C11 Kim KAPATIR ???

• Konuyu başlatan DeletedUser47725
  • Başlangıç tarihi

C11 Kim Kapatır ???

• ARGO

Oylar: 60 38,7%
  • MUCUH

Oylar: 38 24,5%
  • PAYTAK

Oylar: 19 12,3%
  • ÇÖP

Oylar: 15 9,7%
  • ANTİ

Oylar: 19 12,3%
  • AZAP

Oylar: 4 2,6%

• Toplam oy kullanan
    155
  • Anket kapalı .

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Peki sorsana bi paytak kaç op yemiş world başından beri,hani zorlanmışlar mı karşılarken o opu ellerinde defleri yok muymuş?

Birde Hucumu ele alalım azapta ve anti de dahil 4 düşmanı var her gün düzenli şekilde minimum 20 köyüne mis yiyen bir klan elinden geldiğince savunmaya çalışıyor ama biryere kadar :) Oluşacak sonuç belli zaten ama Hucumun emeğini hiçe saymamak gerek istatistiklerde zaten herşeyi belli ediyor :)

w50 de TRİCKERS kaç operasyon yedi ? orada neden böyle konuşmuyordun ? Nirvana kaç operasyon yedi ? forumda maytap geçtiniz 1 kere takdir ettiniz mi ?? işinize geldiğiniz gibi davranıyorsunuz her yerde.

DeletedUser62571

Ziyaretçi
Anti hücuma hücum aktif oynarken op yapmadı biliyorum Azapta oynayan 3-4 kişiyiz 5 katımızdınız yaptığımız op Okadar yordu mu :))

erwl

Okçu
Peki sorsana bi paytak kaç op yemiş world başından beri,hani zorlanmışlar mı karşılarken o opu ellerinde defleri yok muymuş?

Birde Hucumu ele alalım azapta ve anti de dahil 4 düşmanı var her gün düzenli şekilde minimum 20 köyüne mis yiyen bir klan elinden geldiğince savunmaya çalışıyor ama biryere kadar :) Oluşacak sonuç belli zaten ama Hucumun emeğini hiçe saymamak gerek istatistiklerde zaten herşeyi belli ediyor :)

Hocam world başından beri durmaksızın savaşan klan PAYTAK klanı, hucumun kıta içerisinde rahat bir dönemi oldu, sonrasında ise sol tarafa da çok rahat açılarak gittiler önlerine zorlu bir klan çıkmadı oyuncuları çok iyi gelişim gösterebildi bu dönemde. Bu sırada paytak ise kıta içerisinde çaylak koruması açıldığı andan itibaren Cellat , moğol , dagger klanları ile savaşa girdi, daha bu savaşlar tamamlanmadan kıta içerisinde argoya savaş ilanı verip savaşmaya başladık, doğru düzgün köy alamadan yıkım operasyonları yedik sürekli, 1-2 hafta yoğun mancınık operasyonlarının yapıldığı bir savaş oldu her gün operasyonlar yapıldı, çok geri attı tüm oyuncuları. Sonraki savaşta ise alttan gelen tehlike sonucu aşağıya yüzümüzü çevirdik, önceki rahat savaşlarla güçlenmiş hucum klanıyla savaşa girdik. savaşın ilk haftaları argonun hucumla doğru düzgün bir sınırı yoktu, azap ise pek savaşabilecek bir halde değildi çok zayıf düşmüştü, savaşın yükünü paytak sırtlandı. Bir yandan da çöp ile sınırımız nötr bir şekildeydi. Bu savaşı da sürdürdük, azımsanamayacak sayıda ortak operasyon yedik hucum ve çöpten ama ayakta kaldık. Worldde her klanın savaşsız veya rahat geçen gelişim dönemi oldu, biz bunu yaşamadan merkezde sürekli konumumuzu korumaya çalıştık. Hucum klanı çok güzel savaştı evet herkesin hakkını vermek lazım tüm oyuncularını tek tek tebrik ediyorum verdikleri savaştan ötürü, buna ek olarak da paytağı da sanki yatıyomuş gibi lanse etmek yanlış :) yani burda bi klanın hakkını verirken başka bir klanı yermemek lazım. Diğer klan faktörlerinden bahsediliyor ama şunu unutuyorsunuz ki klan dışı destek olaylarının olmadığı worldde hucum ve çöpten operasyonlar yiyerek bunları karşılayarak ayakta kaldık, sınırdaki gecesini gündüzüne katan arkadaşlarım olmasa hucum burdan ilerleyerek rahatça yukarı çıkabilirdi ki ona uğraşıldı zaten ama PAYTAK kilidi açılamadı. Hucum her ne kadar son zamanlarda köy kaybı yaşasa da bırakmadılar diye biliyorum, savaşlar devam ediyor yani sonuçlanmış bir şey yok.

