Classic 14 Önerileri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

UcanZi

Kılıç Ustası
Neden böyle düşünmeyim ki. Şöyle bi yazılanları okuyum dedim herkes farklı bi telden çalıyor. E siz şimdi bunları toplayıp istatistiğinimi alıyorsunuz. Yani kafadan sallayarak bir klasik açıyor olsam tamamen özelliklerini kafadan sallayarak oluşturduğum klasiğe burda bir sürü dayanak metin bulabilirim.Ahanda şu şu benim özellikleri söylemiş şu da söylemiş gibisinden. O yüzden siz benim asıl vurgulamak istediğim yere yoğunlaşarak anket konusunu gözden geçirirseniz daha şeffaf olur kanaatindeyim.

Tibelda

Emekli Görevli
Neden böyle düşünmeyim ki. Şöyle bi yazılanları okuyum dedim herkes farklı bi telden çalıyor. E siz şimdi bunları toplayıp istatistiğinimi alıyorsunuz. Yani kafadan sallayarak bir klasik açıyor olsam tamamen özelliklerini kafadan sallayarak oluşturduğum klasiğe burda bir sürü dayanak metin bulabilirim.Ahanda şu şu benim özellikleri söylemiş şu da söylemiş gibisinden. O yüzden siz benim asıl vurgulamak istediğim yere yoğunlaşarak anket konusunu gözden geçirirseniz daha şeffaf olur kanaatindeyim.

Topluluk yöneticimizin istediği özelliklere sahip dünyayı açmak için bir dayanak bulmaya ihtiyacı yoktur. Burada niyeti yanlış yorumlamanızı eleştiriyorum. :) Yorum atarak istediğiniz dünya özelliklerini sunabileceğiniz gibi anket şeklinde sunulup oylanmasını da isteyebilirsiniz bu da bir öneridir ve değerlendirilir. Bu konu bu yüzden var ve oyundan bu yüzden duyurusu yapıldı. Dediğim gibi son 2 klasik dünya özelliklerinin belirlenmesinde oyuncu etkisi bu kadar büyükken sizin "boşuna yoruluyorsunuz" demeniz biraz haksızlık olur. :)

UcanZi

Kılıç Ustası
Bilmiyorum o son cümleniz 2 klasik dünya özelliklerinde oyuncuların düşünceleri etkili oldu cümleniz tamamen sizin yorumunuz. Nitekim ben özellikler çokta dikkate alınmamış tarzı bir sürü yorum gördüm. Neyse niyetim kötü değil konununda gidişatını değiştirmek istemem, maksadım söylediğim gibi basit bir ankete bakar.He zaten şunu da belirteyim tamamen keyfi bir dünya açmakta elbette sizin tekelinizde. Benimde yorum yapma gayem madem böyle bir başlık var daha sade ve herkesin ortak paydada buluşmasını kolaştırmak. Girecek klanlara şimdiden başarılar dilerim iyi akşamlar.

Tibelda

Emekli Görevli
Klasik 12 Özellikleri Tartışma
Klasik 13 Özellikleri Tartışma

Farklı konulardan mı bahsediyoruz acaba diye düşünüyorum. Günlerce açık kalan konular, dünya içi duyuruları ve konu içerisinde bizzat topluluk yöneticimiz ve takım liderimiz tarafından gösterilen ilgi. Bence klanlar tarihinin en fazla oyunculara açık tartışma konuları yürütüldü. Tabi siz böyle düşünmeyebilirsiniz saygı duyarım. Konuya dönecek olursak istediğiniz dünya özelliklerini seçme şansına fazlası ile sahipsiniz. Bekleyip görelim neler olacak. :)

Deleted User - 848886255

Ziyaretçi
Neden böyle düşünüyorsunuz ? Son 2 klasik dünyada çoğu dünya özelliklerini oyuncular belirledi. :) Genel istekler belli olduktan sonra gerek duyulursa bazı özellikler için oylamalarda yapılır. Daha önce yapıldığı gibi.

Benim bildiğim özellikleri almanya belirliyor sizde yürürlüğe sunuyorsunuz.Onun haricinde tabi classic'ler de insiyatif alabiliyorsunuz ama bu da o kadar uğraşmadan 1-2 özellik değiştiriliyor o kadar.Mesela c12'yi baz alırsak bütün serverlarda ki classicler 2 köylü başlangıç+ışınlanma olmadan başlandı.Ama siz ışınlanma+2 köy diye belirttiniz baktınız olmuyor ışınlanmayı kaldırdınız.Sonra zor zekat,rica minnetı ışınlanma olsun dedik geri getirdiniz akabinde tek köylü başlangıç yaptınız.c13'e uğraştınız ama allah var kimsenin oynamadığı dünyaya.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Benim bildiğim özellikleri almanya belirliyor sizde yürürlüğe sunuyorsunuz.Onun haricinde tabi classic'ler de insiyatif alabiliyorsunuz ama bu da o kadar uğraşmadan 1-2 özellik değiştiriliyor o kadar.Mesela c12'yi baz alırsak bütün serverlarda ki classicler 2 köylü başlangıç+ışınlanma olmadan başlandı.Ama siz ışınlanma+2 köy diye belirttiniz baktınız olmuyor ışınlanmayı kaldırdınız.Sonra zor zekat,rica minnetı ışınlanma olsun dedik geri getirdiniz akabinde tek köylü başlangıç yaptınız.c13'e uğraştınız ama allah var kimsenin oynamadığı dünyaya.
Klasik dünyalar,genel merkez tarafından belirlenmeyen dünyalardır.Bunların açılması ülke topluluk yöneticilerine bırakılmıştır. Herkesi mutlu etmek isteriz ama bunun mümkün olmadığını biliyoruz. Burada genel tartışma dönen özellikleri tespit ediyoruz sonrasında ankete döküyoruz.Böylelikle özellikler belirlenmiş oluyor :)

