bu kadar mı :)

• Konuyu başlatan DeletedUser58970
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58970

Ziyaretçi
Kötü konuşmak istemiyorum aslında ama alarm kılanına reva mı dersen hak da reva da dansözlüğe dansözlük yapınca afkurur hakkınla kazanınca susmaz insanların üzerinden çıkar sağlar neyse ne artık geçmiş olsun beni bu kadar şereflendirdiğiniz için teşekkür ederim ama sizden daha fazlasını beklerdim başarılarınız devamını dilerim...

Dip not: 36 köye gelindi 4 köy düştü 7 dk lık mesafeden.

İlet Kaydır Sil
Konu Kazanılan başarı: 1x Günün savunmacısı
Gönderildi Oca 10, 2016 00:00:57
Günün savunmacısı

Savunmacı olarak bu dünyadaki en çok birimi sen yen.

Kazanılan: dün (1.413.092 birim)

Başarılarını görüntüle

İlet

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Afkurur?Kendine gel.Klanın desteğiyle doldurulan köylerle kime neyin havası?Destek alıp burda şekil yapıyosun.İyice zıvanadan çıktı acemiyiz ve udw oyuncuları laflarınıza dikkat edin , oyunsa oyununuzu oynayın forumda boş atıp tutmaktan vazgeçin artık.

DeletedUser58970

Ziyaretçi
Afkurur?Kendine gel.Klanın desteğiyle doldurulan köylerle kime neyin havası?Destek alıp burda şekil yapıyosun.İyice zıvanadan çıktı acemiyiz ve udw oyuncuları laflarınıza dikkat edin , oyunsa oyununuzu oynayın forumda boş atıp tutmaktan vazgeçin artık.

udw oyuncusuyum ve aldıgım her başarı olarındır.

DeletedUser59217

Ziyaretçi
[report_export]C6pfPyVNaW8qhjRuhAA4/cL9WoyggBn60h96GmjvSFSczqGhBLjAPfrsoTmUWLKTfHfYkaod9IUk/STb1+z/dh3jr+kG41sgvE8FWIlgfPvDzfS9dvJLqpGBKSx8Djfnx0ycv8rt6z9Ps1faqenIrSBJt3Gskb9aq2bHbqF2KEdqktKtQtEPrJANdtUL92hrJ7+T6HcSkS9V5XFQKoHM7h1UMBgeXeXEoO/GQ3Y/oNNMXc8FYIJg48iEsklYsJLq1At43jsX6gySljiRjo8skzB6M6lIF09SgGaGrisCYWG6p5BK6zbSEWZwMy7vrg==[/report_export]

DeletedUser55647

Ziyaretçi

selam ben ismail hani dansözlük yaptığınız ismail neyse...

afedersinde tek başına sen saldırdın ve 1 milyon saldırı çiftliği kestirdin herhalde öylemi oldu anlatsana biraz ????

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Eyvallah udw başarılı köy olarakta öndesiniz ama haddinizi fazla aşmaya başladınız.Burda işsiz güçsüz bir yöneticinin peşine düşmüş önünüze gelene saldırıyorsunuz laf olarak.Biz sizle uğraşmayız muhattap olmayız diyip saatlerce burdan çıkmıyorsunuz.Kim size birşey söylese kabullenmezsiniz ama saldırırak milleti burda kötülemeye çalışıyosunuz.İyice kabak tadı vermeye başladınız susun ve oyununuzu oynayın.

DeletedUser55647

Ziyaretçi
Eyvallah udw başarılı köy olarakta öndesiniz ama haddinizi fazla aşmaya başladınız.Burda işsiz güçsüz bir yöneticinin peşine düşmüş önünüze gelene saldırıyorsunuz laf olarak.Biz sizle uğraşmayız muhattap olmayız diyip saatlerce burdan çıkmıyorsunuz.Kim size birşey söylese kabullenmezsiniz ama saldırırak milleti burda kötülemeye çalışıyosunuz.İyice kabak tadı vermeye başladınız susun ve oyununuzu oynayın.

Bana yaptığınızdan sonra forumda sadece siz vardınız hatırlıyor musun ? onada neyse çekiyorum uzaklaşıyorum bir daha gelirim ama takipteyim öptüm....

