Ceset Klanları

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Agacım ben sana laf anlatsam zekan yetmez o yüzden dil yormayacağım maşa olmaya devam edip keyfine bak :) M

3A sınıfından kardeşimi tebrik ediyorum ne laf ama bak

Şimdi güzel kardesim ben sana anlayabilirsen anlatayım bazı şeyleri sizler kanıt bırakmadan konusuyorsunuz belki ama insan var insan var Tugay ile savasırken 3 saat boyunca tugay ile dc de kardesım nasılsın muhabbetimi yaptınız tugay lofa klanlarınında düşmanı idi sizinle düşman iken

Size o güveni kim verdi?

Diplomatımıza sunumu demediniz içinizden exit mi çıkaralım sizinle sa var ama yaptıklarınız bize karsı hamleler 1i 2yi geçti zuhura vurmayı düşünen tugay savasında sizlere set olmus bir ekibi arkadan vurmayı konusan büyük savası unutmus gibi yapan sizlerdiniz bu şekilde sonuçlanmasını sağlayan

Maşa dediğin klan tugayın poke kullanması gibi(kısaca ama bir ekibin değil 3 5 kişinin maşası olarak kullanılan aynı sizler gibi) olur kısacası CESET klanları 4 farklı Ekibin Bütünüdür birdir

iyilik timsali yapıp yok onu yaptınız bunu yaptınız diye hikaye anlatmayın Bizlerde Resimler atıp mı ne işler çevirdiginizi anlatalım kanıt mı gerekiyor

-Ares-

Baltacı

Şimdi güzel kardesim ben sana anlayabilirsen anlatayım bazı şeyleri sizler kanıt bırakmadan konusuyorsunuz belki ama insan var insan var Tugay ile savasırken 3 saat boyunca tugay ile dc de kardesım nasılsın muhabbetimi yaptınız tugay lofa klanlarınında düşmanı idi sizinle düşman iken

Size o güveni kim verdi?

Diplomatımıza sunumu demediniz içinizden exit mi çıkaralım sizinle sa var ama yaptıklarınız bize karsı hamleler 1i 2yi geçti zuhura vurmayı düşünen tugay savasında sizlere set olmus bir ekibi arkadan vurmayı konusan büyük savası unutmus gibi yapan sizlerdiniz bu şekilde sonuçlanmasını sağlayan

Maşa dediğin klan tugayın poke kullanması gibi(kısaca ama bir ekibin değil 3 5 kişinin maşası olarak kullanılan aynı sizler gibi) olur kısacası CESET klanları 4 farklı Ekibin Bütünüdür birdir

iyilik timsali yapıp yok onu yaptınız bunu yaptınız diye hikaye anlatmayın Bizlerde Resimler atıp mı ne işler çevirdiginizi anlatalım kanıt mı gerekiyor

Bence güzel açıklama olmuş.Savaşalım kazanalım ya da kaybedelim onda problem yok ama burda dalga geçip çamur atarsanız HAD BİLDİRMEK zorunda kalıyoruz.Sizin istediğiniz kimse diplomasi yapmasın herkes sıra sıra size teslim olsun :D Mis desteğide verelim alın köyleri isterseniz

"Camdan evde oturanlar, başkalarına taş atmamalıdırlar.” George Herbert

Gucci Gang

Mızrakçı

Size o güveni kim verdi?

Koy kanıtları masaya konuyu bu kadar uzatmana gerek yok bekliyorum kanıtlarını.

Uzun lafın kısası. Favori klan CESET'S..
Tabi Herkese Başarılar Dilerim.
Sonuçta öyle de Böyle de Dünyayı 20 kişi kapatacak.
Bu 20li ekip bekleyip Göreceğiz..
Her klanın kapama şansı vardır.
Tecrübe önemli tabi..
Saygilarımla: ProtezBacaklıKurbağa

elnino9

Acemi
Ben kendim 55ten sonrasında yekle oynamama kararı aldım ama kalkıp sizin dcye gelip kolpaya atıp tutup sonrasında kolpaya geçip sizi vurmadım.Lofanın yaptığı tamamen bu yeke sallayıp yek olup bize vurdular bu karakterden daha aşağıda bir olay ben buna laf ediyorum yoksa kimseyle kişisel problemim olmaz.

