classic 7

• Konuyu başlatan DeletedUser63333
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63333

Ziyaretçi
Ya aslında gaziantepliyim ama nerede doğduğun değil nereli hissettiği önemlidir ve ben oldum olası kendimi İZMİTLİ hissediyorum

DeletedUser54786

Ziyaretçi
kaan evlenirsen eşin izmitliyim dese evlenmeden evvel, düğünden 5 ay sonra izmitli değilim aslen bursalıyım dese, hanımınımı boşayacaksın olm :D

Allahtan izmitli değilim dedirttin bana :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yarın öbür gün havalar soğudu deyip başka memlekete geçmezsin inşallah :p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
bak adam antepliymiş bende maraşlıyım işte toprağım sayılır :p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ben kendimi honolulu lu hissediyorum :eek: bu durumda kzıları getirin çiçek assınlar boynuma hula oynasınlar dans etsinler :p festival zamanıda brezilyalım :p

DeletedUser63333

Ziyaretçi
Valla beklediğim klan özelliklerinden çok daha üstün ve sağlam bir ekibe girdim :) şimdi sadece klanım için oynamak kaldı :)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
hayırlı olsun o zaman senin namına :cool: başarılar:D

DeletedUser614

Ziyaretçi
keşke sende izmitli olsan , gerçi biraz izmitli jargonu var sende ama du bakalım belki senin de içinde keşfedilmemiş bir izmitli vardır :)

Daha önce de dediğim gibi İzmit'i sadece İstanbul-Sakarya arasında yol olarak kullanıyorum =) Fazlasını hiçbir zaman istemedim. Aslında Sakaryayı bile bünyem kabul etmiyor. Hala içim Bağcılar çocuğusun sen diyor :p ApaCHi sTyLe

myw**

Dük
Classic7 Dünyası için 7/25 online olan ve oyunu çok seven birini arıyorsanız işte karşınızda ben...
Tek yapmanız gereken davet etmek.Classice her şeyimi vereceğim için (her şeyim=zaman)sağlam ekipler tercihimdir.
Uğruna ölüme gidilecek ekip aranır.
Durma sende şu ponçiği klanına davet et :D :D

seninde özelliklerin iyimiş yani :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Dinlemeyeceğim. Daha önce de birisi buna benzer şarkı atmıştı dinlememiştim :D Sevmiyorum Sakaryayı. İlla bağırmam mı gerekiyor. Kendimi her yere yabancı hissediyorum =(