Deleted User - 848886255

Ziyaretçi
Klasik dünyalar,genel merkez tarafından belirlenmeyen dünyalardır.Bunların açılması ülke topluluk yöneticilerine bırakılmıştır. Herkesi mutlu etmek isteriz ama bunun mümkün olmadığını biliyoruz. Burada genel tartışma dönen özellikleri tespit ediyoruz sonrasında ankete döküyoruz.Böylelikle özellikler belirlenmiş oluyor :)

Yani o zaman c1 c5 özelliklerinde bi dünya olursa makbule geçer diyelim.

Deleted User - 5564811

Ziyaretçi
Şöyle nartsosrikuası, hektorwolfu, konyalisi falan olsa olmaz mı

Keseyim onları

You Win

Kılıç Ustası
her sene ayni tantana senede 1 kere aciliyor arkadaslar bu sene pandemi yuzunden 2.kez acildi . Subat ayinda bu konuyu tekrar dile getirirsiniz ;D

Kalan*

Mızrakçı
Klan limitleri yüksek olmalı ve kilitlenmeli sonuçta classic oynayacağız, oyun hızı yüksek olmalı, yağma olmazsa belli bir süre sonra insanlar sıkılır yağma olmalı o yüzden tapınak gibi şeylere ihtiyaç yok er meydanında herneyse herkese başarılar

KürGüy13.

Kılıç Ustası
Klan limiti minimum 70-75 olsun ve 1. haftanın sonunda çıkışlar kitlensin. oyun hızı 3 ideal bence. Diğer klasiklerin aksine şovalye bu sefer olsun değişik şeyler ortaya çıkar. Ve yapılabiliyorsa ms 20 ye 30 a falan düşürülsün. Mis arası atmak biraz daha beceri ve çaba istesin. Fake limiti gibi gece bonusu gibi gözetleme kulesi gibi saçmalıklar olmasın diye yazmama gerek yok sanrım herkes hemfikir:)

Mr.Badger

Ağır Atlı
Dünya Özellikleri

Oyun Hızı2,5
Birim Hızı1,6
MilisaniyeEtkin, 50 ms
Fake LimitiEtkin
Araştırma SistemiBasit Araştırma
TapınakEtkin değil
Gözetleme KulesiEtkin değil
Gece BonusuEtkin değil
Acemi koruması3 gün
BayraklarEtkin
OkçularEtkin değil
MilisEtkin değil
Azami misyoner menzili50 tarla
Misyoner saldırısı başına sadakat kaybı20-35
Saat başına destek artışı2.5
Klan başına üye limiti100
Yön seçimiEtkin değil
YağmaAktif
Klan dışına destekKlanlar 1 hafta sonra kilitlensin
Klan sıralamasını belirleyen üye sayısı50
Ön kayıtAktif

Ps: Şovalye etkin.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Mr.Badger

Ağır Atlı
Dünya Özellikleri

Oyun Hızı2,5
Birim Hızı1,6
MilisaniyeEtkin, 50 ms
Fake LimitiEtkin
Araştırma SistemiBasit Araştırma
TapınakEtkin değil
Gözetleme KulesiEtkin değil
Gece BonusuEtkin değil
Acemi koruması3 gün
BayraklarEtkin
OkçularEtkin değil
MilisEtkin değil
Azami misyoner menzili50 tarla
Misyoner saldırısı başına sadakat kaybı20-35
Saat başına destek artışı2.5
Klan başına üye limiti100
Yön seçimiEtkin
YağmaAktif
Klan dışına destekKlanlar 1 hafta sonra kilitlensin
Klan sıralamasını belirleyen üye sayısı50
Ön kayıtAktif

Ps: Şovalye etkin.
Yön seçimi etkin değil olacaktı.

rize53

Yasaklı
Neden böyle düşünüyorsunuz ? Son 2 klasik dünyada çoğu dünya özelliklerini oyuncular belirledi. :) Genel istekler belli olduktan sonra gerek duyulursa bazı özellikler için oylamalarda yapılır. Daha önce yapıldığı gibi.

Bu şeye döndü bence strafenin özelden yaz istediğin raoundu ayarlarız diyip dediği günden beri mesajlar a bakmaması gibi :)

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Bence classic açılmasın biraz daha beklenmeli zaten pandemi süreci hızla yayılıyor gene

Durum
Konu yanıtlara kapalı.