Ceset Kolpa-Piyade Opu

* R A G N A R *

Yasaklı
Sana o terbiyeyi veremeyen ananda babanda zaten suç söylemiştik. Biraz daha ağla göz açıp kapayıncaya kadar geçecek herşey...
Sen herşeye hazırlıklı ol Arkanı saglama al sana çok güzel süprizim var bide anne baban söyle sana terbiye versin kaç yaşında adamsın pardon adam dedim

UltrAslan

Acemi
Sen herşeye hazırlıklı ol Arkanı saglama al sana çok güzel süprizim var bide anne baban söyle sana terbiye versin kaç yaşında adamsın pardon adam dedim
Çok güzel şeyler diyesim var sana ama terbiyem müsade etmiyor Allaha şükür var bizde. Bak burda klavye delikanlılığı yapıyorsun sonra küçük dilin içine kaçar ben sana adamlığımı gösteririm istersen. Her iki kelimeden biri saygısızlık terbiyesizlik hakaret.

Glsc

Acemi
Bir konuda Haklısınız Tabi.
Şöyle Kısa Bir Özet Geçelim...

Yek
Yasal
Legal
B.G.A
A.B.C
Lofa
Zhur
Bu klanlar Ceset Altında Toplanan

Destekçileri
Bürküt içerisinde Belli Başlı Revinantz Gibi
Serenty
Alfa
Ve kendi kıta Arkasında Envay Çeşit Klanları

Bünyesine Katarak.. 1k oyuncu (köy değil ) bünyesine katarak

Elinden Geldiğince Kolpaçino klanlarının içinden Truva Çıkarmaya Çalışan Envay Çeşit Vaatlerde Bulunarak /Kendinizce Güzel op Yapmışsınız Tebrik ederim...

Şimdi Gelelim Sadede. Güzel İnsanlar Herşeyden Önce Bu bir oyun Bunu Hiç bir zaman Unutmayın... Köy alır Köy Veririz..
Lakin Okuduğum Yorumlarda Özgenbabam a Laf etmişsiniz. Olayın Arka Perdesini Bilmeden 90 kami Yollayarak köy almışsınız bunu Başarı sayıyorsunuz Tebrik ederim sizleri. Oyunlarda Allahtan Kesim puanı,destekçi puanı,savunma puanı kaydı varda Oyunu Az çok bilen oralara bakıp Kimin ne yaptığını Gayet Güzel Görüyor..

Gelelim Ceset klanının İçinde Dünyayı Kapatmaya Adı Yazılmış 20 Kişilik (YEK) klanına
Sizler 1k Oyuncuyu Bünyenize katıp Emeklerini vererek premıumla köy büyüterek 50-100k puan Marjına Gelen insanları bir şekilde pasif vs gibi muhabbetlere döndürüp Topluyorsunuz. Bunun Açık Net Bir şekilde Tw stat dan girip Bakmak Çok kolay.

1 k oyun cu ile yaptığınız op savunduğunuz köy takdire şayan (anlayan Anladı) CESET klanı adı altında bulunan 5-10 köyü olan arkadaşlarada selam olsun Ne için savaştığınızın Farkındasınızdır umarım.

KOLPAÇİNO vs 15 klan (1k OYUNCU) Bu bir onurdur. bu bir başarıdır. kimine göre ceset klanının başarısı kimine göre kolpaçino klanının başarısı

Ceset Klanından isteğim şudur. Dünya kadar oyuncu bu oyuna emek veriyor vakit harcıyor Sebebsiz yere İnsanların Emeklerini çöpe atıp sırf bir dünya kapatmak için çıtanızı düşürmeyin...

(Bugün öğrendiğim bir olay 59 da x kişi y kişisine saldırı atıyor.)
58 de bu 2 oyuncu aynı klanda Ceset klanında / 59 da ayrı klanlarda

x kişisi saldırı attığı için 59. dünyada 58 de cesetten ihraç edilip toplanıyor.

diyeceğim şu Ceset klanlarındaki arkadaşlara Verdiğiniz emeklerin nasıl çöpe gittiğini görürsünüz.

