CİN vs FUZULİ

• Konuyu başlatan .underground55.
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser40180

Ziyaretçi
elemanın biri klanı üç kağıtçılıkla yaftalıyor, öbürü oyuncuların karakterlerini sorguluyor.
12 yaşında falan mısınız bilemem ama hakaret etmenin alemi yok. hatırlatayım oyun bu

DeletedUser

Ziyaretçi
elemanın biri klanı üç kağıtçılıkla yaftalıyor, öbürü oyuncuların karakterlerini sorguluyor.
12 yaşında falan mısınız bilemem ama hakaret etmenin alemi yok. hatırlatayım oyun bu

hiç utanmadan gelip şurada yazı yazıyon. konuşmalarınızın hepsi elimde mevcut 7 tane klansınız 2 tane cin klanı için maşallah heryere teklif göndermiş. sonrada adı oyun oluyor. oyunsa eğer bu kadar hırs neyin nesi. bu arada evet yaşımız 12 abisi:)

DeletedUser40180

Ziyaretçi
ne için utanacam yahu? aynı üslupla yumurtlamaya devam ediyorsunuz. cin müttefikken toplu saldırılara başlayınca birşey yok, fuzuli siyasi haritayı değiştirmeye çalışınca auvv. oyunun amacı köy alıp düşmanı yenmek olduğundan savaş için başka klanları ayartmak kadar doğal bir şey olabilir mi? bunu adı ne zamandan beri üz kağıtçılık, karaktersizlik, yüzsüzlük, uyanmazlık oldu?
tekrar ediyorum alt tarafı keyiflenmek için oyun oynuyoruz hakaret edenleri mantığa davet ediyorum

DeletedUser17255

Ziyaretçi
müttefikken saldırıcak kadar karakter yoksunu adamlar boş boş konuşmasın burda.kazanan kazanır keyfinize bakın.

DeletedUser

Ziyaretçi
ne için utanacam yahu? aynı üslupla yumurtlamaya devam ediyorsunuz. cin müttefikken toplu saldırılara başlayınca birşey yok, fuzuli siyasi haritayı değiştirmeye çalışınca auvv. oyunun amacı köy alıp düşmanı yenmek olduğundan savaş için başka klanları ayartmak kadar doğal bir şey olabilir mi? bunu adı ne zamandan beri üz kağıtçılık, karaktersizlik, yüzsüzlük, uyanmazlık oldu?
tekrar ediyorum alt tarafı keyiflenmek için oyun oynuyoruz hakaret edenleri mantığa davet ediyorum

müttefik ne zamandan beri bi birleşme arasında fırsat kollayıp op yapıyor? hakettiğiniz savaşı bir de karşı tarafa yıkmayın, biz sadece sizin opunuza karşılık olarak saldırdık.

DeletedUser

Ziyaretçi
müttefikken saldırıcak kadar karakter yoksunu adamlar boş boş konuşmasın burda.kazanan kazanır keyfinize bakın.

8. ayın 14ünde fuzuli op yaptı.

8. ayın 17sinde cin klanı fuzuliden köy aldı.

seni gidi karakter sahibi seni:)

DeletedUser44565

Ziyaretçi
Bu dünya ne zaman değişcek cok merak ediyorum :) adam gibi oynayanlar yavas yavas gidiyor worldden yakında kimse kalmayacak barbar time yaparlar artık :D

DeletedUser

Ziyaretçi
w16da siz ve time ittifakınızla olan savaşın zevki hiçbi yerde yok bea oyunun başlangıcında çok sağlam savaş olduydu şu time dan botcular oyunun cılkını çıkarmasalardı çok güzel devam ederdik orda :)

bütün botçular w17de toplanmıştı:) world'un özelliklerinide katmazsan dediğin gibi savaş çok güzeldi oyunun hakkını iyi veriyordunuz:)

DeletedUser17255

Ziyaretçi
yav he he , de yeğen ne allah askına yasın kac basın kac . veya benim yasım kac biliyomusn :)+ bi saldırı olursa eğer muttefiksen cozerler sorunu.ama madem dusman olcaktın basta olcaktınız ki dusman ,gorcektik sizide :) neyse hayırlısı , gece uzun mevzu derin ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Eşkiya yatışta,
Hafiften bizede yol gözüküyor,
Böylesi tartışmaların içine girebilmeyi isterdim ama karşımızda klan kalmadı, konuşanların sesi kesildi, atar yapanların alayı ya hesap sildi yada maziye yollandı.
Worldun genç, yaşlanmamış halini görüyorum, ama bana bize yaşlı, yavaş.
İyi savaşlar

DeletedUser

Ziyaretçi
yav he he, bunu yazmandan maksimum 18 olduğunu çıkarıyorum:) müttefiğimiz bize op yapacak sonra biz oturup konuşup çözmeye çalışacaz makaraya bak:) bide artistleniyor başta düşman olcaktınız diyor ha şimdi ha yarın ne farkeder? 7 tane klansınız 2 tane cin klanı size çok mu büyük geldi: ))

DeletedUser44515

Ziyaretçi
yav he he, bunu yazmandan maksimum 18 olduğunu çıkarıyorum:) müttefiğimiz bize op yapacak sonra biz oturup konuşup çözmeye çalışacaz makaraya bak:) bide artistleniyor başta düşman olcaktınız diyor ha şimdi ha yarın ne farkeder? 7 tane klansınız 2 tane cin klanı size çok mu büyük geldi: ))

Oyunda ki spy200 sün sanırım beni eminim biliyorsun.. Kimlerle dost olup kimlerle savaştığını bil diye yazıyorum yoksa umrumda değil ben çok güzel oyunumu oynadım çok güzel dostluklarım oldu bir o kadar da hainler oldu sağolsunlar..

