Dünya özellikleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Cutorq

Baltacı
@Strafe

Yazmıştım ama tekrar yazayım, özelliklerden oyuncuların memnun kalmadığı aşikar ama siz şirketin belirlediğini söylüyorsunuz. Dediğiniz gibi şirket belirliyorsa, benim sorum şu, böyle durumlarda neden çoğunluğun talebi önemsenip iletilmiyor veya iletiliyorsa neden bize hiç yansıtılmıyor? Yani böyle durumlarda genelde açtım oldu mantığıyla cevaplar geliyor, şahsen insanları soğutan şeyin bu olduğunu düşünüyorum kötü özelliklerden ziyade.Bu tarz konularda biraz uğraştığınızı belli etseniz, düşüncelerimizi ilettiğinizi söyleseniz bile anlamlı olur bence.

Ömer selam :)
ikimizinde çok sevdiği bir abimizin dediği gibi uzaklaşmayı başarmamız lazım bu oyundan.
başaramak için modlarımız kötü özellikler belirleyerek bizi düşünüyor bence :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
@Strafe

61 de karşı karşıya gelecek klanların daha sonrasında kolay kolay bir birlerinin peşini bırakmayacağını, orada bir defter açılırsa kolay kolay kapanmayacağını düşünenlerdenim. Derdimiz tamamen oyun ve rakip kalitesinin yükselmesinden ibaret. Bunların dışında herhangi bir şikayetimiz bulunmamakta.

Genel olarak geri dönüşlere baktığımda ( forum ve haricinde) herkesin hem fikir olduğunu görüyorum. 1 hızın yaklaşık 1 - 1.5 yıl demek olduğunu düşünüyoruz.

Şu özelliklerde para ve emek harcamak isteyen birini henüz bulamadım.
Yaklaşık 7-8 ay sonra boş ve hazır hesaplara gelin-adam lazım diye zaten bizi arayacaklar. 500 pre verip isimleri değiştirir kapatırız.
Yazdıkları için sadece geri bildirim için teşekkür edebilirim.
@Strafe

Yazmıştım ama tekrar yazayım, özelliklerden oyuncuların memnun kalmadığı aşikar ama siz şirketin belirlediğini söylüyorsunuz. Dediğiniz gibi şirket belirliyorsa, benim sorum şu, böyle durumlarda neden çoğunluğun talebi önemsenip iletilmiyor veya iletiliyorsa neden bize hiç yansıtılmıyor? Yani böyle durumlarda genelde açtım oldu mantığıyla cevaplar geliyor, şahsen insanları soğutan şeyin bu olduğunu düşünüyorum kötü özelliklerden ziyade.Bu tarz konularda biraz uğraştığınızı belli etseniz, düşüncelerimizi ilettiğinizi söyleseniz bile anlamlı olur bence.
Daha ne kadar yazmam lazım inan bilmiyorum. Oyunculardan gelen bütün geri bildirimler önemseniyor ve ilgili şekilde iletiliyor. Hiç bir yerde ast, üst yetkiliye neden yapmıyorsun diye soramaz. Ben kendim ve takımdan sorumluyum, yetkim sınırsız değil.

Koenigsegg*

Casus

Daha ne kadar yazmam lazım inan bilmiyorum. Oyunculardan gelen bütün geri bildirimler önemseniyor ve ilgili şekilde iletiliyor. Hiç bir yerde ast, üst yetkiliye neden yapmıyorsun diye soramaz. Ben kendim ve takımdan sorumluyum, yetkim sınırsız değil.
Neden yapmıyorsun degil de neden böyle yapıyorsunuz diye sorsanız

-AzraiL-

Yasaklı

Bu dünya ozelliklerini kim koyduysa ona oyuncuların çok selamı varmış diye iletin ya da verin iletişim adresi biz yazalim