KOLPAÇİNO Ailesi w 58. dünyaya Geldiği ilk günden dünyanın kapanacağı son güne kadar Aynı kararlılıkla Ceset klanı ile Düşmanlığını Sürdürmeye Devam edicektir. Adil bir savaş olmasını Her zaman isteriz. Her kişi Aynaya Bakarak Kendi kişiliğini Ve karakterini sorgulasın.
Neden CESET klanındayım diye otursun düşünsün.

KOLPAÇİNO Ailesinin her bireyi bu oyuna emek vererek çizgisini bozmadan yoluna her daim devam edicektir. Az laf çok iş yaparsanız daha mutlu oluruz bizler bu oyundan zevk almak için karşımızda Savaş vermeye değicek bir rakip görmüyoruz.

Yapılan op için sizleri tebrik ederim Lakin oyuncu isimlerine vermiş olduğunuz yersiz konuşmalarınızı kınıyorum.
Kişi kendinden bilir işi diyerek Sözlerime Son Veriyorum.

KOLPAÇİNO Son askerine kadar savaşmaya devam edicektir burdan Tüm Düşmanlarımıza Ve tüm Dostlarımıza Duyrulur

Saygılar Ve Sevgilerle W58 dünyasındaki her oyuncuya başarılar dilerim Baltanız keskin kalkanınız güçlü olsun

Kalın Sağlıcakla.

:)))

Ames1a.

Acemi
boşluk boşluk boşluk enter boşluk... :) siz ve ekibiniz yalancı, karakter yoksunu insanlarsınız bu forumlarda defalarca kanıtlandığı halde hala hangi yüzle ithamlarda bulunuyorsunuz? o şekerleri al sen önce klanındaki ergenlik seviyesini geçmemişlere dağıt. Gün boyu foruma girip kime laf atsak, kime salça olsak, kimi karalasakta kendimizi aklasak düşüncenizden çıkın artık.. hadi herkes kendi avlusuna yallah.

Aynaya Bakarak Yazmaya Çalıştığın için Sende haklısın ''Boşluk'' ''Boşluk'' Malesef Yine Boşluk..
Sen Baya Kör Sağır Dilsiz sin bakıyorum Da forumlarda karalama Kampanyaları Sen Ve yardakçıların Yapar Güzelim.
konu Başlıklarını Açanlar Belli Yazanlar Belli İki kuruşa gidip Ham Çekince Karakter Satın Aldığını Zannediyorsan Eğer Davet Atayım da Az da Ben sana Karakter Yollayım ;)

UltrAslan

Acemi
Aynaya Bakarak Yazmaya Çalıştığın için Sende haklısın ''Boşluk'' ''Boşluk'' Malesef Yine Boşluk..
Sen Baya Kör Sağır Dilsiz sin bakıyorum Da forumlarda karalama Kampanyaları Sen Ve yardakçıların Yapar Güzelim.
konu Başlıklarını Açanlar Belli Yazanlar Belli İki kuruşa gidip Ham Çekince Karakter Satın Aldığını Zannediyorsan Eğer Davet Atayım da Az da Ben sana Karakter Yollayım ;)
yav Allah aşkına uza şurdan sizin seviyeniz gerçekten yerlerde her yere pislik yapıyorsunuz. Ham çekince karakter satın aldığımızı düşünmek mi... :) hocam yanlış anlama sözümüzün aksi olmamıştır daha çok şükür her yerde alnımız açık hala boşluk yapmak için iki satır bir şey sallamak için buraya gelip boşluk yapma yeter. Jonny br gibi ban almadan önce hadi hocam başka kapıya yap pisliğini ;)

arkadaşlar , belli ki alışık değilsiniz bu tür savaş raporu konulan başlıklara ama varsa cevabınız rapor koyun . bakalım tebrik edelim , gülelim bir misin yanına asker bile koymamış diye. ama Hâla " benim babam senin babanı döver " diye boş yapıyorsunuz. yapmayın. biri karakter yolluyor biri suçunu itiraf ettikten 10 gün sonra ceset in gerçek yüzü diye başlık açıyor . içerik sıfır .

