C11 Kim KAPATIR ???

• Konuyu başlatan DeletedUser47725
  • Başlangıç tarihi

C11 Kim Kapatır ???

• ARGO

Oylar: 60 38,7%
  • MUCUH

Oylar: 38 24,5%
  • PAYTAK

Oylar: 19 12,3%
  • ÇÖP

Oylar: 15 9,7%
  • ANTİ

Oylar: 19 12,3%
  • AZAP

Oylar: 4 2,6%

• Toplam oy kullanan
    155
  • Anket kapalı .

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Rica Ediyorum Tartışma Ortamına Döndürmeyin,

Mantık Çerçevesinde Tartışmadan veya Laf Sokmadan Şu nedenle die açıklamalarınızı beklerim,

Oyunuzu verin ve Sayfayi sakince terkedin :)

DeletedUser69261

Ziyaretçi
Direncini koruyup mental olarak sağlam kalabilirse Mucuh. Fakat çok uzun süre mücadele edebileceklerini sanmıyorum.Klan kesim puanlarından her gün aksiyon yaşadıkları görünüyor.Muhtemelen dinlenecekleri 1 günleri bile olmayacak ve önümüz yaz.Tatil vs. eksik kalacakları zamanlar olacak,yük belli kişilerin üzerine binecek ve bunu kaldırması da çok zor.

O yüzden Paytak diyorum. Sebebi forumdaki söylemlerde eski dünyalardan da yakın olduğu ve artı yönde ivme kazanmış bir Anti faktörü. Mucuh düştüğünde(varsayım),Paytak pastadan büyük ölçüde pay alacak klan.

Argo diyemiyorum,bugün Mucuhun konumunda yarın muhtemelen onlar olacak. Kıtasında savaştığı en ciddi rakibi Paytak'a Mucuh cephesi açılmışken rahatça kıtasını kapatıp teke tek Mucuh savaşına girip net bir şekilde kendi becerileriyle savaşa yön vermesi gerekirken, şuan kendini belirsizliğe bırakmış durumda. Garip

Klasik 11 ahalisinde herkes bir şeylerden şikayetçi. Pakt,anlaşmalı köy alımı vb. Kimse memnun değil. Bu,oyun yönetiminin baştan konuları netleştirmemesinden kaynaklanıyor. Oyuncuların bir kabahati yok.

Klasikler zor dünyalardır. Normal dünyalardan daha çok zaman,emek ve beceri gerektirir. Aşiret klanlarının önüne geçip sayıca fazla olalım diye yoldan topladıklarıyla değil,her klanın en iyi ve durumu en müsait oyuncularıyla, her klanın kendi strateji(harita konumu,ilerleme yönü) ve becerisiyle savaşması amaçlanmış olması gerekirdi. Diğer klanlarla yapılan dostluklar,sadece kendi hareket yönünün aksi istikametini güvenceye alma amaçlı olup (anlaşmayı yapan her iki klan için de geçerli olması lazım tabi ki) her koyun kendi bacağından asılır mantığıyla yapılması gerekmekteydi. Ama olmamış malesef.

İster pakt diyin,ister müttefik daha bu kavramların ne anlama geldiğine ortak bir açıklama getiremiyoruz.Yasak ama ne olduğunu bilmiyorsunuz.O yüzden şu saatten sonra kavramlara fazla takılmaya gerek yok. Şartlar ne olursa olsun,her klanın sonuna kadar mücadele edeceği bol savaşlı bir dünya olur umarım.Oynayan herkese başarılar...

Sabırlı olan ve aktif olan taraf alacak her ne kadar paytak klanında olsam da diğer klanların da şansının bizimle aynı olduğuna inanıyorum

morfin*

Yasaklı
Son durum su: Burdan saygiyi hak eden adminlere sunlari soylemek istiyorum oyun basinda aciklanan kurallarin hic biri uygulanmadi mayis bey bol keseden atti gitti sonra ne hikmetse ortadan kayboldu, Su an ilgilenen adminlerde 2 aydir hesaplari inceliyorlarmis Tabi onlarda hakli cok zor isleri ayni Scripti kullanip fake atan aldgimiz koyleri argonun mislemesi tekrar eski sahibine birakmasi bunlar tespit etmek uzaya uydu yollamaktan daha zor. Onlarada hak veriyorum simdi 3-5 kendini bilmez gelip soyle yendik boyle yendik diye tatava yapmasin bos yere 3 klana karsi verilen savasin istatistikleri ortada hucumun yerinde bahs ettigim 3 klandan biri olsa oyunun ilk haftasi hesaplari sile alir giderdi. Adalet kalmadi diyen arkadas sonuna kadar hakli. . dunya basindan beri Cop klanlari savasan anti bile su an saldiriya gecti yani 4vs1 olmus durumda

DeletedUser62571

Ziyaretçi
2 kalanın hücuma op yapmasını konuşuyonuz ama 2 klanın paytağa ortak girişli op yaptığını konuşmuyonuz, 2 klan sizi vurarak yıktı ama siz paytağı yıkamadınız ve modlara sallamaya başladınız. Başta paytak olmak üzere savaşan tüm klanları tebrik ederim güzel bir w oldu hakeden kazansın halen 1-2 ay sürecek bir dünya var en az belki daha fazla :)

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Yav iyiki konuyu acarken tartisma olmasin dedim yine kan govdeyi goturecek bu basliktada aha basladiniz :D

TyPHonE

Yasaklı
Peki sorsana bi paytak kaç op yemiş world başından beri,hani zorlanmışlar mı karşılarken o opu ellerinde defleri yok muymuş?

Birde Hucumu ele alalım azapta ve anti de dahil 4 düşmanı var her gün düzenli şekilde minimum 20 köyüne mis yiyen bir klan elinden geldiğince savunmaya çalışıyor ama biryere kadar :) Oluşacak sonuç belli zaten ama Hucumun emeğini hiçe saymamak gerek istatistiklerde zaten herşeyi belli ediyor :)