Fuzuli cin savaşı ne zaman başladı biliyormusun? Senin hatta zamanında benimde Abi dediğim haki nin benim klanımdaki oyuncuların köylerini toplamaya başlamasıyla oldu.. Ben vakti zamanında dedim abi hayırdır napıyorsunuz diye ya joker den ayrılıdın yada sizinle savaşmak zorunda kalıcaz dedi. Bende dedim ki vakti zamanında sana bi söz verdim tuttum onlara verdim onuda tutarım savaş istiyorsan savaşarız dedim...

Geron en başta kral haki 2 sırada olmak üzere bu oyunu köy için oynayan muhteşem insanlar sağolsunlar geron un ne iş yaptığından tut nerde oturduğuna kadar biliyorum zamanında hepsiyle aram çok iyiydi kendilerine de sorabilirsin bu mevzuyu ki ..

Kral haki nin şimdi üs olarak kullandığı köylerin hepsini ona ben verdim oplarda müt klanımızda olmasına rağmen al abi dedim bu içimizdeki köyde senin hakkın bu adamdan ama işte bu öyle bi oyunmuş ki mütde ki adama bile güvenmeyecekmişsiz bırak ateşkesi...

Herneyse gelelim karakter meselesine bi insan kendisinin aynasıdır gidip burda gerçek yaşamını bilmediğin kişilere olur olmaz laf atma bu senin kişiliğinin nerde olduğunu ve karakterinin ne olduğunu gösterir. Madem sizin bildiğininiz bu oyun sadece köy alma oyunu buyrun alın istediniz verdik savaşı kolay gelsin..

Yakında oyunuda bırakıcam özel hayatımda ki nedenlerden dolayı gitmeden bana yapılan son haksızlığı da görün de ondan sonra burda ağzı olan konuşmasın...

DeletedUser

Ziyaretçi
ben kimseye karaktersiz demezken sizin mjoy denen ergen

''müttefikken saldırıcak kadar karakter yoksunu adamlar boş boş konuşmasın burda.kazanan kazanır keyfinize bakın'' kendi çapında laf çarpmaya çalışmadan önce yazılan mesajları oku;)

savaşa gelince twstats herşeyi ortaya koyuyor. cin klanından ilk köyü sizin klan almış. cin klanı 3gün sonra fuzuliden köy almış. ben olaylardan uzaktım hesabım bakıcıdaydı geldiğimde ateam sas klanı birleşmişti. ben sizin köy aldığınızı gördüğüm zaman bu savaş kaçınılmazdı.

DeletedUser40180

Ziyaretçi
"oyunda olsa karakter meselesi bu işler" yazıp ilk sataşmayı yapacaksın, sonrada " karakter yoksunu adamlar boş konuşmasın" lafına alınganlık edeceksin. hey gidi :D

DeletedUser

Ziyaretçi
sen ikisi arasında bağlantı kurmayı başardıysan helal olsun vay be kimlerle savaşıyoruz. bu birazda olsa zeka oyunu heralde istatistiklerdeki farkın nedeni belli oldu:)

o lafım sizin teklifinizi bazı klanların üyleri kabul etti ama aynı klanın üyeleri kabul etmedi lafım onlaraydı. neyse yav şartlar eşit değil algılamada siz zorluk çekiyonuz konuşmayada gerek yok:)

DeletedUser40180

Ziyaretçi
laf ebeliği yapıp üste çıkmaya çalışıyorsun. kendinle çelişiyorsun ayarı yiyince yazacak tek şey kompleksli gibi hakaret oluyor yine. tıpkı ceza alan diğer hesabında yaptığın gibi. :D sanırım boş beleş bir adamsın. vaktin bol ona buna laf sokayım çabasındasın
bunun yanında günlerdir yazdığınız "algılama sorunlu, zeka olayı, karaktersiz, üç kağıtçı vs.vs." ilk okul üçüncü sınıf orjinalliğinde laflar. biraz geliştirin kendinizi. dilerim moderatörler bu hesabının da icabına bakacaktır.

DeletedUser

Ziyaretçi
kendinle çelişiyorsun derken burayı bi açıklasana. sen daha ne dediğimi anlamamışsın hangi konuda çeliştim?? :) şuan kendi dediklerini kendi yapma çabasındasın. aha tekrar yazıyorum algılayamamışsın yine ve bunu başaracağına hiç ihtimal vermiyorum:)