curshad

• Konuyu başlatan DeletedUser60795
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser45109

Ziyaretçi
yalvardıgımız mesajları paylasırmısınız?kim kime yalvarıyor merak ettik mis mis diye vesinin basının etini yediniz la

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Beni neden kırasınız benim belirtimi anlayamadınız zaten benim önceden misleri atma nedenim bu haberin bana gelmesiydi. Yoksa bende saatimi bekleyip misleri atacaktım özgüvenlik bir durum değildi yani. ordu ile arada mesafe var tamamiyle öylesine atılmış bir ordu mislerin arasına giremeyeceğini biliyorum adam hesapta yok vermiş hesabı gitmiş yatmış yani. Detaylıca yukarda yazdım siz anlayamadınız sanırım. Yoksa bende süremi bekleyecektim olay gerceklesince giden kamilerin arkasına taktım misler i ben sadece ilk tur o yuzden atıldı yakında olanlar da attı yanı

DeletedUser59691

Ziyaretçi
yalvardıgımız mesajları paylasırmısınız?kim kime yalvarıyor merak ettik mis mis diye vesinin basının etini yediniz la

Unsilün trollemeyın forumu çek su oyuncularını herkez sızın ne oldugunuzu anladı merak etmeyın. aranos sen kımsın harbı soluyorum sende mı casustun yoksa :) 4 kısının ıcınde sen yoksun olaylara dail oluyorsun şaşırtıcı klanın bıle yok :) kesın casussun

DeletedUser59691

Ziyaretçi
ARSIZ HIRSIZ EV SAHİBİNİ BASTIRIRMIŞ ' Bu söz ne kadar doğru

DeletedUser

Ziyaretçi
bu rucinan dumrul adına mı konuşuyor yoksa kendi halinde eğleniyor mu ?

DeletedUser58583

Ziyaretçi
yalnız patboncafe o kadar oyuncu dosyasını koymuş,insan multilerinin de dosyasını koyar :) bir şeyi yapıyorsan tam yap ya da hiç yapma multici patboncum :)

DeletedUser54896

Ziyaretçi
Kürşat her dünyayı karıştırıyon yeter :)

:D :D :D ben herhangi bir klanı hedef alıcı bir tek kelime kullanmadım ,sadece bir üyenin yapmış olduğu yoruma yorum yaptım.onun dumrulda olduğunu bile bilmiyordum.İşte bazı üyelerin yaptı yorumları hemen tüm klana geneleyin böyle oluyor.

atıyorum kinghs yorum yapıyor,adama hemen siz şöyle biz böyle,ula adam kendi adına yorum yapıyor.beni niye karıştıryorsun.Nop klanını niye karıştırıyorsun.Aynı şeyi herkes yapıyor.Burası genel forum burada herkes tek ve kendi nickyle mevcut.Her yapılan yorumu ait olduğu klana yüklemeyin.İlla ki taraf mı olmak zorundasınız...(Alternative Question)

DeletedUser54896

Ziyaretçi
knight kardeşler sizleri hangi nickiniz ile biliyorum ? bu nickler ile çıkaramadım.Hafızam çok zayıftır benim.

DeletedUser61446

Ziyaretçi
curshad az konuş be dostum anladım ki ağır derecede işsizsin burdaki zamanını başka şeylerde değerlendirebilirsin ortalığı karıştırmaktan başka bişey yapmıyorsun. gel seni bahçede işe alayım tarlada çalış biraz ne dersin :)

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Bizim buralarda bi söz var havlayan köppek issirmaz diye. Ayüküyün mü

DeletedUser54896

Ziyaretçi
curshad az konuş be dostum anladım ki ağır derecede işsizsin burdaki zamanını başka şeylerde değerlendirebilirsin ortalığı karıştırmaktan başka bişey yapmıyorsun. gel seni bahçede işe alayım tarlada çalış biraz ne dersin :)

ortalığı karıştıryorsun derken? kime ne dedim ?

vallahi bu milleti bazen anlamakta acayip zorlanıyorum.hintçe mi konuşuyorum anlamıyorum.burada üzerine basa basa söylüyorum herkese söylüyorum kaç gündür. goygoy yapacaksanız yapın,yoksa gelip bu başlıkta kavga gürültü yapmayın diye.

ciddi mi diyon hacı,günlük yevmiye ne kadar veriyorlar .yap bana bir kıyak :)

DeletedUser60713

Ziyaretçi
Merak ettiğim bir konu var aydınlatırsanız sevinirim . Duyduguma göre klandan cıkartıp mis atılmıs ve bildiğim kadari ile de onları zamanında nop a gecmemeleri icin aldıgınız ve zamanı gelince de toplamak icin beklettiğiniz yönündeydi . Ve bildiğim kadari ile de tam o asamaya gecerken klandan cıkarttıgınız da kendileri nop a gecti ..

Farklı bir durum ise bilemem duydugum yakın arkadaslarınızdan bu yöndeydi .

Haha mevzuya bak sen ıkı klandanda deilsin her dunyada ortalığı karıştırdığın gibi bu dunyayıda karıştırıyorsun meşhur agartha ekıp uyesı kendal Storm senı gördugu yerde banlıyo neden banlıyo acaba her türlü pis işleri yaptığın için

Sana Söylüyüm hemen nop klanı rest ve dumrulla s.a yapsaydı ünsal senı bıtırcekti burdada cık cık konuşmuyacaktın sen ilk önce kendı klanının adına sahip çık Ünsaldan felan feyz al op zamanı senın ekıpınde bulundum 24 te panellere girip pre almıomuydun :? butun oyuncularına pre dağıtıyodun bedavadan..

Ekipine yazık oyuncularına yazık Kendal bu sevdadan vazgeç git başka oyunlar oyna

Şu an burda gelişi güzel konuşabiliyosan unss a dua et ayaklarına kapan w 34 te sana oynama hakkı verdi

DeletedUser

Ziyaretçi
Beyler bu ne yahu, alın birbirinizin numarasını whatsappdan napıcaksanız yapın.. Kaç yaşındasınız Allah aşkına, böyle şey mi olur.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.