canım sıkıldı varmı eskilerden...

• Konuyu başlatan haznedar.61
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
s.a beyler kimler var unutmuşum benim bir forum hesabım varmış :) son hesap silerken ceza almamışmıydım ben forumda :)

DeletedUser

Ziyaretçi
4 sene üstüne foruma gelmişim bak benı bulamazsınız cok pis polemik yaparım nerdesınız :)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Pusula - Giyotin savaşında kim kazanmıştı diyerek fitili ateşliyim tt2

Hani şu Pusula'nın yarım kadro girip, Giyotin'i gömüp, Kamikaze'nin Giyotin'i kurtardığı savaşı mı soruyorsunuz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Hani şu Pusula'nın yarım kadro girip, Giyotin'i gömüp, Kamikaze'nin Giyotin'i kurtardığı savaşı mı soruyorsunuz :D
evet 3 klan pusula bızım sayemızde kurucuları kalmadığından yarım deyıl ceyrek kadro kalmıstı :) bız sadece gıyotın olarak gelmedık eskı dostlarımızda vardı kmkz klanı kurucusu LoRd* ve lagennd klanı yabgu mete bızlerın nasıl muttefıklerı varsa pusulanında vardı ayrıca gömme işini biz yapmıstı klan kurucuları yönetıcılerı dahıl üc kalan dağildı sonrada hesap sıldık

evet 3 klan pusula bızım sayemızde kurucuları kalmadığından yarım deyıl ceyrek kadro kalmıstı :) bız sadece gıyotın olarak gelmedık eskı dostlarımızda vardı kmkz klanı kurucusu LoRd* ve lagennd klanı yabgu mete bızlerın nasıl muttefıklerı varsa pusulanında vardı ayrıca gömme işini biz yapmıstı klan kurucuları yönetıcılerı dahıl üc kalan dağildı sonrada hesap sıldık

Yagbu Mete oyun başı kesilmişti.
Bizimkiler diplomasisiz kendileri oynuyordu.
Kamikaze klanı devreye girmeseydi yıkılmak üzereydiniz. Bunlar devreye girince bizimkilerin üstünden silindir gibi geçildi :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yabgu mete baya bı pusulalı yıktıktan sonra yıkıldı ama kacırdığın kmkz klanı az kışı ve uzaktı pusuladan kestıklerı sıcak bölgeden deyıldı cok sonra sıcak bölgeye bır kac oyuncusu gelebıldı zeal vardı hakan onun katkıları cok fazla oldu lagendden oyunda bırıncıydı ben sılenekadar ucanzının köyunude bırlıkte almıstık ben uzaktım o bolgeye bakıcı hesapla oparasyona katıldım ama dedığım gıbı bıze yakın olan lagend dı ve pusula klanları gıyotın ve lagent ın arasında dost oldu :) buda bır stratejıydı hesaplar ona gore acılmıstı ama sayı olarak pusulanın uc klanı bızden fazlaydı

DeletedUser

Ziyaretçi
4 zeal ben oynarken kaybetmedı klanda pusula olması lazım ben bırakırken 4zeal yanımdan köy aldı uzak olmasına ramen sonrada köylerimi topladı tabı ıllakı baska alanlarda olmustur :)

DeletedUser58537

Ziyaretçi
biri w9 mu dedi? Alırım aklınızı giyotin ve pusula :D

DeletedUser24418

Ziyaretçi
adam sırf buraya yazmak için kayıt olmuş foruma :D

DeletedUser58537

Ziyaretçi
beni kastetti :Dmisafir olarak girerdim hep ancak bi hesap açmak istedim. 2010 da foruma kayıtlı degildik. ancakburada 2009 da kayit olanlarin hepsi tanır beni be.