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Ben şu yazdıklarınıza ikna oldum bundan sonra sizi tutuyorum ( bir sonra ki forum banımı yiyene kadar :p ). Yalnız sıkıntı şurada ki uzun süredir sürekli "w61'in bizim için hiç bir önemi yok tamamen sıradan bir dünya gibi bakıyoruz o yüzden ekstra beklentilere girmeyin" tarzında şeyler söylediğin için sanki worldün kaderi senin elindeymiş de ipinin kuşağının keyfine göre bu özellikleri koyuyormuşsun gibi anlaşılıyor. Çıkıp baştan desen ki "bu özelliklerde benim hiçbir katkım yok, sadece sizin isteklerinizi iletmekle mükellefim". İşte o zaman kimse sana yüklenmezdi .Olayların her world açıılışında bu şekilde olmasının tek sebebi verdiğin cevaplar diye düşünüyorum

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

uyznlar

Ağır Atlı
az çok herkesin 61 e giriceği forumu takip edenler tarafından biliniyordu bir güzellik yapabilirdiniz :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Ben şu yazdıklarınıza ikna oldum bundan sonra sizi tutuyorum ( bir sonra ki forum banımı yiyene kadar :p ). Yalnız sıkıntı şurada ki uzun süredir sürekli "w61'in bizim için hiç bir önemi yok tamamen sıradan bir dünya gibi bakıyoruz o yüzden ekstra beklentilere girmeyin" tarzında şeyler söylediğin için sanki worldün kaderi senin elindeymiş de ipinin kuşağının keyfine göre bu özellikleri koyuyormuşsun gibi anlaşılıyor. Çıkıp baştan desen ki "bu özelliklerde benim hiçbir katkım yok, sadece sizin isteklerinizi iletmekle mükellefim". İşte o zaman kimse sana yüklenmezdi kaymak isteyen gider şirkete kayardı. Olayların her world açıılışında bu şekilde olmasının tek sebebi verdiğin cevaplar diye düşünüyorum
Söylediklerimde hata yok.Dünya beğenseydin de aynı şeyi derdim :)

Arkantos.

Milis
bekleye bekleye meyve vericeğiz artık 62 de 1,2 olur en fazla herkes 57 den beri şikayetçi dinleyen yok ki

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Söylediklerimde hata yok.Dünya beğenseydin de aynı şeyi derdim :)
Yanlış düşünüyorsun işte. Sevimli gözükmek zorunda değilsin ama özellikle ben ve benimle birlikte olan görece kalabalık bir arkadaş grubum bu worldü çok önemsiyorduk (sebebini sorma ben de bilmiyorum) ve hem bizim hem de tahminimce worlde girdiği takdirde savaşacağımız rakiplerimizin bile önemsediği bir şeyi bir yetkili olarak "benim gözümde önemsiz" diye lanse edersen insanlara hedef olursun. Seni düşünerek yazıyorum bunları :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Yanlış düşünüyorsun işte. Sevimli gözükmek zorunda değilsin ama özellikle ben ve benimle birlikte olan görece kalabalık bir arkadaş grubum bu worldü çok önemsiyorduk (sebebini sorma ben de bilmiyorum) ve hem bizim hem de tahminimce worlde girdiği takdirde savaşacağımız rakiplerimizin bile önemsediği bir şeyi bir yetkili olarak "benim gözümde önemsiz" diye lanse edersen insanlara hedef olursun. Seni düşünerek yazıyorum bunları :)
Abi ama bir yandan da haklı çünkü bizde önemsiyoruz derse sirket kötü bir dünya atarsa bu sefer de hepimiz şey diyecektik neden böyle oldu önemsemiz haliniz bu muydu kısaca adamlar ne yapsa haklı bence hepimizi banlasınlar :p

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Abi ama bir yandan da haklı çünkü bizde önemsiyoruz derse sirket kötü bir dünya atarsa bu sefer de hepimiz şey diyecektik neden böyle oldu önemsemiz haliniz bu muydu kısaca adamlar ne yapsa haklı bence hepimizi banlasınlar :p
Sen de haklısın biz her zaman taşlayacak bir sebep buluruz :D Çünkü doyumsuz bir millet olmak bunu gerektirir :p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.