CEZALAR

angry zeynep

Mızrakçı
ulan safa irekt sizin toplu gruba yazdı dimi :D yok bırakmak yok, yalnızca bir dönem pasif olmak var, dedim ya haftaya pöh için sınavlara giricem. o ara bakıcı kitlerim birilerine, ne kadar sürer bilemiyorum, ha kazanırsam pöh'ü mecbur bırakırım :D
Birisi yazmıştıda hatırlamıyorum valla :D
Bana at hem kimse saldıramaz hesap bendeyken hemde güvenilir ellerde olur :D

**Küvet**

Yasaklı
olabilir, düzgün bakabileceğine inanmama gerek yok köyleri vermeden asker bassın yeter bunu yapabilecek herkese bırakabilirim hesabı :p

DeletedUser67428

Ziyaretçi
Tekrar söylüyorum, bu oyunda kimse haksız ceza yemiyor. He kalkıp 2 ay önce verilmesi gereken cezanın 2 ay sonra verildiğini gördüm ama her cezanın bir sebebi var, herkesde yediği haltın farkında

DeletedUser67630

Ziyaretçi
Tekrar söylüyorum, bu oyunda kimse haksız ceza yemiyor. He kalkıp 2 ay önce verilmesi gereken cezanın 2 ay sonra verildiğini gördüm ama her cezanın bir sebebi var, herkesde yediği haltın farkında

neden 2 ay sonra yiyoz o cezayı zamanında misal şikayet edilmiş oluyor adminler elinde hazır delil bulundurmak mı istiyor acaba oyuncuya karşı

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Dalga geçer üslupla forumda hareket eden vefa klanını savaş sonundada aynı üslubu korumasını bekliyorum:)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
@12345x1 Sana niye 700 puanlık köy verdiler, elde 2-3k lık multi (pardon pardon köy kasan arkadaş) kalmadı mı :)

koy.md.png

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Şey de olabilir bakın sizden daha çok köyümüz var biz sizden önce topladık:):):)

Bence vefa nın pasif klanlarını biz kendi tarafımıza savaşa dahil edelim, bu kadar köy toplamaya azıcık ego da yapabilsinler. Ne dersin ? :D

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Kaç senedir klan yönetiyorsun. Hiçbir dünyanda pasif üyeyi ihraç edip, köyünü almadın mı? Hiç mi aklın yok senin hocam ya...

Hocam bana klan başkanlığını öğret, mesela benim hiç 3k-2,5k,2k pasif üyem olmadı. Bana öğret nasıl bulcam böyle pasif üyeleri :D

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Sen çok yemişsin belli, olaylar arasında bağlantı kurma fonksiyonlarını kaybettirmişler vura vura kafana. :)

Despi*

Mızrakçı
Hazır cezalar başlığındayken asıl hesabın nerde sinser ?
Multi dediğin hesaplar gibi sen de yeni hesapsın naptın da banladılar hesabını

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Seni alakadar eden yani ne despi ? korkma multiden falan yemedim. :) Sen beni sorgulamadan önce forumda despi* oyunda despi** neden ? onu söyle kaç yıldızlısın despi sen :)

Despi*

Mızrakçı
Sinirlenme bu kadar her ceza yiyen sana göre multi :d nick değiştirdiğim ortada hangisi olduğum belli :d

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Despi masum numarası yapmayı ne zaman bırakacaksınız acaba :D