Bunlar nasıl savaşlar ?

Tabb34

Mızrakçı
Strateji tamamen dil, icraatte tamamen yalanlama olmuş. Çok enteresan klan savaşlarına şahit oluyorum hiçte çözemiyorum. Herkes herkesi kötülüyor.

YARGI olarak hiç bir güncel savaşa dahil değiliz, her türlü adımıza ilan edilecek savaşa’da varız.

Konuşarak ve ihanetle değil tamamen ordu ve strateji ile.

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Dude klani ile gizli pakt olduğunuza yemin edebilirim ama ispatlayamam:)

bize saldirdilar kestik.

dude olan adam fake atik.savunma.icin yargi klanina gecti hizlicana.

gercekten sami mi ise arkadaşlar savasa mudahil degiliz tarafta degiliz.
savastigimiz adamlari savunma icin klana alinmaz.
savastigimiz adamalarlara saldiri atinca klan degisip oraya geciyorsa ozaman bunun adini koymalari lazim.

yada bu islere hic bulasmamalari gerekir.

Başarilar dilerim.

Tabb34

Mızrakçı
bize saldirdilar kestik.

dude olan adam fake atik.savunma.icin yargi klanina gecti hizlicana.

gercekten sami mi ise arkadaşlar savasa mudahil degiliz tarafta degiliz.
savastigimiz adamlari savunma icin klana alinmaz.
savastigimiz adamalarlara saldiri atinca klan degisip oraya geciyorsa ozaman bunun adini koymalari lazim.

yada bu islere hic bulasmamalari gerekir.

Başarilar dilerim.
Merhaba çok güzel yazmışsın dostum.

Girmediğimiz savaşta bizden kim olursa olsun alacağı tek şey nasihattır.

Klana misafir muhabbete herkes gelip gidebilir :)

Tabb34

Mızrakçı
dehşete kapılmak mı? dehşete katılmak mı? Yoksa dehşetten atılmak mı? Yoksa dehşete yapışmak mı? Dehşete sataşmak mı? yav dehşete alışsak mı?.

seviyom bu klanı ya
Dehşetle bizimde aramız iyi bayram sonuna kadar müttefikliğimiz devam ediyor.

Pressman*

Baltacı
Dehşetle bizimde aramız iyi bayram sonuna kadar müttefikliğimiz devam ediyor.

Şuraya bir virgül koysaydın da cümlenin anlamını çözebilseydik başkan :D Yazdığın kişinin adı Bayram, yarın da Kurban Bayramı olduğundan ne demek istedin tam anlayamadım.

"Dehşetle bizimde aramız iyi, bayram sonuna kadar müttefikliğimiz devam ediyor." mi yoksa
"Dehşetle bizimde aramız iyi bayram, sonuna kadar müttefikliğimiz devam ediyor." mi?

Tabb34

Mızrakçı
Şuraya bir virgül koysaydın da cümlenin anlamını çözebilseydik başkan :D Yazdığın kişinin adı Bayram, yarın da Kurban Bayramı olduğundan ne demek istedin tam anlayamadım.

"Dehşetle bizimde aramız iyi, bayram sonuna kadar müttefikliğimiz devam ediyor." mi yoksa
"Dehşetle bizimde aramız iyi bayram, sonuna kadar müttefikliğimiz devam ediyor." mi?
Ahahahahhaha

İyi bayramlar bayram :))

“Dehşetle bizimde aramız iyi, bayram sonuna kadar müttefikliğimiz devam ediyor.”

Süper bir parodi oldu ama çok güldüm

Tabb34

Mızrakçı
Arkadaşlar bu konulara hiç dahil olmak istemiyoruz. Biz tamamen iş ve özel hayatımız dışında arkadaş çevremizle oyun oynamaya çalışıyoruz.

Lord ultimate ile bu gün bu konuyla ilgili konuştum Ve tek takıldığım nokta “adam olmaz” kelimesini bizim mi kullandığımızı sordum.

Adımız geçtiği için söylüyorum ;

evet dün Agrag(Ömer) arkadaşımız bizim klana geldi. Muhabbet sohbet ettik, sonra Alvara(uygar) arkadaşa saldırı geliyor deyip klandan çıktı. Bizde başarılar diledik. Yaklaşık yarım saat sonra destek istendi bizden. Yüklü de desteğimiz olduğunu arkadaşlar bildiği halde biz bu savaşa dahil değiliz ve asla klan dışı destek vermeyeceğimizi söyledim. Alvara’nın düşeceği söylendiğinde dehşet ve dude klanlarından destek alsınlar biz veremeyiz diye tekrardan ilettik. Arkadaşlarda haklısın tamamdır deyip konuyu kapattı.

Lord ultimate (Rıdvan) arkadaşımla da bu gün bu muhabbet olduğu icin ilk defa tanışıp telefon görüşmesi yaptığımızda bana anlam bozukluğu olduğunu, bizden destek istendiğinde bize hitaben “Adamda olmaz demiş.” Demek istediğini dile getirmiş. Sonra hoş bir sohbet geçirerek yanlış anlaşılma yüzünden üzgün olduğunu bizde bu konuya dahil olduğumuz icin kırıldığımızı dile getirerek hoş bir şekilde telefon konuşmasını sonlandırdık…

Tekrardan bütün klanlara çağrımdır. Aynı dünyanın mücadelesini verirken lütfen birbirimize karşı kibar ve oyun içi mücadele verelim konuşarak değil.

Bu konulara dahil olduğumuz icin bütün w72’deki diplomasi görüşmelerimizi tekrardan gözden geçirip açıkça bizde savaşa dahil olmak için bize yapılacak bir hamleyi beklediğimizi dile getirmek istiyorum.

Bütün klanlardaki arkadaşlarımın bayramını kutlar, büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim.

YARGI KLANI DİPLOMATI
Temurbey34 (tabb34)