CİN vs FUZULİ

• Konuyu başlatan .underground55.
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
İttifak

CiNs

Rakip

Fu2uLi
FuZuLi
Fu2uL!
Rütbe: FUZULİ AKINI
Başla bugün saat 09:18:52
Son: ---
Süre 7:44:34
Forum başlığı
Açıklama

İki taraf için de hayırlısı olsun..

DeletedUser

Ziyaretçi
umarım iki tarafında zevk alacağı seviyeli bi savaş olur.

DeletedUser

Ziyaretçi
fuzuli kazanır savaşı pekte zorlanacağını sanmıyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
Cin şuan kazanıyor . Fuzuli oyunu üç kağıt yaparak oynuyor :) yoksa fuzuli çürük bir klan :) Kaos olarak CİN klanlarina başarılar diliyoruz

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
2 tarafada başarılar şu dünyada zevk alan 2 klan sizsiniz şuan zannediyosam dengeli bi savaş yaptığınızdan dolayı.

DeletedUser29784

Ziyaretçi
savaşta zor durumda olan fuzuli klanı occupy ve telli klanlarına demiş gelin 3 klan birlikte cin i vuralım diye :)

DeletedUser

Ziyaretçi
sağa sola teklif götüreceklerine hesap silsinler daha iyi:) bazı müt klanların yaptığıda çok ayıp. düşmanlarına teklif götürecek kadar küçülüyorlar ya neyse fazla açmayalım biz ağzımızı oyunda olsa karakter meselesi bu işler:)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
sağa sola teklif götüreceklerine hesap silsinler daha iyi:) bazı müt klanların yaptığıda çok ayıp. düşmanlarına teklif götürecek kadar küçülüyorlar ya neyse fazla açmayalım biz ağzımızı oyunda olsa karakter meselesi bu işler:)

sen bildiğim pasabeymisin :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
asıl sen unuttun selamsiz :)) 14 biliyon saldik dinlenme moduna geytim az ama w19 da başladım bırakamiyoz 1 türlü :)

DeletedUser

Ziyaretçi
hehe oynarsan gel hesap vereyim sana abi hiçbişi yapmıcan yan gelip yatıcan:)

DeletedUser

Ziyaretçi
sen asılırsın beni kırmazsın:) yegemende dedi özgür abiye hesap versene diye:) eğer gelirsen w18de spy200 hesabıyla oynuyorum abi