Classic 14 Önerileri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

WQRTH

Acemi
Oyun Hızı : 4
Birim Hızı : 0.50
Klan Başına Üye Limiti : 75
Gece Bonusu : Etkin
Okçular : Etkin
Yağma : Aktif

Ortaya karışık :)

sehalet

Acemi
Normal bir dünya gibi yapın, sadece premium değişimi aktif olmayan , işte o zaman güzel bir oyun oynanır.

Classic 13 için yaptığım yorumun aynısını aşağıya alıntılıyorum;

“Yön seçimi olmamalı, klan limiti 50 kalmalı, ön kayıtta insanlar beraber oynamak istedikleri kişileri belirleyip klana davet etmeli, klandaş 50 kişi birbirine yakın düşmeli, 1 hafta sonra da klanlar kilitlenmeli. Yoksa aile klanı altında bi klan örneğin kuzeydoğuya 500 kişi sokup ilk günden bölgesini kapatıyor, saçmalık.”

Metin

Yasaklı
Son klasik , özellikler bakımından iyi, klan ve oyuncu kalitesi/sayısı bakımından bi o kadar da zayıftı.

Aynı özellikler ile ya da küçük oynamalar yapılarak açılabilir kanaatindeyim

Klasik olsun, çamurdan olsun.

Loose CannoN

Mızrakçı
Gece bonusu,gözetleme kulesi,tapınak,fake limiti,milis,okçu,atlı okçu,klan dışı destek,mis limiti,milis olmasın

2 köylü başlangıç,100 ms,saatlik 1sadakat artışı,oyun hızı 2,birim hızı 1,8,şövalye,bayrak olsun

OffensiveZorba*

Baltacı
Kaç tane classic açıldı da hangisinde tapınak gözetleme kulesi gece bonusu oldu boşa niye olmasın diyorsunuz ki ?

Oyun hızı 3
Birim Hızı 0.8
Klan Limiti 100
Klan Dışı Destek Yok
Ms 50
Mis mesafesi Kısıtlaması Olmalı
Destek için Bekleme Süresi Olmamalı
Yağma Pasif
Tek Köylü Başlangıc
Yön Seçimi ve Işınlanma Aktif

Benım Önerim Bu Şekilde.

Koenigsegg*

Casus
Önerilenlerin cogunda fake limiti var ya salında fakr atalım fake yiyelim oyunun eglenceli kısmı fakelerin içinden kamiui bulmak etiketi kacırıp fakelerin içinden misleri bulmak hızı 3e1 olsun basit veya 3seviye araştırma klanlara çaylaktan sonra alım veya klandan cıkmak yasak olsun

rize53

Yasaklı
Oyun hızı 4
Birim Hızı 2
Klan Limiti 100
Klan Dışı Destek Yok
Ms 100
Mis mesafesi Kısıtlaması Olmalı
Destek için Bekleme Süresi Olmamalı
Yağma aktif
Tek Köylü Başlangıc
Yön Seçimi ve Işınlanma Aktif
fake limiti yok

Benım Önerim Bu Şekilde.

Centurion*

Okçu
Oyun hızı : 1.0
Birim hızı : 0.6

@Mr.Storm

Dikkate alırsanız sevinirim herkesin isteği değil sizin isteğiniz önemli sizde bu özelliklere bayılırsınız :p

UcanZi

Kılıç Ustası
Arkadaşlar kötü bir haberim var “Üzgünüm ama kimse sizin yazdığınız özellikleri iplemez” Güzel parmaklarınızı yormayın yani bu özellik konusu ciddiye alınmış olsa bir anket açılır orada oylama yapılır atıyorum oyun hızında en yüksek oyu almış 2 seçenek üzerinde yoğunlaşılır ona göre karar adminler tarafından uygulanır bizlerde en azından isteğimizi belirtmiş oluruz. Onun dışında hız 3 olsun fake olsun tapınak olmasın üzerine leblebi olsun tarzı paragraflarınız zannetmiyorum ki kaale alınsın.

Tibelda

Emekli Görevli
Arkadaşlar kötü bir haberim var “Üzgünüm ama kimse sizin yazdığınız özellikleri iplemez” Güzel parmaklarınızı yormayın yani bu özellik konusu ciddiye alınmış olsa bir anket açılır orada oylama yapılır atıyorum oyun hızında en yüksek oyu almış 2 seçenek üzerinde yoğunlaşılır ona göre karar adminler tarafından uygulanır bizlerde en azından isteğimizi belirtmiş oluruz. Onun dışında hız 3 olsun fake olsun tapınak olmasın üzerine leblebi olsun tarzı paragraflarınız zannetmiyorum ki kaale alınsın.

Neden böyle düşünüyorsunuz ? Son 2 klasik dünyada çoğu dünya özelliklerini oyuncular belirledi. :) Genel istekler belli olduktan sonra gerek duyulursa bazı özellikler için oylamalarda yapılır. Daha önce yapıldığı gibi.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.