna bağlandığını dile getirdi eğer ki bu oyun öyle bir ortama dönüşürse çok üzüleceğimiz bir durumda olacağız.

YALNIZBARON

Yasaklı
Eğer ki böyle bir talep şirket tarafından uygun görülmez ise ,

Classic worldde premiumu aktif edip arkadaşların talep ettiği şekilde açıp , jestinizi gösterebilirsiniz .

Despi*

Casus
Farklı kazanma şartlarına çoğunluğun karşı olduğunu düşünmüyorum ama bu kadar çok sık olmamalı
55le aynı özellikte 58 açıldı yetmedi birde 61de farklı kazanma şekliyle açıldı

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
@Strafe

Yazmıştım ama tekrar yazayım, özelliklerden oyuncuların memnun kalmadığı aşikar ama siz şirketin belirlediğini söylüyorsunuz. Dediğiniz gibi şirket belirliyorsa, benim sorum şu, böyle durumlarda neden çoğunluğun talebi önemsenip iletilmiyor veya iletiliyorsa neden bize hiç yansıtılmıyor? Yani böyle durumlarda genelde açtım oldu mantığıyla cevaplar geliyor, şahsen insanları soğutan şeyin bu olduğunu düşünüyorum kötü özelliklerden ziyade.Bu tarz konularda biraz uğraştığınızı belli etseniz, düşüncelerimizi ilettiğinizi söyleseniz bile anlamlı olur bence.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.