Hucumdaki çabalayan arkadaşları ve özellikle de sınırda geceleri uyumayan sınır oyuncularımı ayrı ayrı tebrik ederim.

TyPHonE

Yasaklı
Ben paytak savaşmadı demedim hocam birincisi bu harita sizin için zorunluydu 1 hafta geç kalsaydınız hucuma savaş açmakta azap düşecek 2. Hedef siz olacaktınız 2 ateş altında kalıp düşecektiniz bu yüzden verdiğiniz kararlar kesinlikle doğru.

Evet hucum ve çöpten operasyonlar yediniz hocam doğrudur ama bu savaş açıldığından beri olan süreçte hucumla paytağı asla bir tutamam ben savaşma konusunda hucum kesinlikle 1 basamak üsttedir paytaktan ama world başında diğer klanlara göre (Argo,Hucum) daha az aktif oyuncuyla başlayıp bu günlere gelebilmeniz gerçekten emekle olan birşey bundan ötürü de hepinizi tebrik ederim.

Ben paytak savaşmadı demedim hocam birincisi bu harita sizin için zorunluydu 1 hafta geç kalsaydınız hucuma savaş açmakta azap düşecek 2. Hedef siz olacaktınız 2 ateş altında kalıp düşecektiniz bu yüzden verdiğiniz kararlar kesinlikle doğru.

Evet hucum ve çöpten operasyonlar yediniz hocam doğrudur ama bu savaş açıldığından beri olan süreçte hucumla paytağı asla bir tutamam ben savaşma konusunda hucum kesinlikle 1 basamak üsttedir paytaktan ama world başında diğer klanlara göre (Argo,Hucum) daha az aktif oyuncuyla başlayıp bu günlere gelebilmeniz gerçekten emekle olan birşey bundan ötürü de hepinizi tebrik ederim.

Bir klanı diğer konudan üstün tutmana üzüldüm açıkcası yiğit evet kadrosu sağlam ve rahat bir gelişim gösteren hücum görünürde bizden iyi bir istatistiğe sahip olabilir ama sorar mısın çöp hücum ortak olarak ne azap klanına nede argo klanına vurdu biz 2 klandan aynı anda aynı saate öp yerken o bir kademe üstün tuttuğun hücum klanı öp sonrası zararlı çıkan taraf oldu Paytak op yaparken klanın yarısı çöp tarafına vuruyor diğer yarısı aşağıya Sınır hattıma bakıyorum hücumun 2 katı sınırım var ve o dönem için hücumu 300 köy gerisindeyiz bunca şeye rağmen direnip sınırı ilerlettik hala savunduğunuz durum üzücü

erwl

Okçu

Aktif oyuncu sayım argodan hucumdan az değil hocam , gelişim döneminde çok savaşlarda olduğumuz için erken kopan oyuncularımız oldu sadece, ilk köyü düşen mancınık yiyip gelişemeden keyfi kaçan vs, buna rağmen hiçbir savaşta geriye düşmedik.

DeletedUser62571

Ziyaretçi
Senin hayatında oynadığın en zor harita c11 haritası olduğundan ne demek istediğimi anlayamazsın :)

Antinin hucuma vurabilecek sınırı yok fakat çöpü oyalaması bile yeterli

Ki ayrıca azapta oynayan 5 kişi argoda oynayan 30 kişi paytakta oynayan 20 kişi desem,bunların aynı güne op yapmadığını bile varsaysam opu 3 klan olarak 3 güne yaysalar yine yorucu olmaz mı sence? Ki kami 4 günde basılıyor her hafta 2 op 2 op yeterince zor bir harita kanaatimce ama dediğim gibi sen bunları anlayamazsın böyle bir haritada oynamadığın için o yüzden çokta kafaya takmamak lazım :)

Şimdi öncelikle sana cevap verme sebebim aşşağıda engellenen üyenin mesajını göster butonu var dünya hakkında bir yorum yapmışsındır diye merak edip bastım o butona fakat manzara yine aynı sen salak salak c11 forumunda wö öllö töröks köç öp yödö demeye devam et ama seni de anlayabiliyorum ancak 3. Sınıf klanlara başkanlık yapabilme potansiyelin var onlara da başkanlık yapmayıp forumu kirletmekten başka bir boka yaradığın yok bu mesaja cevap vermene de gerek yok aşşağıdaki butona bir daha basmayacağım emin olabilirsin. Umarım kurduğun 3. Sınıf klanları bir gün seviye atlatıp 2. Sınıf bir klan yapabilirsin,bu yolda başarılar dilerim.

