C9 KAZANAN

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Pusula
Gölge
Nop
Udw
Respawn
Eşkiya
Şizofren
Ceset
Cin
Hücum
Mermidon
Ocean
Alarm

Bu ekipler aynı dünyaya katılsın da herkesin gerçek ekibinin kabiliyetini görelim:)

diğer türlü kimin nerede olduğu belli olmuyor, keyif vermiyor:)
O biraz zor oluyor yukarıda ki her ekibin oynayabileceği dünya türleri var hızlı yavaş vb. :)
Keşke olsa da ama olmuyor
mermidon çok efsane olmuş ama gerçek isimlerinden daha iyi :)

ama c10 için
nop
pusula
gölge
alarm
udw
görmek isterim ve zevk verir :)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
yok olur olmasına da çıtayı yükselttiğimiz de istenilen verimi daha alamadık c7 bunun bir örneği mesela :) c8 de aynı c9 da :D
kadrolar güzel verim 0 :D

@Mayis Yagmuru innogamese yazacak oyuncular haritada dunyayi buyuk istiyir uzun sureli istiyor 30 kisilik klanlar vs vs
Klan dısi destek olmucak.klan degistirrse 1 hafta destek alamicak.
Diplomasi olmucak vs vs:)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
@Mayis Yagmuru innogamese yazacak oyuncular haritada dunyayi buyuk istiyir uzun sureli istiyor 30 kisilik klanlar vs vs
Klan dısi destek olmucak.klan degistirrse 1 hafta destek alamicak.
Diplomasi olmucak vs vs:)
her şey güzel hoş ama limit az : D 30 kişiden 5-6 klan olur 10 kişiden 10 klan kuruldu :D
Büyük harita klana 1 kere giriş atılmadığı sürece atılsada giremez :) 300 kişilik limit tek klan şeklinde oyna :)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
3 klan harici olmucak ve o klanlar girerse zaten c7 c8 c9 gibi klan sayisi az olmucak harita buyuk dunya buyuk olacak;)
Diplomasi olmucak kim kime dum duma.
Prem. Uyelik dahi olmucak tek tek elle bakacak millet:)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
3 klan harici olmucak ve o klanlar girerse zaten c7 c8 c9 gibi klan sayisi az olmucak harita buyuk dunya buyuk olacak;)
Diplomasi olmucak kim kime dum duma.
Prem. Uyelik dahi olmucak tek tek elle bakacak millet:)
Diplomasi olmayacak olayına ben katılmıyorum çünkü oyunu oyun yapan diplomasiler di ne zaman fırıldaklığa döndü bozuldu.

Dünya haritası büyük evet ama 1 klan için de olması daha güzel her gelen ekip tek klan içinde oynayacak multi olayı kalkıcam klan dışı destek olmayacak herkes kıta savaşını verecek.

hatta
klasik dünyalara 4 klan değil 5-6 ekip katılsa her kıtaya 2 klan girse savaş zevki daha güzel olacaktır

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Diplomasi olmayacak olayına ben katılmıyorum çünkü oyunu oyun yapan diplomasiler di ne zaman fırıldaklığa döndü bozuldu.

Dünya haritası büyük evet ama 1 klan için de olması daha güzel her gelen ekip tek klan içinde oynayacak multi olayı kalkıcam klan dışı destek olmayacak herkes kıta savaşını verecek.

hatta
klasik dünyalara 4 klan değil 5-6 ekip katılsa her kıtaya 2 klan girse savaş zevki daha güzel olacaktır
@psikopat geri döndü bunu begenmedi onur:)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
bakış açısı sen diyorsun ki diplomasi olmasın olmasın ama bu oyunda olmaması olmadığı anlamına gelmeyecek ki :D

sen x klan ile savaşıyorsun x klanla benim aram çok iyi herkes birbiri ile savaşıyor x klanla opumuz aynı güne sana denk geliyor yada getiriiyoruz al sana diplomasi :)

Yok oyle herkes savasack foruma rapor koyacak;)