classic 7

• Konuyu başlatan DeletedUser63333
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63333

Ziyaretçi
Classic7 Dünyası için 7/25 online olan ve oyunu çok seven birini arıyorsanız işte karşınızda ben...
Tek yapmanız gereken davet etmek.Classice her şeyimi vereceğim için (her şeyim=zaman)sağlam ekipler tercihimdir.
Uğruna ölüme gidilecek ekip aranır.
Durma sende şu ponçiği klanına davet et :D :D

DeletedUser63333

Ziyaretçi
cv=Gazi üniversitesi hazırlık okuyorum.İlk defa gurbet çekiyorum çok fenayım classic de psikolojimi düzelticem.Yada 2 hafta içinde gümbürtüye gelip sıfırlanıcam ve kendime gelicem bakalım ama vurmayı planlıyorum :mad::mad:

DeletedUser614

Ziyaretçi
Klanlar geçmişini sormuştum :S Daha fazlasıyla ilgilenmiyorum :p

DeletedUser63333

Ziyaretçi
Klanlar geçmişim valla ne desem bilemiyorum ama parça pinçik oynadım oyunu her zaman tam asılacam yazılılar falan çıkıyor yeni dünya açılıyor tam asılıcam ygs lys derken üniversiteye geldik ama w 5 te bile küçükken oynadım körfezli41 nickiyle falan öyle yani ama artık oyundayım yani inşallah :)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
c7 de psikoloji düzeltmez bence,tam tersine var olan ruh sağlığınıda bozar gibi duruyor, gelen herkes fena :p gelenlerin her biri kendi çapında bir isim vede uzmanlık alanı olan insanlar ,bir nevi champions league gibi bir durum söz konusu :eek: ben dahil :p:p

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Klanlar geçmişim valla ne desem bilemiyorum ama parça pinçik oynadım oyunu her zaman tam asılacam yazılılar falan çıkıyor yeni dünya açılıyor tam asılıcam ygs lys derken üniversiteye geldik ama w 5 te bile küçükken oynadım körfezli41 nickiyle falan öyle yani ama artık oyundayım yani inşallah :)

Şşş şimdi işler değişti sen izmitlimisin :D

DeletedUser614

Ziyaretçi

O zaman seni başka bir İzmitli @myw** 'a yönlendirelim. Daha iyi olur bence :p Yabancılık çekmezsin :p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Bu adamdan casusluk seziyorum abi uzak durmak gerek :p

insanları casus diye kötülemeyelim kardeşim, birde benim açımdan bak olaya, gerçek hayat gibi düşüm ,m.i.t ajanlarını casuslar diye yermek olurmu ?? olmazzz, nedenn her casus aslında bir vatanseverdir :D:D sevelim koruyalım onları ,onlarla güzel bu oyun:p

DeletedUser63333

Ziyaretçi
Bu adamdan casusluk seziyorum abi uzak durmak gerek :p

Hocam oyunda isminden dolayı casus u bile sevmiyorum ben bizde casus köstebek olmaz İçerde dizisini fazla izlemeyin gözünüzü seveyim ne casusu :D

c7 de psikoloji düzeltmez bence,tam tersine var olan ruh sağlığınıda bozar gibi duruyor, gelen herkes fena :p gelenlerin her biri kendi çapında bir isim vede uzmanlık alanı olan insanlar ,bir nevi champions league gibi bir durum söz konusu :eek: ben dahil :p:p

belki classic de benim uzmanlık alanım olur.İddiam yok ama fazla iyi bir ekiple neden olmasın ki.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Öyle demeyin. Benim kariyerimdeki ilk basamaklar casuslukla geçti :D Şimdi düşünüyorum da 7 dünyada casusluktan dünya kapatan klanı kurmaya nasıl da evrim geçirmişim :p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
en iyi multi dalında ki adaylar var,en iyi saldıran en iyi savunan en iyi puan kasan en iyi geyik yapan en iyi op planlayan vs gibi her halda uzmanlaşmış insanlar var :p hatta en iyi troll dalında bile sıkı bir yarış olacağa benziyor :p

DeletedUser33303

Ziyaretçi
en iyi multi dalında ki adaylar var,en iyi saldıran en iyi savunan en iyi puan kasan en iyi geyik yapan en iyi op planlayan vs gibi her halda uzmanlaşmış insanlar var :p hatta en iyi troll dalında bile sıkı bir yarış olacağa benziyor :p

Bu yarışta her dalda iddalı bir anatol var tabi sende bizlesin :p

DeletedUser63333

Ziyaretçi
İzmit konusuna da gelirsek izmitli değilim ama Gazi üniversiteli olduğum için direk türkiyeliyim diyorum gazi üniversitesi milliyetçilik duygularımı kabartıyor.Kampüsümüzde oba var oba :D daha ne olsun