Cosa Nostra Vs Kehanet

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

baco

Mızrakçı
kezzap ile s.a yapacağımız zaman sizle nötr e çektik zaten, bu konuda konuşmaya gerek yok gerekli kişilerle konuşuldu kolay gelsin
Sana mı sorucam ne konuşacağımı. Müt olmayacaksın o zaman sözünüzün eri olun. Doğru olun bu konu hiç açılmazdı. Boş yapma. Müt olmak istemiyorsan olmasaydın büyük sözler verip küçük karakterler gösterip bu konu konuşulmasın diyor bir de. Sana soracaktım ne konuşacağımı. Boş çarsın işte. Dışardan bayağı cafcaflı içerisi kof. Herkese hayırlı forumlar.

baco

Mızrakçı
Kehanet sizi destekleyince kara kaşınıza kara gözünüze desteklediğini sanacak kadar saf oynuyorsanız bu oyunu gerçekten stratejik düşünme konusunda eksiklikler var demektir ki bunu dünya başından beri savaştığınız ekibe karşı yeterince gösterdiniz. Yargıladığınız şeylerin arka tarafını göremediğiniz için kendinizi haklı görmeye bayılıyorsunuz ya ona üzülüyorum...
Bu yılansy ne konuşuyor ya 10 gün önce 35-40 misinizi kestik abinizle op yapıyonuz işte oyna devam.

baco

Mızrakçı
Bu konuda ve klan hakkında hiç bir şekilde yorum yapmayacaktım ama bazı arkadaşların burada boş beleş atıp tutmalarına cevap vermek istiyorum.
Alfa klanından yazan arkadaşlar ne kadar güzel şeyler yazıyorsunuz siz öyle ya :) Güneybatı ile diplomasi yap. İnfaz, Nirvana benimle birlikte, biz beraber hareket ediyoruz de. Peki günün sonunda ne yapacaksın sorusunu sorduğumuzda anlamsız bir şekilde Kuzeydoğuya doğru yol alacağınızı söylediniz. Zaten bu hamle ile sizler bizim önümüzü kesip saçma bi haritaya itiyorsunuz bizi. Diplomasi bitirilirkende, savaş ilanı verilirkende gerekli açıklamalar gerekli kişilere bir bir yapıldı zaten. Burda duygu sömürüsü yapmasın kimse.

Kehanet klanlarına başarılar dilerim.
Aynen kardeşim mükemmel tam olarak sınır boyunca önünüzü kesmişiz :) kalıcı mütlük yapıyorsan içinde olsam ne olur önünde olsam ne olur boş yapma devam :)

The Wind

Mızrakçı
Bu kadarda gerçek işte vizyonsuzluğunuz fazla söze gerek yok artık, savaş seviyoruz bilen biliyor harita şekillendi artık oynamak için daha güzel amacımız var herkese başarılar dilerim.

Deleted User - 5206526

Ziyaretçi
"Kimin eli kimin cebinde belli değil" kavramının vücut bulmuş halisiniz.
Laf ebeliği yapmanın lüzumu yok.
Buraya bazı şeyleri yazmamızın nedeni sizi birilerine kötü tanıtmak değil. Ki zaten hakkınızda iyi konuşan sayısı çok az. Bunların çoğu sizinle menfaat ilişkisi olan kişi ve klanlar.

Duygu sömürüsü mü :) yolla kamiyi gelsin dostum... Boş yapmaya gerek yok.

"Oyun bu, fazla gözünüzde büyütüp karakterinizden ödün vermeyin"

Deleted User - 5206526

Ziyaretçi
Nedense kurduğun cümlenin başında ki menfaat ilişkisini bende sizin ve NOSTRA'nın arasında ki ilişkiye benzetiyorum.

Kehanet sizi destekleyince kara kaşınıza kara gözünüze desteklediğini sanacak kadar saf oynuyorsanız bu oyunu gerçekten stratejik düşünme konusunda eksiklikler var demektir ki bunu dünya başından beri savaştığınız ekibe karşı yeterince gösterdiniz. Yargıladığınız şeylerin arka tarafını göremediğiniz için kendinizi haklı görmeye bayılıyorsunuz ya ona üzülüyorum...

*Executioner*

Baltacı
Of ne güzel ağlıyorsunuz ne abiligi ? bu oyunda diplomasi denilen bir şey var klanlar ortak op veya vb şeyler yapabilir inanın sizide hiç baglamaz örnegin tek başınıza kesemediginiz misleri kehanet ile ortak forum açıp kesmeye çalıştıgınız gibi gidin aglama duvarı burası degil kendinizi görmeden buradan boş yaparsanız sadece gülünç duruma düşersiniz

CASANOVA

Acemi
Of ne güzel ağlıyorsunuz ne abiligi ? bu oyunda diplomasi denilen bir şey var klanlar ortak op veya vb şeyler yapabilir inanın sizide hiç baglamaz örnegin tek başınıza kesemediginiz misleri kehanet ile ortak forum açıp kesmeye çalıştıgınız gibi gidin aglama duvarı burası degil kendinizi görmeden buradan boş yaparsanız sadece gülünç duruma düşersiniz
Aglayan ve gulunc duruma dusen ne yazikki sizlersiniz raporlar koyuldu kendi basligin altinda git konus oraya yazmaya utaniyorsun buraya gelmis 26 6 istatistik veriyorsun
kendin komple klanin ile operasyon yaptin tum misyonerlerinide bize kestirdin
simdi basaramayip abini cagirdin olayin kisa ozeti bu simdi toplanip aglayin

iyi geceler

baco

Mızrakçı
Gülelim eğlenelim diye yazıyoruz işte birde biraz önce söyledim anlamadınız. Nereye yazacağımızı size mi soracağız ?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.