DeletedUser45629

Ziyaretçi

afedersinde tek başına sen saldırdın ve 1 milyon saldırı çiftliği kestirdin herhalde öylemi oldu anlatsana biraz ????

Bende Kemal Alarmın oyuncusu olan.4 mis kestirdim saldırı ordusu kestirmedim ama bunun ne önemi var?Dünden beri kesilen udw raporları kazanılan gün başarıları paylaşılıp millete hakaret etmiyoruz.

DeletedUser53916

Ziyaretçi

Kendini savunmaktan aciz demek istedi arkadaş. Birde afkurmak lafının harareti olsa gerek
Bur ortamda böyle laflar insan üstünde olumsuz etki bırakıyor.
Köpek gibç afkurma demek gibi birşey.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Bende Kemal Alarmın oyuncusu olan.4 mis kestirdim saldırı ordusu kestirmedim ama bunun ne önemi var?Dünden beri kesilen udw raporları kazanılan gün başarıları paylaşılıp millete hakaret etmiyoruz.

Bırak bu konuyu konuşsunlar. Hedef alarmsa küfür etmeyide iyi birşey çıkarırlar. Sorun yok kaale alma fazla

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Kendini savunmaktan aciz demek istedi arkadaş. Birde afkurmak lafının harareti olsa gerek
Bur ortamda böyle laflar insan üstünde olumsuz etki bırakıyor.
Köpek gibç afkurma demek gibi birşey.

En başından beri forumu takip eden bir insanım.Hele son zamanlarda iyice cılkını çıkardılar.Yeter artık öndeyseniz de yenecekseniz de yenin ama susun artık.

DeletedUser55647

Ziyaretçi
lan ezik o kadar destek attım .d artistlenme burda millete .d

kardeş kusura bakma ama okana ezik dedirtmem diyenide ezerim çok sıkıntıysa çek desteğini BEN ALARMDAN DESTEK ATTIRTIRIM....

aaaaa yazık ordun yok muydu yoksa kıyamam sana udw den kami attırayım o zaman özelden gel kamalcığımmm senide öptüm :*

Brskr-RTV

Hafif Atlı
keşke raporlarıda görebilsek daha iyi olur :)

ek olarak kullandığınız tabir biraz ağır olmuş.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
kardeş kusura bakma ama okana ezik dedirtmem diyenide ezerim çok sıkıntıysa çek desteğini BEN ALARMDAN DESTEK ATTIRTIRIM....

aaaaa yazık ordun yok muydu yoksa kıyamam sana udw den kami attırayım o zaman özelden gel kamalcığımmm senide öptüm :*

Az sakin ol ismail abi biliyoruz sinirlisin alarma.s.s

DeletedUser45629

Ziyaretçi

Nerden destek attıracaksın nerden :DDDD:DDD Ama fake çıkmasın içlerinden lütfen kamileri bekliyorum hadi

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
la ismail sanane la istediğimi derim ben okana .d sanane .d ara okana de ramazan sana ezik diyor de .d

DeletedUser55647

Ziyaretçi
keşke raporlarıda görebilsek daha iyi olur :)

ek olarak kullandığınız tabir biraz ağır olmuş.

bu saatten sonra ne raporu göreceksin 30 ar k savunmada yapışan kamileri mi göstersim ayıp değil mi bence gerek yok okandanda ricam raporları atmasın alarm bununla övünüp onuda koyar foruma zaten NE KESTİK BEEE ? diye...

Az sakin ol ismail abi biliyoruz sinirlisin alarma.s.s

yooo aslında değilim sadece insanların yzünü gördüm he zaten oyunu oynamıyorum ana sayfaya bile girmeden forum yazıp takip ediyorum he ama arkadaşlarım kanka alarmın ........ diyip beni telefondan bilgilendiriyorlar bende kahkha atıyorum o ayrı ama yine neyse cekiyorum ....

Nerden destek attıracaksın nerden :DDDD:DDD Ama fake çıkmasın içlerinden lütfen kamileri bekliyorum hadi

ara beni mucuukkk :*

DeletedUser58684

Ziyaretçi

Klanın desteğiyle olacak tabi. Bütün klan yüzlerce kami atın adama sonra desteği klandan aldın deyin? Destek alıp şekil yapıyorsun demişsin birde valla şaşarak okudum...
Ve forumda boş atıp tutanları kendi klanına bakarsan daha net bi biçimde görebilirsin.