Ceset Kolpa-Piyade Opu

DeletedUser71781

Ziyaretçi
(Bugün öğrendiğim bir olay 59 da x kişi y kişisine saldırı atıyor.)
58 de bu 2 oyuncu aynı klanda Ceset klanında / 59 da ayrı klanlarda

x kişisi saldırı attığı için 59. dünyada 58 de cesetten ihraç edilip toplanıyor.
Bu gerçek mi cidden sdfvhjdsflşv

.TekTabanca.

Acemi
seni de tebrik ediyorum ragnar :) ağzın çok güzel laf yapıyor Küçük bir esnaf gibi işledin milleti girdin kanlarına küçücük klanın vardı kolpanın başına geçtin :) Dc ne almadığın klan kaldımı? bizi kötülemediğin? Roman yazsan tutar yalnız hatta alır okurum sözüm olsun :)

Yek
Yasal
Legal
B.G.A
A.B.C
Lofa
Zhur

klanlarını içine alıp ragnara laf etmende manidar olmuş hocam :)

.TekTabanca.

Acemi
Bunu söylemek için tek ekip klan olmanız gerekli değil mi? Alakasız kıtalardaki kolpalar hangi klanlardı önceden?
manidar

Hanımefendi biliyorum hunharca bizi eleştirme ihtiyacı gütmektesin lakin zapsu'nun söylediğine ithafen söylenmiş bir şey.

Muhalif olmak, eleştiri getirmek gerçekten önemli ve olması gereken bir şey lakin her söyleneni eleştirip muhalif olmak, bilmeden konuşmak (jully olayı gibi) sadece düşük profillerin işidir. Sizin öyle olmadığınızı varsayıyorum yanılıyor muyum ?

grimandalina

Mızrakçı
Hanımefendi biliyorum hunharca bizi eleştirme ihtiyacı gütmektesin lakin zapsu'nun söylediğine ithafen söylenmiş bir şey.

Muhalif olmak, eleştiri getirmek gerçekten önemli ve olması gereken bir şey lakin her söyleneni eleştirip muhalif olmak, bilmeden konuşmak (jully olayı gibi) sadece düşük profillerin işidir. Sizin öyle olmadığınızı varsayıyorum yanılıyor muyum ?
sürekli adımı geçirmenizden ya da imalarınızdan dolayı yazmadan duramıyorum beyefendi

.TekTabanca.

Acemi
sürekli adımı geçirmenizden ya da imalarınızdan dolayı yazmadan duramıyorum beyefendi

Sürekli derken ? yukarıda ki konuşmada herhangi bir şekilde adınız geçmiyor kendi kendinize gelin güvey olmuşsunuz... Sürekli dediğinize göre birden fazla defa görmüşsünüz adınızı geçirdiğimi. Benim profilimden sizin adınızın geçtiği en az 3 tane ekran görüntüsü atar mısınız buraya ? Eğer atarsanız sonuna kadar size hak vereceğim atmazsanız büyük bir yalancısınız... :)

TekTabanca.

Ceset ekibini ciddiye alamıyorum kusura bakmayın :) her ne kadarda oyun olsa karakterinden vazgeçmiş bi çoğu,
tabi içlerinde çok kaliteli insanlar olduğuna eminim sözüm kafa adamlara dünya kapatmak uğruna bin bir türlü fırıldaklıga girenlere :)

-Ares-

Baltacı
Ceset ekibini ciddiye alamıyorum kusura bakmayın :) her ne kadarda oyun olsa karakterinden vazgeçmiş bi çoğu,
tabi içlerinde çok kaliteli insanlar olduğuna eminim sözüm kafa adamlara dünya kapatmak uğruna bin bir türlü fırıldaklıga girenlere :)

Dostum, her gün klanları çağırıp cesete savaş açtırmak için yalvarıyorsunuz.Cesaretleri olmadığı için karşımıza çıkmak yerine sizinle fingirdiyorlar.Bizim safımız başından belliydi, arkanıza 1-2 abi alıp bölüp parçalayıp lokma lokma yiyeceğiniz klanları bir araya getirip size kolay zafer ikram etmediğimiz için özür dileriz canınızı yakmaya devam edeceğiz :) Ayrıca sizide sevmiyorlar.Sadece piyonsunuz, bize karşı kalkan yapıyorlar ki onlara vurmayalım.Klanınızı da bize kaybetmemek için her çifrkefliği yapacağını söyleyen adamlara teslim ettiniz.Bizi yenmek için şeytanla bile anlaşırsınız.İşinize bakın.

grimandalina

Mızrakçı
Sürekli derken ? yukarıda ki konuşmada herhangi bir şekilde adınız geçmiyor kendi kendinize gelin güvey olmuşsunuz... Sürekli dediğinize göre birden fazla defa görmüşsünüz adınızı geçirdiğimi. Benim profilimden sizin adınızın geçtiği en az 3 tane ekran görüntüsü atar mısınız buraya ? Eğer atarsanız sonuna kadar size hak vereceğim atmazsanız büyük bir yalancısınız... :)

TekTabanca.
Ben o lafları söylerken bulunduğunuz klandan bahsettim. Siz adımı geçiriyorsunuz demedim.
Siz de terbiyesizsiniz, ahlaksızsınız ya da bunlar göz yuman vurdumduymazlarsınız. Bana 250 gram diyen birinin yönetimindeki klandasınız.
Umarım anneniz, kız kardeşleriniz, böyle hadsiz,terbiyesiz, boş beleş, bir oyun uğruna ağzını, seviyesini, terbiyesini düşürecek insanların diline düşüp, arkasından 250 gram gibi ahlaksız bir tabire maruz kalmaz.

