curshad

• Konuyu başlatan DeletedUser60795
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser45109

Ziyaretçi
https://forum.klanlar.org/showthread.php?31834-Son-durum/page2

Burdakı baslıgın altına yorum yazanlardan bahsedıyordum. Paylasımda bulundugum baslık kapandıgı ıcın burası acılmıs ve devam edılmıs.

Klana gelmelerın sebebi yasin' in arkadasları olmasıydı ve yasının onlara guvenmesıydı . eger klandan atıp toplama gıbı bı nıyet olsa ustde yazdıgım gıbı planlı programlı ıs olur . o klandan atılanlara köy değişimi için mesaj dahi atıldı. eger aksı bı durum olsa boyle ıslere hıc girişilmezdi . suraya yazamazlar dumrul bıze köy değişimi için mesaj atmadılar diye. daha acık konusım k43 den vereceklerı köy için k44 den koy verılecekti.

Ben yazıyorum dumrul bana köy değişimi için hiç bir girişimde bulunmadı klandan atıldım 5 dk geçmeden DeagleDance,özbaylar ve ondan sonra uninvited28 misleri cıktı heralde köye misler girdiklerinde değişim için yazıcaktınız?

DeletedUser45109

Ziyaretçi
olayla alakan yoksa sen fazla konusma oradaki muhatabım sen değilsin

DeletedUser45109

Ziyaretçi
mis atmaktan daha fazlasını biliyorum evdekilere sor ;)

DeletedUser54896

Ziyaretçi
başlığımı kirletmeyin,lütfen dışarı.bu başlık cem ile bana ait,ikimizde kimsenin yorumunu merak etmiyoruz.bizi başbaşa bırakın...

bu başlık da kapanan başlığın devamı değil.

neyse vazgeçtim goygoy yapacak olan varsa kalsın ,bir derdi tasası olan varsa da gitsin kendine göre başlık açsın lütfen.Adımı bu tip işlere alet etmeyin...

tamam hadi kaybolun ben hainim tamam, hadi yaylanın...ben casusluk yapıyorum,şifreyi de ben hackledim.hatta şu an başka bir klanın da iç işlerini karıştırmak üzere gizli görevdeyim..tüm suçlu benim.haydiiiii kaybolun...

ramazan ramazan kötü konuşturacaksınız.

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Irzina gecmisler oyunda sana nasil bilion mis atmayi

DeletedUser14673

Ziyaretçi
Klanlara yeni döndüm. Anladığım kadarıyla ve okuduğum yorumlara göre bizim klandan bir kısım kişilerin dumrul klanı ile daha önceden sıkıntıları var veya olmuş. Yine aynı şekilde dumrul klanından insanların bizim klanla ilgili sıkıntıları var. Ben dumrul klanından insanlar ile bizim klandan insanların arasındaki anlaşmazlığın ne olduğunu bilmiyorum ve açıkçası merak da etmiyorum.

Sanjiro olayına gelince, Sanjiro şifre verdi veya vermedi. Şifresi ortada döndü veya dönmedi. Bu çok önemli değil. Eğer güvendiğin biri varsa ve hesabında olamayacağın bir durum varsa şifreyi bir güvendiğine verirsin. Erdem ile oynarken bende onun şifresi vardı, onda da benim şifrem vardı. Online olamayacağı bir durumda hesaba sen girersin. Önemli olan güven meselesidir. Sanjiro diyor 12 senelik arkadaşım. 12 sene çok uzun bir süre ve şifre verdiyse gayet normal.

Dumrul klanı diyor ki, biz zaten Sanjiro'yu silecektik. Bu da gayet normal bir şey. Eğer bir oyuncunun bütün köyleri bir klanın ortasındaysa, sen o adamın köylerini alırsın. Eğer zaten alamazsan bu oyunu oynamayı bilmiyorsundur. Her bir köyün içinde 5 hatta 10 çiflik savunma bile olsa, o köyü alırsın. Yani demem o ki Sanjiro'nun köylerindeki savunma olsa da olmasa da o köyler alınacaktı. Tek fark 1 hafta Sanjiro direnirdi veya 2 hafta ama 1 gün bile sürmedi. Asıl sıkıntılı nokta ve gözden kaçan nokta ise patbomcafe saldırı ordusu sokmadan 52 hafif atlı ile mis atması. Burada sorgulanması gereken budur. Saldırı ordusu olmayacak, açıkça 4 mis arka arkaya atılacak ve Sanjiro'nun misleri kesemeyeceğini bilecek. Bu arada Sanjiro'nun oyunda olduğunu biliyoruz çünkü köy isimlerini değiştiriyor, profilde değişiklikler yapıyor. Eğer bu 12 yıllık arkadaş ile dumrul klanının daha doğrusu patbomcafe'nin bir alakası yoksa bu özgüven nereden geliyor merak ediyorum ve patbomcafe'ye özgüvenine sağlık diyorum.

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Saka maka bi yanada cekirdek gbi çintmişler adami en son 400k idi bi bakim 10k olmus beynim yandi. Vesi subzero paladayi kmbk12 bu oyuncular unsala biyat etmisler dogru mu ? Casusluk da on numaralar bari turkiye icin suruyede casuslik yapsinlar

DeletedUser54896

Ziyaretçi
bebeleri pistten alalım,

hadi evladım yan başlığa geç orada kum da oyna sen.kumdan köyler yapıp orada CSI klanlar oynayın...admin kardeş şunlara kova ve küreklerin yerini gösterir misin .

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Aldigim cok saglam istipahrata gore kendalim mirmidons unada sokmuslar casus . Sa imzalamislar tam merkeze inip kendalida cinteceklermis. Kabusla nop garezi kademeli yikti zaten. Ünsal world kapamak icin babasini gene satar ( mecazi mursel)

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Ünsalin heryerde eli kolu var anlamis degilim mirmidons a ne ara soktun casus bide saldirmazlik var

DeletedUser59691

Ziyaretçi
bebeleri pistten alalım,

hadi evladım yan başlığa geç orada kum da oyna sen.kumdan köyler yapıp orada CSI klanlar oynayın...admin kardeş şunlara kova ve küreklerin yerini gösterir misin .

Sen sokakda gulle oynarken biz mis arasi goriyorduk sen yeni yeni mis atmayi ogrenirken biz mis yedigimizde kendi koyumuzu misleyip arkasina mis takiyorduk abim trolleme sayfayi. Adina iyiki bi sayfa acilmis

DeletedUser14673

Ziyaretçi
Ben raporları gördüm ve elimde de var. Kafam rahat. Zaten özgüveni sağlam olan patbomcafe misleri yollayan. Belki de özgüven misleri çıkardığı köyü olan 464|431'den geliyordur bilemiyorum.

DeletedUser54896

Ziyaretçi
diyecek bir tek kelime bulamadım,beni resmen köşeye sıkıştırdın.O kıvrak zekana karşı koyabileceğimi düşünmüyorum.

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Nop klani adina konusuyorsan bende sana bi oyuncu olarak cevap verecegim. Yaptiginiz delikanliliga ters oyun adabina ters . Diplomasiniz var ama casus sokuyorsunuz neyden korkuyorsunuz. Kendalin size op yapmasindan mi veya garezin guclenip size saldirmasindan mi. Beles world kapatin kimse oynamasin

Durum
Konu yanıtlara kapalı.