Classic 14 Özellikleri

Hangi Özellikler Değişmeli ?

• Oyun Hızı Yavaşlamalı

Oylar: 21 5,8%
  • Barbar Köy Fethi Olmalı

Oylar: 135 37,0%
  • Yön Seçimi Olmalı

Oylar: 187 51,2%
  • Bonus Köyler Olmalı

Oylar: 64 17,5%
  • Moral Olmamalı

Oylar: 113 31,0%
  • Misyoner Menzili Arttırılmalı

Oylar: 81 22,2%

• Toplam oy kullanan
    365
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
yorumların tamamını okumadım fakat barbar köy alımı ile ilgili aklıma takılan bir şey var. 3k'lık köyü kestin-misledin-tam alacakken adam terke düşürdü köyü. son misi atamadan köy barbar oldu. bununla ilgili bir aksiyon alındı mı?

Kendi kendini geliştiren barbar köyleri500 puana kadar

501 puanlı barbar köyleri alınacak diyelim sistemde. adam davet edecek arkadaşını 1k-2k yapıp bırakacak. bunun önüne nasıl geçeceksiniz? mis yiyen oyuncu son misi yemeden ( oyunun erken safhalarından bahsediyorum. tek tek mislemek gereken durumlarda) barbara düşürecek. çok karşılaşırız bununla.

Seyanora123

Hafif Atlı
Kendi kendini geliştiren barbar köyleri500 puana kadar

501 puanlı barbar köyleri alınacak diyelim sistemde. adam davet edecek arkadaşını 1k-2k yapıp bırakacak. bunun önüne nasıl geçeceksiniz? mis yiyen oyuncu son misi yemeden ( oyunun erken safhalarından bahsediyorum. tek tek mislemek gereken durumlarda) barbara düşürecek. çok karşılaşırız bununla.

C10 da bastan başlama varmıydı tambhatırpamıyorum golgeden çoğu kişi hesap sil yapıp Barbara düşürmüştü ama bastan başla seçeneği yoktu heralde

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
@Strafe sayın modum, mis mesafesinde sınırlama olsun, yoksa iki klan anlaşıp koca kıtayı kapatıyor.... karşı kıtaya savaşlar açılıyor...

Mis mesafesi sınırı olur ise kıtalar içerisinde savaşlar güzel olacaktır.

Işınlanma olayı olsun, yoksa arkadaşların bir arada olmadığı dünyalar pek tat vermiyor.

Clasic dünyalar da barbar gereksiz kalıyor, barbar yağmalamayı isteyenler var ise 60. dünya hem çok yavaş hem de istedikleri kadar barbar yağmalayabilirler.

Umarım dikkate alırsınız :)

Deleted User - 848890561

Ziyaretçi
Bence ayarlar gayet uygun ankete değişiklik yapılmasın böyle kalsın diye bi seçenek eklenmeli. Yön değişimi asla olmamalı zevki çıksın oyunun

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
dedigim gibi kpss sonrası güzel olurda.
çalışamadık bu kpps yede:D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.