Yanınızda yalancı damgası yemişim kimin umrunda. Ahlaksız olacağıma :)

grimandalina

.TekTabanca.

Acemi
Ben o lafları söylerken bulunduğunuz klandan bahsettim. Siz adımı geçiriyorsunuz demedim.
Siz de terbiyesizsiniz, ahlaksızsınız ya da bunlar göz yuman vurdumduymazlarsınız. Bana 250 gram diyen birinin yönetimindeki klandasınız.
Umarım anneniz, kız kardeşleriniz, böyle hadsiz,terbiyesiz, boş beleş, bir oyun uğruna ağzını, seviyesini, terbiyesini düşürecek insanların diline düşüp, arkasından 250 gram gibi ahlaksız bir tabire maruz kalmaz.

Yanınızda yalancı damgası yemişim kimin umrunda. Ahlaksız olacağıma :)

grimandalina

Bu söylediklerinizi 1 ay önce de söylüyordunuz, söylemlerinizi zaten herkes okudu ve kabul etti. Üstüne alınan alındı, eleştiren eleştirdi. Bu mikro dalga etkisinden ne zaman çıkacaksınız ? Yoksa 3-5 ay daha böyle BAKIIIN BANA NE DEDİLER BİLİYO MUSUNUUUZZZZZ diye fakir edebiyatına devam mı ?

Bir haksızlık veya saygısızlık oldu özürler dinlendi konular kapatıldı. Siz artık söylenmenin yanında konuyla alakası olmayan insanlara da leke sürmeye başladınız. Artık lütfen bu söylediklerinizin ötesinde söyleyeceğiniz bir şey yoksa pisti Ceset ekibi ve Kolpa ekibine bırakalım :)

.TekTabanca.

Acemi
Sadece soruyorum, gerçekten konunun 1 numaralı şahsındaki arkadaş kapattı mı ? gerçekten özür dilemiş mi?
yalandan burda konu açıp, hakaret paylaşımlarına devam ediyor :D

Konuyu arkadaşımız kapattı, lakin siz o kadar çok önümüze getiriyorsunuz ki ister istemez herkes kendi konuşma stiliyle cevap veriyor.
Konunun özeti siz artık sussanız herkes susacak :)

Ama hoşunuza gittiğine adım kadar eminim :))) iddaasına girelim 1 hafta KOLPA ekibinin yazdıklarının altına hiç bir şey yazmadan duramazsınız ??
Durabilir misiniz?

TekTabanca.

Dostum, her gün klanları çağırıp cesete savaş açtırmak için yalvarıyorsunuz.Cesaretleri olmadığı için karşımıza çıkmak yerine sizinle fingirdiyorlar.Bizim safımız başından belliydi, arkanıza 1-2 abi alıp bölüp parçalayıp lokma lokma yiyeceğiniz klanları bir araya getirip size kolay zafer ikram etmediğimiz için özür dileriz canınızı yakmaya devam edeceğiz :) Ayrıca sizide sevmiyorlar.Sadece piyonsunuz, bize karşı kalkan yapıyorlar ki onlara vurmayalım.Klanınızı da bize kaybetmemek için her çifrkefliği yapacağını söyleyen adamlara teslim ettiniz.Bizi yenmek için şeytanla bile anlaşırsınız.İşinize bakın.

valla hocam yanlış anlama yalnız sizin yaptığınız dünya basında düşman olduğunuz (LOFA) v.s klanlarıyla birleşmenizden belli KOLPAÇİNO Klanlarının ve oyuncularının korkularından kime peşkeş çekeceğinizi şaşırdınız inanın bazen ben mi farklıyım bunlar mı çok düşük diye düşünüyorum tekrar söylüyorum yanlış anlaşılmak istemiyorum içinizde sizin nasıl yanar döner olduğunuzu bilmeyen abilerim kardeşlerim vardır illaki onlara değil sözüm Neyse üniversite açılıyor iyi olan ve bizim gibi emek verip karakterini ortaya koyan klan kazansın ceset klanlarının kafasındaki bozuk zihniyetli oyuncular haketmiyor çünkü bu arada nick değiştir 58 de oynadığımı bilen kaç tane oyuncu varsa isminizi söyledikten sonra dünya kapama uğruna herşeyi yapar diyorlar nickiniz ayaklar altında adınıza ben üzüldüm :)