Ceset Klanları

AntiReborn

Milis
Bu konuda yeke lafım yok teklifini sunar adamlar kabul eder kimseyi zorla yek yapmadılar fakat savaşmaktan bu kadar korkacaksanız niye klanlar oynuyorsunuz?Gidin farmville oynayın sözüm ona lofa gece ve zhur klanlarına.Başka herhangi bir world kesinlikle sizinle muhattap olacak seviyeye bile düşmem.
Gece klanları olarak savaştan hiç bir zaman çekinmedik dostum söz hskkı doğması katılmak istemiyordum tartışmaya.
Zira herkes savaş istatisliklerini görebiliyor.
Bizim lofa ile diplomasimiz ve yolumuz aynıydı Bunu exit tarafıda çok iyi biliyor.
Klan çıkarlarını korumak zorundaydım ve cesette birleşme karsrı aldık bu x klanıda olabilirdi ağlanıcak birşey yok farmvilleyi dünya başında bıraktık biz.

-Ares-

Baltacı
Bize laf atanların müttefiği TUGAY ve yardakçısı POKE :D Bi de promosyon KOLPA var.Kalabalıksınız diye makara yaparken dostlarınızdan da mı utanmıyorsunuz :D :D İçten içe yaa bizde kalabalığız ama.. diyen var mı acaba.Saf değiştirmek için yalvardıkları 12312321 tane klanı saymıyorum toplarsak 200 klan yapıyor asdasdsffd. Oyununuzu oynayın

* R A G N A R *

Yasaklı
Bize laf atanların müttefiği TUGAY ve yardakçısı POKE :D Bi de promosyon KOLPA var.Kalabalıksınız diye makara yaparken dostlarınızdan da mı utanmıyorsunuz :D :D İçten içe yaa bizde kalabalığız ama.. diyen var mı acaba.Saf değiştirmek için yalvardıkları 12312321 tane klanı saymıyorum toplarsak 200 klan yapıyor asdasdsffd. Oyununuzu oynayın
Oyun oynamak sizin işiniz seversiniz siz

Ultra mükemmel profesional saldırı komutanı ares

AntiReborn

Milis
Tugay burada konusması gereken en son klan suspusun kör kamilerini unutmadık bedavadan toplanan köyleri.
Köy vermeye başlayınca zorunuza gitti anlaşılan eee bunca dünyadır bakabileceğiniz köyden fazlasını almamayı öğrenememiş oyuncu müsfetteleri dolu :) hadi gidin pokeye ağlayın...

-Ares-

Baltacı

Benim dediğimle bunun ne alakası var? CESET 50 klan diyorsunuz tugay 60 klan yan çarı poke 12 klan bürküt 30 klan kolpa 30 klan ve tek düşmanınız biziz :D ona rağmen hala yanımızda yöremizde ne klan varsa yazıyonuz bide utanmadan özel mesaj yayınlıyosun klanı ergenlerin yönettiğini söylüyolardı da bu kadarını bilmiyodum.Eskiden bu işlerin raconu vardı tabi siz bilmezsiniz :D

Deleted User - 5534955

Ziyaretçi
Ceset klanları olarak bu bebelere laf verip de adam etmeyin şunları beyler. sizin kalitenizi herkes biliyor. bu serverda dahil her serverda yakalayacağınıza eminim tabi bunlar korkudan nick değişmezse :)

Deleted User - 5441926

Ziyaretçi
Altı üstü oyun oynuyoruz ben kimseye karşı saygısızlık yapmadım oynumu oynadım bu konuşmayı atmamın sebebi sürekli millete oyun yapıyorsunuz diyip arka planda bi ton dolap çevriyosunuz bizi bilen biliyor biz keyif almak için geldik savaşıyoruz ama siz çok içselleştirmissiniz o yüzden attım yoksa hiç biriniz umrumda değilsiniz hayırlı geceler

Deleted User - 5534955

Ziyaretçi
Altı üstü oyun oynuyoruz ben kimseye karşı saygısızlık yapmadım oynumu oynadım bu konuşmayı atmamın sebebi sürekli millete oyun yapıyorsunuz diyip arka planda bi ton dolap çevriyosunuz bizi bilen biliyor biz keyif almak için geldik savaşıyoruz ama siz çok içselleştirmissiniz o yüzden attım yoksa hiç biriniz umrumda değilsiniz hayırlı geceler

Ahahahha altı üstü oyunsa azıcık mert olun adama diplomasi yok demişsin zaten. oda seni adam yerine koymuş gerçi Şahin abiyede burada kırıldım mesaj atmış. Adam var Adam takliti yapanlar var. İnşallah her serverda sen nerdeysen yanı başındayız

zapsu1701

Mızrakçı

Sen attığın o resimle kendini ve klanını diplere çektin. Kaliteni ortaya koymuşun bundan sonra hiçbir yönetici sana dürüst içten yaklaşmaz. Yaşın küçük ama burası lunapark değil. O attığın resmi unutma 10dan geriye say..

Gucci Gang

Mızrakçı
Arkadaşlar hepiniz çok iyi ooyuncularsınız. Her dünyada olduğu gibi bu dünyadada diplomasiler değişir, klanlar değişir. Lakin karakterinizi bozup hakaretler etmeyin. Düşman olduğunuz klanla başka dünyada beraber oynarsınız. 51 de dünya kapattığımız klanlarla 55 de rakip olduk. 55 de beraber oynadıklarımızla burada rakip olduk. Bu sürekli değişir. Muhabbetinizi bitirmeyin. Hepinlz değerlisiniz.

Ben kendim 55ten sonrasında yekle oynamama kararı aldım ama kalkıp sizin dcye gelip kolpaya atıp tutup sonrasında kolpaya geçip sizi vurmadım.Lofanın yaptığı tamamen bu yeke sallayıp yek olup bize vurdular bu karakterden daha aşağıda bir olay ben buna laf ediyorum yoksa kimseyle kişisel problemim olmaz.

Deleted User - 5534955

Ziyaretçi
Agacım ben sana laf anlatsam zekan yetmez o yüzden dil yormayacağım maşa olmaya devam edip keyfine bak :) M

Maşamı ? Rıdvan kardeş kolpacıkları maşa yapmış asıl buna ne diyceksin :) milleti dc ye çağırıp gardaş yek şöyle yek böyle diyorsunuz. Madem öyle bu dünyaya neden Yek başladınız ula demezler mi adama ? Akıllı olun mertkrds ve benzeri türevleri bitmiş.

Gucci Gang

Mızrakçı
Maşamı ? Rıdvan kardeş kolpacıkları maşa yapmış asıl buna ne diyceksin :) milleti dc ye çağırıp gardaş yek şöyle yek böyle diyorsunuz. Madem öyle bu dünyaya neden Yek başladınız ula demezler mi adama ? Akıllı olun mertkrds ve benzeri türevleri bitmiş.

10 tane adam birleşip Ibrahimden ilk opta 1 köy alamadınız 2.opta yine 1 köy vermedi yakından peşlediniz gelip Iboya laf yapıyorsunuz.Senin kralın o çocuğun çeyreği kadar oyuncu değil.Kimse kimsenin de maşası değil world başından beri adamlarla aynı saftayız birleşiyoruz kendi yüzsüzlüğünüzü nasıl bu olayla bir tutuyorsun?Kolpayla önce savaşıp sonra kolpanin altına mi girdik?Delikanlı gibi kabul edin yaptıklarınızı artık.