canım sıkıldı varmı eskilerden...

• Konuyu başlatan haznedar.61
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Pusula - Giyotin savaşında kim kazanmıştı diyerek fitili ateşliyim tt2

bizim köyde bir çocuk vardı komşunun oğlu adını hatırlamıyorum şimdi, her yaz okul tatil oldumu köye tatile gittiğimiz dönemde rastlaşırdık, çocuk elinde çucukla gider bahçedeki arı kovanına saldırırdı, kovana sokardı çubuğu :) işte onun büyümüş hali gibisin :D

DeletedUser51053

Ziyaretçi
bizim köyde bir çocuk vardı komşunun oğlu adını hatırlamıyorum şimdi, her yaz okul tatil oldumu köye tatile gittiğimiz dönemde rastlaşırdık, çocuk elinde çucukla gider bahçedeki arı kovanına saldırırdı, kovana sokardı çubuğu :) işte onun büyümüş hali gibisin :D

Aheheheh abi çok değişik bi tabir oldu bu :-D

DeletedUser32540

Ziyaretçi

cocugunun sonu ne oldu ? :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ne olacak arılar sokardı, her tarafı şişerdi tatil bitene kadar hasta yatardı hep :D harbi deliydi manyak çocuk :D orta bahçedeki ceviz ağasında yılan bulmuştu bir keresinde ,yılanı ortasında tutmuş koşa koşa geliyordu anneee bak ne buldum yılan diye ,dili dönmüyordu :D bütün sülale kaçacak yer ararken bu manyak elinde yılanal koşa koşa geliyordu :D en sonunda yılan ısırmıştı bunu, zehirlendi falan 2 hafta hastanede kalmıştı :D her sene eğlencemizdi ,çok kandırıyorduk çocuğu ,özelikle ben :D

en son üniye giderken görmüştüm, son duyduğumda kreatör mi kıratörmü ne olmuştu bilmiyorum ötesini , zaten aşırı derecede kibar bir çocukdu diyeyim sen anla :p

JrFly

Dük
karahan imparatorluğu hahahahaha w9'da tunga mıydı sizin klan :D hep anılarım canlanıyor w9 denince :)

DeletedUser46726

Ziyaretçi
A.s hayrettin abi nasılsın abi hoşgeldin.
Ben w9dan Hello Kitty Hüseyin.
Hektor-wolfun hemşerisii.
Abi buraya bi daha gelmezsin diyordum,Şansa bak dolanırken farkettim.
LEGEND klanı komple dagıldı abi,Kimsecikler yok.Çoluk cocuk doldu oyuna bi alay :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hoş bulduk hüseyin yabgu mustafa istedığı zaman legendi yine kafaya oynayacak klan haline getirir

DeletedUser46726

Ziyaretçi
hoş bulduk hüseyin yabgu mustafa istedığı zaman legendi yine kafaya oynayacak klan haline getirir

Orasi oyle de abi ben liseye giderken oynuyordu hepsi simdi ben askerden geleli iki sene oldu vakit yoktur. Cogu is guc.
Siz donmuyo musunuz. Cisa kasem hele britos eray abi :)