özetle : savaş raporu koyun :)

iyi bayramlar

S.I.B.

Okçu
veda etmeden önce aklınızda 'şunu da yapmadık' veya ' ulan bunu da yapalım' yada 'vay anasını keşke böyle yapsaydık kesin olurdu' dediğiniz şeyler varsa bekliyoruz hala şaşırtın bizi... :D

şaşırtacağım :) yaptığınız hamlelerle karşılık vereceğimi ve size küçük süprizler hazırladıgımı daha önce söylemiştim :) ısrarla saygısızlık yapanları izliyorum, haricinde kendime yakışanı yapacağımdan kuşkun olmasın. Sende bende neyin ne oldugunu gayet iyi biliyoruz.

Neden buraya can havli ile saldırdıgınıda biliyoruz. Şuan sahne sende anlat bakalım. Dinliyorum.

zapsu1701

Mızrakçı
şaşırtacağım :) yaptığınız hamlelerle karşılık vereceğimi ve size küçük süprizler hazırladıgımı daha önce söylemiştim :) ısrarla saygısızlık yapanları izliyorum, haricinde kendime yakışanı yapacağımdan kuşkun olmasın. Sende bende neyin ne oldugunu gayet iyi biliyoruz.

Neden buraya can havli ile saldırdıgınıda biliyoruz. Şuan sahne sende anlat bakalım. Dinliyorum.

seni de tebrik ediyorum ragnar :) ağzın çok güzel laf yapıyor Küçük bir esnaf gibi işledin milleti girdin kanlarına küçücük klanın vardı kolpanın başına geçtin :) Dc ne almadığın klan kaldımı? bizi kötülemediğin? Roman yazsan tutar yalnız hatta alır okurum sözüm olsun :)

Ames1a.

Acemi
yav Allah aşkına uza şurdan sizin seviyeniz gerçekten yerlerde her yere pislik yapıyorsunuz. Ham çekince karakter satın aldığımızı düşünmek mi... :) hocam yanlış anlama sözümüzün aksi olmamıştır daha çok şükür her yerde alnımız açık hala boşluk yapmak için iki satır bir şey sallamak için buraya gelip boşluk yapma yeter. Jonny br gibi ban almadan önce hadi hocam başka kapıya yap pisliğini ;)

Ahahahaha Mezarcılar Sizi Çok komik bir çocuksun :) Ban mış Attır Şekerim. Boş olduğunu Kabullenmek Bukadar zor olmasın :)

Ames1a.

Acemi
seni de tebrik ediyorum ragnar :) ağzın çok güzel laf yapıyor Küçük bir esnaf gibi işledin milleti girdin kanlarına küçücük klanın vardı kolpanın başına geçtin :) Dc ne almadığın klan kaldımı? bizi kötülemediğin? Roman yazsan tutar yalnız hatta alır okurum sözüm olsun :)

Omurgasız canlıların Yüksekler de uçtuğunu Görmeyeli çok olmuştu. Güzel Bir platform :) Çekirdek çay alıp burdan çıkmamak lazım ahahahaha :)

zapsu1701

Mızrakçı
Omurgasız canlıların Yüksekler de uçtuğunu Görmeyeli çok olmuştu. Güzel Bir platform :) Çekirdek çay alıp burdan çıkmamak lazım ahahahaha :)

sana da ayrı gülüyorum her konu da yeni yeni türedin klanın maskotusun herhalde :) anlıyoruz bize cevap verince klanında sükse kasıyorsun da dikkat ettiysen bizden seni gale alan yok :D

UltrAslan

Acemi

Sana anlatacağımı ve diyeceklerimi hiç bir geçerli mazeretin olmadan bu klandan çıkıp bize açılan savaşa 1 saatte dahil olduğun gün yüzüne söyledim zaten son noktayı koydum orada. :) keşke bizi 55 tede şaşırtsaysın bu kadar, aynı karakterinizi yansıtmanızı beklerdik.. ;)