Şimdi burada taşın bana atıldığını varsayıp cevaplama gereği duydum :)

1. si Dc konuşmasının yarısında ayrılıp whatsapp grubunda yaşça büyüğüm olan ve bir de kardeşim olan 3 insana o gece yanlış konuştukları için sert konuştum, bu yazdığını üstüme alınmamın sebebi her yerde benim paylaşımımı ss alıp paylaşmandır.
2. si Berkay kardeşimden tugay klanlarının diplomatıyla 3 saat görüşme yaptığınızı öğrendim bunun neticesinde artık klan olarak 3 ayrı cephede savaşacağımıza bizim için tugay tarafına rest çeken YEK ekibi ile birleşmenin çok uygun olduğunu birleşirsek tarafımca hiç bir sıkıntı olmayacağını belirttim ayrıca savaş verdiğimiz taraflar aynıydı
3. sü yine Berkay kardeşimin bana ilettiği durum şu ki ''ne yani içinizden illa bir truva mı çıkartalım'' demişsiniz bu hiç hoş değil ve bizde aptal gibi bize karşı toplanmış bir güruha karşı birleşme yapmayacak bekleyecek değiliz kendi diplomasiniz nasıl çalışıyor bilmiyoruz ama bize sürekli tehditler savuran taraflarla işbirliği yapmanız ve kendi tehditlerinizi savurmanız bizim açımızdan fazlasıyla yanlıştı biz de bizim için en uygun yolu seçtik
4. sü ''kimse klanının ismini önemsemiyor mu'' diyen bendim dediğimin hala arkasındayım fakat dünya başından beri bütün iddialı ekiplerle savaşıyoruz ve kimle diplomasiye gitsek 1 gün geçmeden diğer bir taraf savaş açıyor hayır anlayamadım ne bekliyordunuz sizler gibi olmayıp aptal aptal bekleyecek miydik? Siz klan ismi değiştirmeden kaç klanla işbirliği yaptınız? İsminiz değişmedi de her şeyiniz değişti. O akşam dc sunucusunda demediniz mi bu dünyada bir gelecek bekliyorsanız o klanınızın ismini mecbur değiştireceksiniz diyen? E bizde sizin dediğinizin bir anda mantıklı olduğuna karar verdik ve CESET olduk ne var yani :) :)
Ceset w58.jpg

Bundan sonra buraya cevap yazma gereği duymuyorum gereksiz bir tartışma dönüyor

S.I.B.

Okçu
Aldığınız kararları beğenmesekte saygı duyuyoruz. Yaptıklarınızın arkasında durduğunuz sürece bir sorun yok :) Sadece belirli başlı konuların işe yarayan kısımlarının konuşulması diğer kısımlarının konuşulmaması keyfimi kaçırıyor, fakat bunları açığa çıkartmak an itibariyle anlamsız. Saygısızlık görüyorum fakat saygısızlık etmeyeceğim.

İyi eğlenceler diliyorum. :)

aga55

Kılıç Ustası
Tugay burada konusması gereken en son klan suspusun kör kamilerini unutmadık bedavadan toplanan köyleri.
Köy vermeye başlayınca zorunuza gitti anlaşılan eee bunca dünyadır bakabileceğiniz köyden fazlasını almamayı öğrenememiş oyuncu müsfetteleri dolu :) hadi gidin pokeye ağlayın...

Dostum Suspus un kor kamileri dedigin, koyleri vermek icin patlasin diye defalarca kami mis attik patlatamadan geri yolladi lofa klani... 1 full kami kac tane koye girdi kami sav kesti anlatamam gerci sen ve arkadaşların biliyor... dunyaya taraf degilim seninde bildigin uzere zamaninda atmaca08 in yaptigi bir diploması çocukluğuna cevap icin geldik amaca ulastik ciktik. 55 de yek ile savasip kazanan kapatan bir oyuncu olarak dunyayi ilgiyle takip ediyorum...renkli goruyorum... herzamanki gibi zaman kisaldikca kazanmak ugruna yapilan herşey mubahtir olgusunu tasiyan oyuncular umarım yine husrana ugrar... Herkese iyi oyunlar

AntiReborn

Milis
Dostum Suspus un kor kamileri dedigin, koyleri vermek icin patlasin diye defalarca kami mis attik patlatamadan geri yolladi lofa klani... 1 full kami kac tane koye girdi kami sav kesti anlatamam gerci sen ve arkadaşların biliyor... dunyaya taraf degilim seninde bildigin uzere zamaninda atmaca08 in yaptigi bir diploması çocukluğuna cevap icin geldik amaca ulastik ciktik. 55 de yek ile savasip kazanan kapatan bir oyuncu olarak dunyayi ilgiyle takip ediyorum...renkli goruyorum... herzamanki gibi zaman kisaldikca kazanmak ugruna yapilan herşey mubahtir olgusunu tasiyan oyuncular umarım yine husrana ugrar... Herkese iyi oyunlar
Biliyorum dostum sizden koruyamıcakları kadar köy aldılar.
Ben bilerek savunma yaptırmadım fark etmişsindir savunma kestirebilicek potansiyelde değildim.
Sonuç olarak bizim çıkarımıza oldu. Dünyaya gelince renkli ama sıkıcı olmaya başladı kimin ne yaptığı belli değil biz savaşımızı verip vurmamız gerekeni vuruyoruz kapatmaktan ziyade zevk almaya bakıyoruz artık.
Atmıca08 adlı dostuma gelince herkesin çıkarını aynı anda koruyamaz o an yapması gereken diplomasiyi yaptı doğru yada yanlış bunu demekte bana düşmez saygı duyarım sonuç olarak bütün olarak devam ediyoruz.

