Cosa Nostra Vs Kehanet

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Kezzap- Nostra klanları olarak ortak opumuz yolda alfa klanlarına, alfa kezzap savaşı olduğu için ayrıca başlık açmak istemedim o konu için onu da burdan söylemiş olalım.
Kehanet klanları ile de savaş sebebimiz aşağıdadır.Tarafların net bir şekilde belli olmasını sağladıkları için teşekkür ederim, iki tarafın da zevk alacağı bir savaş olması dileğiyle.

kehanet.PNG

Deleted User - 848885525

Ziyaretçi
Ömer bu wye çok iyi hazırlanmış İnce eleyip sık dokuyor şuan başarılar :)

Napolyon2.0

Yasaklı
…...[☠.KEHANET]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▃Nostra
▄▅███████████▅▄▃▂
I███████████████████]
…◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤

Erdal Bakkal

Milis
Şu konuyu er yada geç yazmam gerekecekti, nostra ile kalıcı müttefik anlaşması imzaladık oyunun başlarında. ''Bizim için başka klanlar sizi yarı yolda bırakacak derler inanmayın bize güvenin'' şeklinde bir cümle kurdular bize. Biz de güvendik. Savaşın en kritik yerinde ''biz sizi yarı yolda bırakıyoruz'' cümlesini de duyduk ve düşmanımız cız klanı ile diplomasi yapıp bizim ile diplomasiyi bozdular.

Umarım bundan sonra nostra klanı da '' Tarafların net bir şekilde belli olması '' konusunda kendi payına düşeni yapar, beraber kalıcı diplomasi yaptığı klanları yüz üstü bırakmazlar. Oyun bu sonuçta konuştuğum kişilere de kızmıyorum sadece gerek yoktu böyle şeylere. Herkese keyifli oyunlar dilerim.

DiiKKaaT

Mızrakçı
Yıllardır foruma ilk kez bu konu için mesaj yazdım. Çok duygu yükledim bu savaş için, yolunuz açık olsun :)) Okunmuş savaş sayılır artık.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.