Bunlar nasıl savaşlar ?

KARAESKİ

Kılıç Ustası
Arkadaşlar bu konulara hiç dahil olmak istemiyoruz. Biz tamamen iş ve özel hayatımız dışında arkadaş çevremizle oyun oynamaya çalışıyoruz.

Lord ultimate ile bu gün bu konuyla ilgili konuştum Ve tek takıldığım nokta “adam olmaz” kelimesini bizim mi kullandığımızı sordum.

Adımız geçtiği için söylüyorum ;

evet dün Agrag(Ömer) arkadaşımız bizim klana geldi. Muhabbet sohbet ettik, sonra Alvara(uygar) arkadaşa saldırı geliyor deyip klandan çıktı. Bizde başarılar diledik. Yaklaşık yarım saat sonra destek istendi bizden. Yüklü de desteğimiz olduğunu arkadaşlar bildiği halde biz bu savaşa dahil değiliz ve asla klan dışı destek vermeyeceğimizi söyledim. Alvara’nın düşeceği söylendiğinde dehşet ve dude klanlarından destek alsınlar biz veremeyiz diye tekrardan ilettik. Arkadaşlarda haklısın tamamdır deyip konuyu kapattı.

Lord ultimate (Rıdvan) arkadaşımla da bu gün bu muhabbet olduğu icin ilk defa tanışıp telefon görüşmesi yaptığımızda bana anlam bozukluğu olduğunu, bizden destek istendiğinde bize hitaben “Adamda olmaz demiş.” Demek istediğini dile getirmiş. Sonra hoş bir sohbet geçirerek yanlış anlaşılma yüzünden üzgün olduğunu bizde bu konuya dahil olduğumuz icin kırıldığımızı dile getirerek hoş bir şekilde telefon konuşmasını sonlandırdık…

Tekrardan bütün klanlara çağrımdır. Aynı dünyanın mücadelesini verirken lütfen birbirimize karşı kibar ve oyun içi mücadele verelim konuşarak değil.

Bu konulara dahil olduğumuz icin bütün w72’deki diplomasi görüşmelerimizi tekrardan gözden geçirip açıkça bizde savaşa dahil olmak için bize yapılacak bir hamleyi beklediğimizi dile getirmek istiyorum.

Bütün klanlardaki arkadaşlarımın bayramını kutlar, büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim.

YARGI KLANI DİPLOMATI
Temurbey34 (tabb34)
69 da kaça gittiniz tabb34 bey :d

Lord ultimate

Kılıç Ustası

Lord ultimate nickli arkadaşın beyanlarını sizlere iletmek istiyorum. Gün geçmiyor ki bir yüz kızartıcı olay daha yaşanmasın.​

Kendisi yargı klanının benim arkamdan "adam olmaz" dediğini beyan ediyor. Daha sonra da kendisi bunu bir arkadaşından duyduğunu söylüyor. Lakin mesajında, bu hakaret içeren mesajın kendisine atıldığını söylemekte. Defalarca kendisinden kanıt istememe rağmen konuyu değiştirmektedir.. Gerçekleri burada kendisinden hep beraber duyalım bakalım..

Ben anlam veremedim sevgili forum okuyucuları. Başkasına attığı mesajda adam bana oyundan böyle yazdı diyor. Ben sorunca başkasına yazmış diyor. Sizce kim haklı... Varsa kanıtınız

Lord ultimate

sizi burada ispat etmeye davet ediyorum. He yoksa kanıtınız, iftira attığınız Yargı klanı mensuplarına açıklamanızı bekleriz.

Eğer böyle bir mesaj atılmadıysa neden YARGI'ya iftira atıyorsunuz. Yok eğer böyle bir mesaj atıldıysa, neden böyle bir şeyi açığa vuruyorsunuz. Yoksa amacınız Yargı vs Dehşet savaşı çıkartmak mıdır?

olayın başlangıcı.
lord ultimate, bir arkadaşa böyle bir mesaj atıyor. beyana göre yargı klanı kurucusu benim arkamdan adam olmaz vs gibi laflar sarfetmiş.
34561 adlı eklentiyi görüntüle

Olayın devamı.. ben de duramadım tabi kanıt istedim..