Hemen bir saldırganlık yenilgi psikolojisi :)

Oynadığım haritaları takipte kalmaya devam et :)))

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Mesele kazanmak kaybetmek değil mesele ne kadar dayanabilirsin

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Şimdi öncelikle sana cevap verme sebebim aşşağıda engellenen üyenin mesajını göster butonu var dünya hakkında bir yorum yapmışsındır diye merak edip bastım o butona fakat manzara yine aynı sen salak salak c11 forumunda wö öllö töröks köç öp yödö demeye devam et ama seni de anlayabiliyorum ancak 3. Sınıf klanlara başkanlık yapabilme potansiyelin var onlara da başkanlık yapmayıp forumu kirletmekten başka bir boka yaradığın yok bu mesaja cevap vermene de gerek yok aşşağıdaki butona bir daha basmayacağım emin olabilirsin. Umarım kurduğun 3. Sınıf klanları bir gün seviye atlatıp 2. Sınıf bir klan yapabilirsin,bu yolda başarılar dilerim.

1- Nasıl bir eylem yaptığın gerçekten hiç umrumda değil buradan prim kasmayı bırak netice itibari ile "Engelledim" diyen tüm senin gibi zavallılar her postuma cevap veriyor.. :) Yani buradan prim yapmayı bırak..
2- Klanların kaçıncı sınıf olduğuna kim karar veriyor ?? Otorite oldunuz da haberimiz mi yok ?? Dün ne konuştuğunu bilmiyorken bu günü ve yarını ne hakla yorumluyorsun ??? Bende dünya ile ilgili güzel bir yorum yapmışsındır diye umuyordum ama her zaman ki gibi algı yaratıp bu algı üzerinden prim kasma yani boş yapma derdindesin..Bu arada nop,gölge kadroları başta olmak üzere ismini sayamayacağım bir çok klan kadrosuna 3. sınıf dedin ya ne diyim sana :D
3- Yine bekleriz kardeşim engelledin he, bir daha bakmazsın he evet anlıyorum seni..

morfin*

Yasaklı
Sinser yine buralarda :) ulan kamil 50 de mesaj atıp trikersa geçmeyin bizim ekibe katılın sizi orda hertürlü destekleriz yeterki trikers sınırını oyalayın diyen sinsere bak sen nickini değiş yavru sen bukalemun yap şekilden şekle girmeyi iyi yapıyırsun .

Rakro harbi boş yapmışsın 3 hafta önce 140 k civarı iken 70-80 lere kadar düştük saldın oyunu şimdi kendi klan oyuncularını toplayarak rank yapmışsın dilin açılmış eyleme dilini edepsiz severler seni sebebsiz.

Şu dünya da hucum ile 1vs 1 atacak klan yok bunu çok iyi biliyorsunuz yiğitin dediği gibi 1 hafta içinde 3 klan dönüşümlü op lar yaptı argo dinlendi paytak geldi paytak dinlendi azap elinden geldiğince kami opu yaptı yani bu döngü döndü durdu . Nereye kadar mücadele edilir oyundan az çok anlayan biri bile bunun farkına varır buraya gelip şöyle yendik gibi boş laflar yapmayın acizliğiniz göstergesi başka birşey değil aslında sizin suçunuz değil hucumu başka türlü yenecek kalibrede oyuncular değilsiniz burda en büyük hata bizim mayısın oyun başı açıkladığı kurallara göre bizlerde sınırlı sayıda oyuncu getirdik bilseydik mayıs o kuralları kendi kafasından yazmış çizmiş 200 adam ile sadece eğlencesine getirirdik bugün ne argo ne paytak vardı

Çöp hucum iş birliğinden bahs etmiş ulan zaten anti her türlü çöpü oyaladı çöpün sınırlı sayıdaki oyuncuları elinden gelenin en iyisini yaptı zaten adamlar hem paytağa hemde anti ye sınır ne yapsaydı bide hucuma mı savaş ilan etseydi .

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Sinser yine buralarda :) ulan kamil 50 de mesaj atıp trikersa geçmeyin bizim ekibe katılın sizi orda hertürlü destekleriz yeterki trikers sınırını oyalayın diyen sinsere bak sen nickini değiş yavru sen bukalemun yap şekilden şekle girmeyi iyi yapıyırsun .

Rakro harbi boş yapmışsın 3 hafta önce 140 k civarı iken 70-80 lere kadar düştük saldın oyunu şimdi kendi klan oyuncularını toplayarak rank yapmışsın dilin açılmış eyleme dilini edepsiz severler seni sebebsiz.

