C9 KAZANAN

JrFly

Dük
UDW klanlarını tebrik ediyorum o kadar güzel kazandılar dünyayı kılçıksız :D

JrFly

Dük
Ego falan hikaye , yine casus savaşlarına döndü oyun.. Fırıldaklar her yerdeler.

JrFly

Dük
Dün 4 kez döndüm döndüm vurdum köyü yine de alamadım 054-154 arasına aynı köyden 3 kez ara yapanı tebrik ederim.

T0qi

Baltacı
udw klanlarını tebrik ederim erken galibiyetinden ötürü :D

onun dışında udwye köy kasan klanlarada başarılar dilerim kolay gelsin oynayan her ekibe

DeletedUser66489

Ziyaretçi
Mis gibi savaş varken doğru dediniz .. Sadece mis atarak köy alıyorlar :)

ben udwdeyim yanlız hocam ne kastettin anlamadım.bana göre temiz bir savaş argo klanını tebrik ederim iyi mücadele ediyorlar ama işleri zor.

UcanZi

Kılıç Ustası
Herkesin istediği klan dünyayı kapatıyor farklı bir sonuç sürpriz olurdu.
Argo ben kapatamıyorsam Udw kapatsın.
Myrmidon ben kapatamıyorsam Udw kapatsın Argoyu dağıtmak için geldik.
Bize kalsa oyun başından beri Myrmidon ile savaşıyoruz Udw ile herhangi bir sınırımız yok aman Udw kapatsın mantığı ağır basıyor haliyle.
Dünya açıldığında Udwnin kapatması için tüm koşullar oluşmuştu zaten.Kıtasını koruma açıldığı zaman kapatan bir klan daha sonrasında Clock ile arasında tampon olan BirazHırs klanını bünyesine katarak Clocka sıfır şans tanımış olması.
Bu esnada sınırda 2 köy için 2 ay savaş veren Argo Mrmidons ve Noldor klanları.Açın haritayı 544|500 sınırı aynen oyun başındaki gibi duruyor.
Son açılan klasikler o kadar kalitesizleşti ki ister ego deyin ister başka bir şeye yorumlayın Pusula olarak girdiğimiz dünyaların tadını hangi dünya veriyor ?Klasik 1 ve Klasik 3 te geçen savaşlar hangi dünyalarda verildi ?
Oyundan zevk almaya çalışan kimse yok ki. Şurda 100 kişi olarak aldığımız keyfi iddaa ediyorum hiç biriniz almadınız.
Herkes o kadar dünya kapatmaya endekslenmiş ki. Pardon dünya kapattırmaya dönmüş artık olay.Dur şu klanı dağıtayım da şu kapatsın.Ben kapatamıyorum sen kapat.
Böyle böyle 1 ayda kapatılan klasikler görmeniz gerçekten de sürpriz değil.
Bu dünyaya görevim gereği tayinler olduğundan yerim net değildi Pusulayı kurmadan ufak bir ekiple girdim.
Klasik 10da Allah izin verirse PUSULA olarak sahalara dönmeyi planlıyorum.
Kırmızı harita görmeyi üyeler olarak özledik. Umarım buna istinaden sizlerde kendi ekibinizi kurar ve savaşmaya endeksli bulunursunuz. Zira dünya kapatmak isterseniz evet kapatırsınız sadelik prensibini ilke edinmiş bir klana karşı bilmem kaç tane klan kurup aranızda diplomasi kurarsanız,yaparsınız.
İyi oyunlar,iyi akşamlar.

DeletedUser66489

Ziyaretçi
sana bazı konularda hak veriyorum ancak birazda bu dünyaya az ekip katılmasından ve katılanlar arasından bazı klanların çabuk düşmesinden dolayı tablo bu şekilde söylediğin klasik dünyalardaki zevk gittikçe azalıyor.umuyorum argo silmez ve direnir.