LOFA Sifteri

Okçu

Cevap vermiş mi oldunuz? Cevabı ben anlayamadım sanırım olabilir. Hangi classicti dilimin ucunda o diplomasi çocukluğu yaptığım dünya aa doğru sildiğiniz classicti.

aga55

Kılıç Ustası
Cevap vermiş mi oldunuz? Cevabı ben anlayamadım sanırım olabilir. Hangi classicti dilimin ucunda o diplomasi çocukluğu yaptığım dünya aa doğru sildiğiniz classicti.

Diplomasi cocuklugu lafima degil de cevap verme kismina takilman gerekli aciklamayi yapiyor zaten :) bebesin iste belli :) evet sildigimiz klasik 50 kişi oynayip 200 kisi ile savastigimiz ve keyif aldigimiz klasik... Burada da o 50 kişinin 10 kisisi vardi,biz cikarken lofa klani yoktu ve o 10 kişinin attığı kamiler hala konusuluyor.

aga55

Kılıç Ustası
Biliyorum dostum sizden koruyamıcakları kadar köy aldılar.
Ben bilerek savunma yaptırmadım fark etmişsindir savunma kestirebilicek potansiyelde değildim.
Sonuç olarak bizim çıkarımıza oldu. Dünyaya gelince renkli ama sıkıcı olmaya başladı kimin ne yaptığı belli değil biz savaşımızı verip vurmamız gerekeni vuruyoruz kapatmaktan ziyade zevk almaya bakıyoruz artık.
Atmıca08 adlı dostuma gelince herkesin çıkarını aynı anda koruyamaz o an yapması gereken diplomasiyi yaptı doğru yada yanlış bunu demekte bana düşmez saygı duyarım sonuç olarak bütün olarak devam ediyoruz.

Herkesin cikari yerine adam gibi oynamayi bazen kaybetsen bile yeglemek lazim... Korur yada koruyamazlar orasını bilmem bizim kumarımiz bitti :)

LOFA Sifteri

Okçu
Diplomasi cocuklugu lafima degil de cevap verme kismina takilman gerekli aciklamayi yapiyor zaten :) bebesin iste belli :) evet sildigimiz klasik 50 kişi oynayip 200 kisi ile savastigimiz ve keyif aldigimiz klasik... Burada da o 50 kişinin 10 kisisi vardi,biz cikarken lofa klani yoktu ve o 10 kişinin attığı kamiler hala konusuluyor.

Biz ceset olmadan önce köylerinizi bıraktığınızı cümle alem gördü bu sebeple hikaye anlatmak için doğru platform burası değil hikayelerin devamı mevcutsa wattpad diye bir site var orada kendince güzel kitapcıklar hikayeler anlatabilirsin

aga55

Kılıç Ustası
Biz ceset olmadan önce köylerinizi bıraktığınızı cümle alem gördü bu sebeple hikaye anlatmak için doğru platform burası değil hikayelerin devamı mevcutsa wattpad diye bir site var orada kendince güzel kitapcıklar hikayeler anlatabilirsin
Oralar senin gibi bebeler icin :) O kadar takip etmedim hakli olabilirsin, sadece gece diye bir klan gördüm ayrilirken sizden kopan orada is bitmişti zaten :)sonuc olarak dediğim gibi lofa artik dünyada yok ve benim bir oraya bir buraya attigim 5 6 ordu kesen full kamilerim konu olmus...Bebesin belli demistim senin gibi diplomat geçinenlerin sozlerinin nasil ahvale gore sekil aldiginj buradaki arkadaslarda yakinda gorur... belki de gormuslerdir :) Seninki de guzel hikâye koyleri dunya açılıp 10 güne ver geri gel kas klani yoneteme dagilsin ... neyse ben suspus adi geçtiği icin yazdim... herkese iyi oyunlar

