Classic 14 Özellikleri

Hangi Özellikler Değişmeli ?

• Oyun Hızı Yavaşlamalı

Oylar: 21 5,8%
  • Barbar Köy Fethi Olmalı

Oylar: 135 37,0%
  • Yön Seçimi Olmalı

Oylar: 187 51,2%
  • Bonus Köyler Olmalı

Oylar: 64 17,5%
  • Moral Olmamalı

Oylar: 113 31,0%
  • Misyoner Menzili Arttırılmalı

Oylar: 81 22,2%

• Toplam oy kullanan
    365
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Barbar köy fethi olmalı seçeceğini işaretlemesem de bunu artniyetli olarak kimine göre strateji bile denilebilir Köyü geliştiririm baktım kaybedecek gibiyim son mis girecek hemen barbara düşür yeniden başla yaparım ne köy düşmana yar olur nede o kadar uğraşının bir sonucu .!!! Barbar köy fethi +1000 puan için aktif olmalı bu seçeceğiz düşünürseniz

öncelikle genel olarak özellikler iyi fakat bazı eklemeler veya değişimler olmalı :)

savunma oynayacaklar için kesinlikle barbar fethi olmalı .
ön kayıt yapanlar dahil herkese istediği kişinin yanına taşınma + yön seçimi olmalı
bayrak kazanma ve kullanma olmalı
açıkçası morale bende karşıyım :D
gözetleme kulesi ve tapınak olmaması sevindirici

bi farklılık yapıp da başlangıcı 5 köylü mü yapsanız :D
bide hızı 5 yapsanız tadundan yinmez :D

itachi

Acemi
öncelikle genel olarak özellikler iyi fakat bazı eklemeler veya değişimler olmalı :)

ön kayıt yapanlar dahil herkese istediği kişinin yanına taşınma + yön seçimi olmalı

Git speed oyna birader o zaman 5 hız nedir.

DeletedUser72279

Ziyaretçi

2 ayda kaparız artık abi :p

Tepkisiz

Baltacı
Birde barbar sayısı makul bir miktarda olursa iyi olur ben mi yanlış hatırlıyorum oyun başı her taraf barbar dolu olurdu şimdi millet fake hesap sokup geliştirip sonra yağmalama gibi değişik hareketler yapıyorlar.Barbarı bol tutarak bununda bi nebze önüne geçilebilir

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
yorumların tamamını okumadım fakat barbar köy alımı ile ilgili aklıma takılan bir şey var. 3k'lık köyü kestin-misledin-tam alacakken adam terke düşürdü köyü. son misi atamadan köy barbar oldu. bununla ilgili bir aksiyon alındı mı?

DeletedUser72279

Ziyaretçi
yorumların tamamını okumadım fakat barbar köy alımı ile ilgili aklıma takılan bir şey var. 3k'lık köyü kestin-misledin-tam alacakken adam terke düşürdü köyü. son misi atamadan köy barbar oldu. bununla ilgili bir aksiyon alındı mı?
Aklımdan geçen şeyi yazmışsınız elinize sağlık

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Bence barbar alımına limit gelmesi lazım atıyorum 1 k üstü barbar alınsın sadece

Durum
Konu yanıtlara kapalı.