34562 adlı eklentiyi görüntüle

34563 adlı eklentiyi görüntüle

34564 adlı eklentiyi görüntüle34565 adlı eklentiyi görüntüle
hiç kimsenin karekterine laf etmedim etmemde.
edenlerin lafinida baskasina tasimam.

yazi yazarken anlam bozukluklarim cok oluyor.

burda herkezden ricam.

adam destek istemis
adam (yargi klani ) olmaz demiş
destek atamayiz dediklerin soylemek istemisim.

burda kalkip sanki ona adam olmaz bundan gibi bir anlam cikarilarak olayi buralara kadar gelmesi kendisinede wpde yazdim neye alindigini bile anlamadim taki yargidaki arkadas bizim adimiza bunu nasil dersin dediginde kalkip arkadasi arayip 32 dk konusup bunu anlatim kendisine.

tanimiyorum etmiyorum ne diye oyle birsey kulanayim tanisam hatasi olsa bana karsi tamam derim.

yargidaki arkadasimizlada ilkez konustum ben klanda sadece oyuncu yum bulundugum konum gereği klan diplomatima sadece ufak bir bilgi verdim. ama telfon numarasi dün gece fazla uyadigimdan dolayi hatlar karisti yanlis kisiye yazdim oda sagolsun hemen anlamadan etmeden saga sola atmis nasil kötüleriz diye

Samimi soyluyorum yargidakinarkadasla komustuk zaten kendisi anladi ne demek istedigimi bu hatta yuzinden zaten ondan da ozur diledim sonucta yanlis kisiye yazdim ve durduk yere adamin hicbirseyden haberi yoken adami itham altinda birakmis olduk yanlis anlamalar yuzundende olsa.

ona da dedim samimiyetime guvenmiyorsaniz hesabi sil de silip cikayim burdada yaziyorum arkadas yazin yok kardes bilerek adimiza bunu yazdin ozaman surda 2 kelime yazip oyundada hesabi sile almasa ozaman burda herkez desin istedigini.

sacma sapan seyler ugrastigim seye bak ya

texasrony

Yasaklı
@Agrag Kanka 71 den biliyorsundur @Lord ultimate yazım hatasından dolayı ceza bile aldı :D sıktı yazmış tabi ı yerine i harfleri kullanmış şikayet edilmiş (köy alıyordu o esnada ayrıca) ve ceza almış birisi :D Sen yapma bari bro. Yangına körükle gitmek hepimize zarar verir. Sen de İsa da olan her şeye rağmen arkadaşız. Yarın yine beraber oynarız :D

Crazy is here

Yasaklı
@Agrag Kanka 71 den biliyorsundur @Lord ultimate yazım hatasından dolayı ceza bile aldı :D sıktı yazmış tabi ı yerine i harfleri kullanmış şikayet edilmiş (köy alıyordu o esnada ayrıca) ve ceza almış birisi :D Sen yapma bari bro. Yangına körükle gitmek hepimize zarar verir. Sen de İsa da olan her şeye rağmen arkadaşız. Yarın yine beraber oynarız :D

Bir şey yapmamış kanka adam. Onca ayarlanan diplomasiye rağmen destek yetmemiş at cek yapmayı da bilmiyor 71 de gördük sonuçta ara atmayı düşünmemişler düz oyuncu mantıgı napalım ? Keselim, vurunca inleteceğimizi bildiği için def istemiş o kadar. Ha bu arada kestiniz su an

texasrony

Yasaklı
Bir şey yapmamış kanka adam. Onca ayarlanan diplomasiye rağmen destek yetmemiş at cek yapmayı da bilmiyor 71 de gördük sonuçta ara atmayı düşünmemişler düz oyuncu mantıgı napalım ? Keselim, vurunca inleteceğimizi bildiği için def istemiş o kadar. Ha bu arada kestiniz su an
Klan seçimi güzel ama çok yanlız kalmış oralar da :D Bence çözüm değil.