bu kadar mı :)

• Konuyu başlatan DeletedUser58970
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Valla raporlara klan forumunda bakarken yoruldum, ssd işlemcili bilgisayar kastı yani, o derece.

Alarm klanını gösterdikleri reaksiyondan dolayı tebrik ediyorum ancak hedef konusunda yanlış yaptıklarını düşünüyorum.

Udw klanında bu başarıda emeği geçen, destek ve ara atan bütün arkadaşlarıma, Okan'ın nezdinde teşekkür ediyorum.

Dün gece keyifli bir geceydi. Devamını diliyorum.

(O kadar hazırlık yaptım, bana sadece fake atmışsınız insafsızlar =))

Hahaha :D fakeler işe yaramış ozaman iyiye işaret. Bu arada ben bu opa pek yakın değilim teslimim felan var ama sanıyorum sadece deliliğe gitmişiz bencede yanlış yapmışız ama farklı stratejiler deneniyor iyi birşey buda :)

inacira

Kılıç Ustası
Aynen rakı olmasaydı yenilecektik hey gidi rakı ne büyük bir klandı.Bugünleride görseydiler keşke

Savaşın ayrıntılarını bilmiyorum ama önceki mesajlarda yazan olmuştu biz olmasak siz kalır mıydınız diye bence ona söylemelisin bunu tt2

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Ya op yapıyoz adama niye destekliyonuz baksanıza kesti bizi dalgasını geçiyor çok ayıp UDW klanlarına diyecek birileride çıkacak mı diye bekliyorum şuan da :D yok yani siz tüm klan adama kami atarken burdakilerde vurun diye bekliycekmiydi napacaktı ne bekliyonuz anlamıyorum ki :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Çok fazla oynamadım, takip etmedım ama oynadıgım kadarıyla buna kahkaha atılır be aasugdhksahdkashdjklhfklsdfasD.SFÇ:SD:fAS:d

Ahcjsjd normalde gülmedimde öyle bir gülmüşsünki ajfkskd gülesim geldi. Ama tabi hoş bişe değil

Moruk ze usta artık yazma butür şeyler milleti tahrik edip milleti sinirlendirmekten başka birşey yapmazsın ortamı germeye gerek yok uzatma o yüzden bende hoşnut olmadım bu konunun açılmasından ama birşey demeye gerek yok 1 yorum attın yeter devamı görüş ayrılığı.

Neyse kolay gelsin sizlere lütfen kavga etmeyiniz pozitif olup akışına bırakınız :) :)

inacira

Kılıç Ustası
Ahcjsjd normalde gülmedimde öyle bir gülmüşsünki ajfkskd gülesim geldi. Ama tabi hoş bişe değil

Moruk ze usta artık yazma butür şeyler milleti tahrik edip milleti sinirlendirmekten başka birşey yapmazsın ortamı germeye gerek yok uzatma o yüzden bende hoşnut olmadım bu konunun açılmasından ama birşey demeye gerek yok 1 yorum attın yeter devamı görüş ayrılığı.

Neyse kolay gelsin sizlere lütfen kavga etmeyiniz pozitif olup akışına bırakınız :) :)

Yani bence de gerek yok tt2

Geçen gün birisi daha bir sürü yazı yazmıştı en son boş insanlarla boş muhabbet etmeye gerek yok diyerek gitmişti tt2

DeletedUser45629

Ziyaretçi

Oyundan mesaj atar mısın bi hocam

Luciferr

Dük

Ama adam öyle birşey söylemişti kardeşim yanı gülünmicek bişey değil :D:D:D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Ya op yapıyoz adama niye destekliyonuz baksanıza kesti bizi dalgasını geçiyor çok ayıp UDW klanlarına diyecek birileride çıkacak mı diye bekliyorum şuan da :D yok yani siz tüm klan adama kami atarken burdakilerde vurun diye bekliycekmiydi napacaktı ne bekliyonuz anlamıyorum ki :D

Elbette desteklicektinizde burda eleştirilen kısım bu yapılan kesim üstüne buraya gelip hakaret ederek ego tatmin etmek hoş değil. Baksana adam not etmiş kaybettiği köyler 7 dk mesafedeymiş. 10 dk mesafeden kimseye köy kaybetmem diyor şair burda. Ygsde fende 39 altına düşmem egosu gibi :D neyse bu sondu gerçekten görüşürüz

DeletedUser58684

Ziyaretçi

bende bu şekilde düşünüyorum arkadaşım bu olgunlukta ki yazılarını seviyorum hocam :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi

Niye hoşnut olmadın anlatsana biraz ? Pusula savaşından galip çıktığınızdan illede tebrik edin diyordunuz forumda başarınızla övünüyordunuz :D adam da sizi bi güzel kesmiş çıkmış aslanlar gibi paylaşıyor çıkıp tebrik edin :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Hahaha :D fakeler işe yaramış ozaman iyiye işaret. Bu arada ben bu opa pek yakın değilim teslimim felan var ama sanıyorum sadece deliliğe gitmişiz bencede yanlış yapmışız ama farklı stratejiler deneniyor iyi birşey buda :)

Pek sayılmaz =) Okan full destekliydi zaten. Ama ilk defa gelen fakeleri kami sandım. Ayrı ayrı köylerden, aynı giriş saatlerinde, ve sadece belli isimlerden. Fake böyle atılır, tebrik ederim.
Deli gibi aynı köyden 154368885 köye fake atınca çok komik oluyor.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Niye hoşnut olmadın anlatsana biraz ? Pusula savaşından galip çıktığınızdan illede tebrik edin diyordunuz forumda başarınızla övünüyordunuz :D adam da sizi bi güzel kesmiş çıkmış aslanlar gibi paylaşıyor çıkıp tebrik edin :D

Onu bunu bırak da biz iyi patladık be =))

DeletedUser52610

Ziyaretçi
dur karıştırma işin o kısmını :D GİRDİĞİMİZ HER SAVAŞTA KAMİLERİMİ HUNHARCA KESEN RAKİPLERİM NE KADAR DA VİCDANSIZSINIZ :(