Cin vs LaFleur01

LaFleur01

Baltacı
boş konu 1 aya ne adı ne kalacak ne bir şeyi aferin aslan hucumdayken nerdeydin :D neyse gülüyorum sadece 1 ay sonra görüşürüz :)
Hucum şahi oldu niye oldu_ hucum oyunu bırakmasaydı dünyayı hucum adıyla kapatacaktık, ama birden hesap silip gittikleri için onların klan ismini kullanmak doğru olmaz değilmi? lütfen beni bozmak için ezbere cevaplar yazma görüşürüz kendine iyi bak

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Hucumu niye koruyamadin cop adam: )

Su stratejinizi degistirin artik world baslari klan kurarlar sonra bi klana siginirlar sonra o klandan cikip klan kurarlar: )

DeletedUser62479

Ziyaretçi
nick ver inceleyelim kimmiş neymiş Şahi oyuncusu bunu yapmaz herkesi kendinle karıştırma.

Ozbaymi ne bu worldde cesette oynadi. World basindada ozur mesaji atti. Simdi bu bizden degil muhabbetlerine girme sakin sahi klanindan bize gelen adamlarin basiydi bu

LaFleur01

Baltacı
Ozbaymi ne bu worldde cesette oynadi. World basindada ozur mesaji atti. Simdi bu bizden degil muhabbetlerine girme sakin sahi klanindan bize gelen adamlarin basiydi bu
hayır abicim o isimde oyuncumuz yok yanlış hatırlıyorsun belki başka klandan bize gelip sonra size gelmiş olabilir.

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Yavas gel bu adam ve tayfasini sahiden klana aldik. Surda daha fazla sacmalama istersen. İckine devam et sen kosede fazla kacirmissin belli.

Sizin tek stratejiniz world basi toplanip sonra guclu bir klana siginmak orda sahiyi kurmak. Benden sana tavsiye sonunda hep rezil oldugunuz bi platformda fazla konusmamaniz. Cik oyununu oyna ortadaki koyler toplanana kadar musade size. Sonunuz diger worldlerden farkli olmucak

LaFleur01

Baltacı
Yavas gel bu adam ve tayfasini sahiden klana aldik. Surda daha fazla sacmalama istersen. İckine devam et sen kosede fazla kacirmissin belli.

Sizin tek stratejiniz world basi toplanip sonra guclu bir klana siginmak orda sahiyi kurmak. Benden sana tavsiye sonunda hep rezil oldugunuz bi platformda fazla konusmamaniz. Cik oyununu oyna ortadaki koyler toplanana kadar musade size. Sonunuz diger worldlerden farkli olmucak

buğra abi özelden mesaj yazdım sana artık fazla uzatmaya gerek yok herkes kendine göre haklı konular fazla uzuyor bence artık forumda tartışma yapmayalım adam akıllı oyunumuzu oynayalım buraya konuyu açma amacımda diğer başlıklarda ağır hakaretler etmenizdi lütfen herkes yaşına uygun davransın şu saatten sonra

DiOny SoS

Hafif Atlı
konuyu açmayacaktım ama cin ve şakşakçıları polemik yapıyorlar şahi çöp siz şöylesin böylesiniz boş boş konuşuyorlar ben gereken dersi verdim. ben başından beri söylüyorum bu oyunda savaşcaksın son köye kadar gizli işler çevirmeden madem klanına güveniyorsun yanına yancı bir klan almadan tek başına adam akıllı savaş ve kazan bizde seni tebrik edelim.

tamamda sahi burada yokki 2-3 oyuncusu var. Hücumdan sonra bir yada bi kaç klan kurulacaktı şahi kuruldu içindekilerin çoğu yine hücum oyuncusu bu dünya üzerinden bastıra bastıra şahi demenin bir manası yok o yüzden toplayın kadroyu girin 50 ye direk şahi ile o zaman meydan sizin olsun :)

DeletedUser67725

Ziyaretçi
öncelikle bu oyunu klansavaşlarından beri bilir oynarım. oyundaki eski ciddiyet ve saygı kalmamış. bunlar olmayıncada klanlar arası garip ve cıvık diyaloglar ortaya çıkıyor.

LaFleur01

Baltacı
tamamda sahi burada yokki 2-3 oyuncusu var. Hücumdan sonra bir yada bi kaç klan kurulacaktı şahi kuruldu içindekilerin çoğu yine hücum oyuncusu bu dünya üzerinden bastıra bastıra şahi demenin bir manası yok o yüzden toplayın kadroyu girin 50 ye direk şahi ile o zaman meydan sizin olsun :)

schade
selimcetin
lafleur01
tokmakoyu
ercan10
kursat5805
spartns
yasinonur
muratoksum
mooreffoc
vurkacoglu
xecicounter
toroskartali
camdibili
kralll1
taichi
shibumy

kemik kadro burdaysa yeterli bence ...