LOFA Sifteri

Okçu
Oralar senin gibi bebeler icin O kadar takip etmedim hakli olabilirsin, sadece gece diye bir klan gördüm ayrilirken sizden kopan orada is bitmişti zaten sonuc olarak dediğim gibi lofa artik dünyada yok ve benim bir oraya bir buraya attigim 5 6 ordu kesen full kamilerim konu olmus...Bebesin belli demistim senin gibi diplomat geçinenlerin sozlerinin nasil ahvale gore sekil aldiginj buradaki arkadaslarda yakinda gorur... belki de gormuslerdir Seninki de guzel hikâye koyleri dunya açılıp 10 güne ver geri gel kas klani yoneteme dagilsin ... neyse ben suspus adi geçtiği icin yazdim... herkese iyi oyunlar
sonuc olarak suspusta yok dunyada ayni isimle baslayip devam eden bir tane klan var bu neyin acisi... oyunun basinda koyleri veren benim ama benim disimda herkese koymus olmali ki tekrar kasmama bu kadar takilmislar, arkadasim 3 postunun altinda sadece bebe bebe he ben bebeyim sen kralsin, 50 kisinin 10 kisisi vardi da ne yaptilar neredeler suanda biz hala haritadayiz siz neredesiniz? ama mutlu olacaksaniz tamam siz cok buyuk oyuncularsiniz helal olsun 10 kisi gelip guzel koy buyuttunuz 3-4 kami attiniz sonra da koyleri verdiniz guldurmekten baska hicbir ise yaramayan bu postlari stand-up gosterin icinde kullanabilirsin eminim deli gibi ragbet gorecektir.

extazi60

Acemi
Bize laf atanların müttefiği TUGAY ve yardakçısı POKE :D Bi de promosyon KOLPA var.Kalabalıksınız diye makara yaparken dostlarınızdan da mı utanmıyorsunuz :D :D İçten içe yaa bizde kalabalığız ama.. diyen var mı acaba.Saf değiştirmek için yalvardıkları 12312321 tane klanı saymıyorum toplarsak 200 klan yapıyor asdasdsffd. Oyununuzu oynayın
.

Üslüp önemli değil mi biz size dünyada ne kadar toplama klan varsa toplamışsınız hala bize gelip yardakçı diyorsunuz o 12311231 tane klan zaten sizin yanınızda

aga55

Kılıç Ustası
sonuc olarak suspusta yok dunyada ayni isimle baslayip devam eden bir tane klan var bu neyin acisi... oyunun basinda koyleri veren benim ama benim disimda herkese koymus olmali ki tekrar kasmama bu kadar takilmislar, arkadasim 3 postunun altinda sadece bebe bebe he ben bebeyim sen kralsin, 50 kisinin 10 kisisi vardi da ne yaptilar neredeler suanda biz hala haritadayiz siz neredesiniz? ama mutlu olacaksaniz tamam siz cok buyuk oyuncularsiniz helal olsun 10 kisi gelip guzel koy buyuttunuz 3-4 kami attiniz sonra da koyleri verdiniz guldurmekten baska hicbir ise yaramayan bu postlari stand-up gosterin icinde kullanabilirsin eminim deli gibi ragbet gorecektir.

Arada gelip bakiyorum hortlatmis gibi olacagim ama...1 kaminin patlayana kadar 5 koye girip cikmasi...Oyun bilgisi sifir, yönetim sifir ,diploması de tam tersi hareketler... stand up mi dedi birisi... yaz yaz ekipce iyi gülüyoruz:)

LOFA Sifteri

Okçu
Arada gelip bakiyorum hortlatmis gibi olacagim ama...1 kaminin patlayana kadar 5 koye girip cikmasi...Oyun bilgisi sifir, yönetim sifir ,diploması de tam tersi hareketler... stand up mi dedi birisi... yaz yaz ekipce iyi gülüyoruz:)

Dedi bay oyun bilgisi eksi olan adam kamiler acaba köye neden girip çıkıyor? Çünkü avel gibi uzaktan gelecek olan kamilere savunma kestirmenin doğru olmayacağını sen anlamayabilirsin belki ama senin için gayet normal karşılıyorum çünkü bir amacı vs olmayan, bizlere güyaa vurmak için dünyaya giren sizler kami atıp hesap silip giden yine sizler, bizlerde güldük ekipçe size geldiniz şuanda olmayan düşmana yani bize hesap kasıp gittiniz. Neyse dünyamıza zevk kattınız bundan sonra gireceğimiz dünyada daha uzun soluklu kalmanız temennisi ile... Son olarak sen kimsin oyun bilgime, klan yönetimi becerilerimize veya diplomasimize laf edebileceğini düşündün acınız büyük ne classicmiş orada vurduk, buraya bize vurmaya geldiniz ama yine siz gittiniz madem oyuncusunuz madem daha iyi klan yönetebilip diplomasi yapabiliyordunuz neredesiniz? Emin ol bize gülüyorsunuz ya sen ve senin gibi acı çekenler gülüyordur bize yapacak başka birşey yok çünkü. de hayde

*KepçeciX*

Okçu

Eski senden eser kalmamış. Şimdi sadece konuşuyon Başkan.

aga55

Kılıç Ustası
Eski senden eser kalmamış. Şimdi sadece konuşuyon Başkan.

2 cumle yazmayalım mi arada :) karşılığında kompozisyon geliyor sende okuyup yandasin bana ne guzel cevap vermis deyip bana salla işte :) sadece konusmadigimi halbuki 3 ay once görmüştün Başkan.