CEZALAR

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Operatör ekibinin elinde linke ihtiyaç duymayacağı gayet güzel bir sistem var :D bana ihtiyaçları yok..

rascal125

Kılıç Ustası
ehehe tamamdırr.. ben buraya daha da yazmam sonra çok sevdiğim bir yetkili beni gerip, forum banı çakıp gidiyor.. başlarım öyle işe kolay gelsin, geçmiş olsun beyler :D

12345x1

Çaylak
Dünya başında bizden ''vefalı dostlar, onlarla sorunumuz yok'' diye bahsederken gösterdiğin korku örneği şuan tavan yapmış sanırım. Ayrıca kendine sorduğun gibi, Sen kimsin? Bir de kızgın bir zeynep var. Artık arkadaşı ne kızdırdıysa yarınlar yokmuş gibi bize sallıyor. Susuyoruz diye parlamayın, yakında adabımızdan susan biz olmayacağız.

DeletedUser65393

Ziyaretçi
@- S i N S e R - Maden kademelerini yükseltte ileride konuştuğuna değsin bari :D :D

Burada eğitim seviyesi yerle bir olan arkadaşlar forum kullanıcılarının zeka seviyeleri üzerinden gönderme yapacak kadar büyüdüyse bende gidip iki üç film nicki alıp kendimi tatmin edeyim.

Sonuçta sende bilmiyorsun ben kimim ? :p

angry zeynep

Mızrakçı
Dünya başında bizden ''vefalı dostlar, onlarla sorunumuz yok'' diye bahsederken gösterdiğin korku örneği şuan tavan yapmış sanırım. Ayrıca kendine sorduğun gibi, Sen kimsin? Bir de kızgın bir zeynep var. Artık arkadaşı ne kızdırdıysa yarınlar yokmuş gibi bize sallıyor. Susuyoruz diye parlamayın, yakında adabımızdan susan biz olmayacağız.

Niye sinirlendinki şimdi :D

DeletedUser67630

Ziyaretçi
isko sen misin yoksa :D

hee benim şimdi ben tuttum fenersavarı kestim askerim öldü onun ki de pek kalmadı ama moralim bozuldu başlarım böyle oyuna diyip oyunu bıraksam pushing sayılır mı? yönetimle tartıştım oyunu bıraktım köyümü aldılar pushing sayılır mı?

Herşeyi geçtim burada hala ben multi kullanmadım, kendime köy kasmadım veya arkadaşım bana köy kasmadı diyen varsa bassın gitsin. Herkes maşallah sütten çıkmış ak kaşık pusulaya niye kimse bişi demiyor 10 klan girdi hesap et köy kasmaya girenleri :D

DeletedUser67630

Ziyaretçi
@- S i N S e R - Maden kademelerini yükseltte ileride konuştuğuna değsin bari :D :D

Burada eğitim seviyesi yerle bir olan arkadaşlar forum kullanıcılarının zeka seviyeleri üzerinden gönderme yapacak kadar büyüdüyse bende gidip iki üç film nicki alıp kendimi tatmin edeyim.

Sonuçta sende bilmiyorsun ben kimim ? :p

bana mı saydırıyorsun lan

DeletedUser67630

Ziyaretçi
senin gibi klan başkanı olmaz olsun oyunu bırakıyorum asakghaskjgs

DeletedUser66182

Ziyaretçi

Kardeş kimden niye korkmuşuz anlatsana biraz.. Neye dayanarak korktuğumuzu ortaya çıkarıyorsun.. Senin nazarında korkmamış olmamak adına bütün yaptığınız usulsüzlüklere boyun mu eğelim ? bu mudur ?

@iskambil* Verdiğin örnekler ile yaşanan olayın hiç bir alakası olmadığını sende biliyorsun :)

**Küvet**

Yasaklı
Ne bilim aklımda bırakıcaksın diye kalmış neyse bırakıyomusun şimdi :D

ulan safa irekt sizin toplu gruba yazdı dimi :D yok bırakmak yok, yalnızca bir dönem pasif olmak var, dedim ya haftaya pöh için sınavlara giricem. o ara bakıcı kitlerim birilerine, ne kadar sürer bilemiyorum, ha kazanırsam pöh'ü mecbur bırakırım :D