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Konuyu acan sensin sandigin gibi olmadigini anlatmaya calisiyoruz. Neyse sana basarilar

Brskr-RTV

Hafif Atlı
Hucum şahi oldu niye oldu_ hucum oyunu bırakmasaydı dünyayı hucum adıyla kapatacaktık, ama birden hesap silip gittikleri için onların klan ismini kullanmak doğru olmaz değilmi? lütfen beni bozmak için ezbere cevaplar yazma görüşürüz kendine iyi bak
inanıyorum ki hucum olarak kapatacatın :D niye sildiler bir düşün o kadarına kafan basıyordur umarım :)

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Ha ha bu başlığa koptum ben bile saldırmadım sana ama merak etme ortalık komple bi barbar olsun seninde içinden geçeriz rahat ol zamanın tadını çıkar bi dahaki gelmemiz böle olmayacak ben gelmemiştim bileydim bu kadar konuşacağını gelirdim dobra gelip burdan nimetten sayıyor kendini :)) aferim sana süpersin :)

uyznlar

Ağır Atlı
dışardan izleyen biri olarak hücüm çok rahat kapatıcak dedim dünyayı fakat büyük ihtimal dejavu katıldı cin tarafına baya etki ettiler

tam olarak ne oldu bilmiyorum sadece yorum :)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Hucum oplarda basarisizdi. Ayni gun iki klan op yapti hucuma fena kapak yaptik: ) sonra temur melik hesabi global yedi. Hucum iyce geriye dustu. Cin farki 200 den fazlaya getirmisti. Butun bunlardan sonra dejavu diplomasiyi bitirdi hucumla. Dejavudan once cin zaten hucumun icinden geciyordu

DeletedUser66351

Ziyaretçi
Hucum oplarda basarisizdi. Ayni gun iki klan op yapti hucuma fena kapak yaptik: ) sonra temur melik hesabi global yedi. Hucum iyce geriye dustu. Cin farki 200 den fazlaya getirmisti. Butun bunlardan sonra dejavu diplomasiyi bitirdi hucumla. Dejavudan once cin zaten hucumun icinden geciyordu
yahu kimse yazmıyor diye boş beleş atıyorsun :) biraz utanır insan yalanla hava atmaya. deavu oyuncularının satışı sonrası 17si kırılma noktasıdır. op ise 19unda olmuştur. o günün farkı da op kylerinin alınma farkı değildir. meydan boş dye nasıl da atıyorsun :D

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Kirilma noktasi 4 tane adamin cine gelmesimi? Bu 4 adamdan 1 tanesi ne saldirdi ne koy aldi. 1 taneside ban yedi hesabi kapatildi. Kendinizi komik duruma dusurmekten vazgecin. Bu adamlar toplasan 15 20 koy anca almistir. Catir catir iki tarafta op yapti. O opta hucum sadece bizim aldiklarimizin yarisini geri alarak koy alabildi.

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Ayrica biz 17 sinde 4 tane adam aldiysak sizde ayin 9 unda bizden cok daha once icimizdeki klanin adamlariyla konusup koylerini alma organizasyonuna girmistiniz. Cakalliga bizden 8 gun once baslamistiniz. Tek sorun sizden daha zeki oldugumuz icin olaya hemen mudahale edebildik; ) diger bir konuda kasab38e ejderozi bize gel dediginde adam cine gitcem ben diye belirtmisti;)

DeletedUser66351

Ziyaretçi
Ayrica biz 17 sinde 4 tane adam aldiysak sizde ayin 9 unda bizden cok daha once icimizdeki klanin adamlariyla konusup koylerini alma organizasyonuna girmistiniz. Cakalliga bizden 8 gun once baslamistiniz. Tek sorun sizden daha zeki oldugumuz icin olaya hemen mudahale edebildik; ) diger bir konuda kasab38e ejderozi bize gel dediginde adam cine gitcem ben diye belirtmisti;)
Yahu oyun biliyorum diye konuşup duruyorsun ama hep bos. Oradaki alınan köyler direk sınırları etkiliyor. Yani 20 köy diyip geçmesin ki devamı da gelir. Hadi bilmeyenler göremeyenler için atıp tutarsın da biz de görüyoruz yazarken dürüst ol bari iş bitmis hala yalan söylüyorsun. Op köy listen vardır. Git aç bak listeni ogun kaçını almışsın. Yok içinden geçiyorlarmış da yok bilmem neymiş de. Hücumun köy sayı avantajıyla çok az farkla önde götürdüğü dengeli bir savaştı. Hayallerinle gerçekler aynı değil maalesef.

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Ondemiydi??

Gir twstatsa hucum silene kadar cin kac koy almis hucum kac koy almis otur say sonra gel onde yaz. Yuzsuzlugun bu kadari ne diyim haklisin hucum bizi dovmekten yoruldu ondan birakti diyelim.