Şu dünya da hucum ile 1vs 1 atacak klan yok bunu çok iyi biliyorsunuz yiğitin dediği gibi 1 hafta içinde 3 klan dönüşümlü op lar yaptı argo dinlendi paytak geldi paytak dinlendi azap elinden geldiğince kami opu yaptı yani bu döngü döndü durdu . Nereye kadar mücadele edilir oyundan az çok anlayan biri bile bunun farkına varır buraya gelip şöyle yendik gibi boş laflar yapmayın acizliğiniz göstergesi başka birşey değil aslında sizin suçunuz değil hucumu başka türlü yenecek kalibrede oyuncular değilsiniz burda en büyük hata bizim mayısın oyun başı açıkladığı kurallara göre bizlerde sınırlı sayıda oyuncu getirdik bilseydik mayıs o kuralları kendi kafasından yazmış çizmiş 200 adam ile sadece eğlencesine getirirdik bugün ne argo ne paytak vardı

Çöp hucum iş birliğinden bahs etmiş ulan zaten anti her türlü çöpü oyaladı çöpün sınırlı sayıdaki oyuncuları elinden gelenin en iyisini yaptı zaten adamlar hem paytağa hemde anti ye sınır ne yapsaydı bide hucuma mı savaş ilan etseydi
.

Trickse geçmeyin demedim... Hesap silmeyin dedim.. Keşke mesajlar dursa da koysam buraya ağzını kapatsam. Ha kötümü ettim ? paktımız da olan klanın bir anda bizi, kendi üyelerini ortada bırakıp hesap silmesine karşın hala vicdanlı davranıp sizi klanıma davet edip destekledim.. Hayat işte nankör dolu bu oyun. Ayrıca siz kimsiniz de TRİCKS alacaktı afedersin ? dağılmış klanın savaş ganimetisiniz... Abi beni dövdüler dediğiniz de sizi onların elinden kurtarmışım daha ne istiyorsunuz ? :)

morfin*

Yasaklı
Ulan 2 post önce yazdığınla son yazdığın bari birbirini tutsun . Önce trikers seni ne yapsın diyorsun son yazdığında bölgeyi hızlıca alabilmek için aldılar diyorsun la bu nasıl bi çelişki

Trikersin tabiki bana ihtiyacı yok biz oyunun zevkini almaya senin gibi boş adamları görmek eğlenmek için oynuyoruz

50. Dünya ile ilgili postlarında trikersın içimizde hesapları var komutları görüyor diyordun karakter dersi vermeye çalışıyordun şimdide benim trikersde girebileceğim 5 hesap vardı diyorsun
Nasıl bi beyin yokluğu yaşıyorsun sen .

Boş adamsın sinser kabul et. Bak bun sadece ben değil seninle tartışmaya giren herkes söylüyor bence kendine çeki düzen ver ilk adımında ağzınla konuşmayı öğren bi taraflarından bol keseden atma

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ulan 2 post önce yazdığınla son yazdığın bari birbirini tutsun . Önce trikers seni ne yapsın diyorsun son yazdığında bölgeyi hızlıca alabilmek için aldılar diyorsun la bu nasıl bi çelişki

Trikersin tabiki bana ihtiyacı yok biz oyunun zevkini almaya senin gibi boş adamları görmek eğlenmek için oynuyoruz

50. Dünya ile ilgili postlarında trikersın içimizde hesapları var komutları görüyor diyordun karakter dersi vermeye çalışıyordun şimdide benim trikersde girebileceğim 5 hesap vardı diyorsun
Nasıl bi beyin yokluğu yaşıyorsun sen .

Boş adamsın sinser kabul et. Bak bun sadece ben değil seninle tartışmaya giren herkes söylüyor bence kendine çeki düzen ver ilk adımında ağzınla konuşmayı öğren bi taraflarından bol keseden atma

Azıcık kafanı kullansan dediklerimi anlarsın ama anlamayıp boş konuşmak için elinden geleni yapıyorsun..

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Lan bi susun Tartışmayın Lan Yav şu forumda tartismasiz bi baslik goremeyecekmiyim ben :D Arkadas tartisma olmasin die başlık actik yine yiyonuz birbirinizi Kardesim classic server forumunda 50 deki olayı nie tartisionuz vay arkadas :D Bi salın şurayı be kardesim :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Lan bi susun Tartışmayın Lan Yav şu forumda tartismasiz bi baslik goremeyecekmiyim ben :D Arkadas tartisma olmasin die başlık actik yine yiyonuz birbirinizi Kardesim classic server forumunda 50 deki olayı nie tartisionuz vay arkadas :D Bi salın şurayı be kardesim :)

yaw nerden dedim 50 de farklı konuşuyordun diye elemana herkes maydonoz oldu :D