Cosa Nostra Vs Kehanet

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Çöpenigseg

Kılıç Ustası
Ben bu istatistikleri anlamıyorum, barbar alanı da kehanetten aldı sayıyor sanırım. Kehanetin savaştaki istatistiklerine bakarsak haritaya 50 köy borcu var.

*Executioner*

Baltacı
Sağiniz solunuz ittifak tabi sarmaz :)
Diğer klanlara yapma diyen mi var :) alfa savaşında savaşta ortada yokken kehanetle alfa ortak mis arası başlıgı açsın ama biz savaş açmayalım ittifak yapmayalım :) öyle bi dünya klanlar aleminde varsa haber verin azda o worldde oynanayım :) DİPLOMASİ diye bi şey var oyunda hatırlatırım umarım karşımızdaki klanlarda bizim kadar mantık çerçevesinde kullanırda az zevk alırız en azından ne oldugumuz belli kimsenin arkasından iş çevirmiyoruz :)

Napolyon2.0

Yasaklı
Diğer klanlara yapma diyen mi var :) alfa savaşında savaşta ortada yokken kehanetle alfa ortak mis arası başlıgı açsın ama biz savaş açmayalım ittifak yapmayalım :) öyle bi dünya klanlar aleminde varsa haber verin azda o worldde oynanayım :) DİPLOMASİ diye bi şey var oyunda hatırlatırım umarım karşımızdaki klanlarda bizim kadar mantık çerçevesinde kullanırda az zevk alırız en azından ne oldugumuz belli kimsenin arkasından iş çevirmiyoruz :)
Nasıl zevk alıyorsan..

erenbeyy

Acemi
Arkadaslar kesim puanlarina bakıyorum da hakkiyla oynayan DestroyerMikail ve pasadan iyi kesim yapan adamlar var diğerlerinin neredeyse çoğu Multi toplama parayla hesap satın alma falan. Yani bunu yapanlar keyif aliyor mu oyundan cidden puan 500-700 kesim 600-700k saka falan herhalde :)

erenbeyy

Acemi
Yanlış anlasilmasin ben keyfine oynuyorum bir iddam yokta öylesine sormak istedim önceden böyle değildi diye hatırlıyorum oyunda para falan mi dönüyor bu kadar kaliteli düzeyde bilgi verirseniz sevinirim:D

Napolyon2.0

Yasaklı
Arkadaslar kesim puanlarina bakıyorum da hakkiyla oynayan DestroyerMikail ve pasadan iyi kesim yapan adamlar var diğerlerinin neredeyse çoğu Multi toplama parayla hesap satın alma falan. Yani bunu yapanlar keyif aliyor mu oyundan cidden puan 500-700 kesim 600-700k saka falan herhalde :)
:)

erenbeyy

Acemi
Pardon arkadaslar 500-700 puan yazmisimda 200-300 mus kesim puanları ben daha fazlasini yazmışım :D olsun ya :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.