Bu daha ne kadar devam edecek ?

• Konuyu başlatan Deleted User - 5200023
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Adamlar hala oyuna benim gözümden bakıyor anlamış değilim.

Güzel kardeşim ben burda size meydan okumuyorum,size kafa tutmuyorum. Olay köy muhabbeti ise adam benim köyümün puanını aldığı bonus sayesinde dilerse 1 günde çıkarabiliyor. Olayı hemen kendinize çekmeyin :)

Olay bu işin daha ne kadar devam edeceği. Ne yapabilirim kafam almıyor,nasıl karşı geleceğim onu da bilmiyorum. Ben günde 5k yağma atsam adam bunu 1 dk da tolere ediyor. Kendim de çekiyorum deniyorum yine yetmiyor. Bizim çocuklardan destek alıyorum adamlar 1 ayda sallıyorum 2k mızrak basıyor onu destek atıyor bu adamın 5 günde bastığı ordu bende ki orduyu kesiyor. Tuhaf yani.

Ucu size dokunmadığı için rahat konuşuyorsunuz,ucu bana da dokunmuyor gerçi fakat önemli olan daha oynanabilir bir oyun olması benim için. Sizin için de öyle. Zamanı geldiğinde nasıl olsa beni anlarsınız.
Ama lütfen artık size laf çarptığımı düşünmeyin.

InFlames06

Baltacı
Adamlar hala oyuna benim gözümden bakıyor anlamış değilim.

Güzel kardeşim ben burda size meydan okumuyorum,size kafa tutmuyorum. Olay köy muhabbeti ise adam benim köyümün puanını aldığı bonus sayesinde dilerse 1 günde çıkarabiliyor. Olayı hemen kendinize çekmeyin :)

Olay bu işin daha ne kadar devam edeceği. Ne yapabilirim kafam almıyor,nasıl karşı geleceğim onu da bilmiyorum. Ben günde 5k yağma atsam adam bunu 1 dk da tolere ediyor. Kendim de çekiyorum deniyorum yine yetmiyor. Bizim çocuklardan destek alıyorum adamlar 1 ayda sallıyorum 2k mızrak basıyor onu destek atıyor bu adamın 5 günde bastığı ordu bende ki orduyu kesiyor. Tuhaf yani.

Ucu size dokunmadığı için rahat konuşuyorsunuz,ucu bana da dokunmuyor gerçi fakat önemli olan daha oynanabilir bir oyun olması benim için. Sizin için de öyle. Zamanı geldiğinde nasıl olsa beni anlarsınız.
Ama lütfen artık size laf çarptığımı düşünmeyin.
laf carptıgını dusunmuyorum ancak ılk gunler ben bu sekıl laflar duymamıstım sende hatırlarsın bu yuzden yanlıs anlasıldıgını dusnuyorsun .
hak verıyorum o kadar preye dayanamazsın ama ben olsam keyfıme bakar kacınılmaz sonda olsa belkıde eğlenırdım yanı ama tabıkı dokunur preyle bunların çözulmesı lakin bu ne kimseyı bılmıyor yapar ne de suclu, haksız galıbıyet anlamına gelır .

Çorumun Gülü

Mızrakçı
Haksız galibiyet niye oluyor arkadaş 500 kişiye karşı 1000 kişi gelmekte haksız galibiyet o zaman biz buraya girmesek paşa udw ye girmese şimdi dünya kesin kapalı halde baslicakti kalabalık yüzünden şimdi bı adamın pre basması mi sıkıntı oldu anlamadim

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
laf carptıgını dusunmuyorum ancak ılk gunler ben bu sekıl laflar duymamıstım sende hatırlarsın bu yuzden yanlıs anlasıldıgını dusnuyorsun .
hak verıyorum o kadar preye dayanamazsın ama ben olsam keyfıme bakar kacınılmaz sonda olsa belkıde eğlenırdım yanı ama tabıkı dokunur preyle bunların çözulmesı lakin bu ne kimseyı bılmıyor yapar ne de suclu, haksız galıbıyet anlamına gelır .

ben zaten eğleniyorum ki. Ben bu oyunu hep oynadığımda eğlendim bu yüzden bu oyunu bunca süre oynadım. Ben yine kafa tutarım problem değil 10 kami atsın yine keserim yine problem değil. Ama olaya benim gözümden bakmayacaksın,kendinde düşüneceksin.

ben bu herifin bu kadar pre harcayacağını düşünmedim,onun bu oyuna harcadığı parayı belki de hayatım boyunca kazanamadım ben buna şaşırıyorum.

elini vicdanına koy,15 köyün var 1klık köy alıyorsun ve ona maden çekiyorsun. Ben casusu attım 50şer k gördüm 1klık köyde.
Yukarıda da bahsettim envanter olayını,etkinlik olayını.

Kim be derse desin ister 2 kat ister 3 kat fark olsun bizim bu kıtaya girmemiz cesaret isterdi bizde hem dünyayı size beleşe vermemek için hemde kendimiz savaşın tadını çıkarmak böyle karar aldık bizim silinmek umrumuzda değil kaybetsek bile eğlencemizin tadına varıp sizi olabildiğince yavaşlatıp kaybetmiş olurduk o yüzden 1-2 kişinin presine takılmayın aktif oynayan bir ekip ona da karşı gelir isterse

InFlames06

Baltacı
ben zaten eğleniyorum ki. Ben bu oyunu hep oynadığımda eğlendim bu yüzden bu oyunu bunca süre oynadım. Ben yine kafa tutarım problem değil 10 kami atsın yine keserim yine problem değil. Ama olaya benim gözümden bakmayacaksın,kendinde düşüneceksin.

ben bu herifin bu kadar pre harcayacağını düşünmedim,onun bu oyuna harcadığı parayı belki de hayatım boyunca kazanamadım ben buna şaşırıyorum.

elini vicdanına koy,15 köyün var 1klık köy alıyorsun ve ona maden çekiyorsun. Ben casusu attım 50şer k gördüm 1klık köyde.
Yukarıda da bahsettim envanter olayını,etkinlik olayını.
yas fılan kac bılmıyorum hocam dıyım kusura bakma acayip gülme tuttu beni :) psikopat yani ne deyim :) :)

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Kim be derse desin ister 2 kat ister 3 kat fark olsun bizim bu kıtaya girmemiz cesaret isterdi bizde hem dünyayı size beleşe vermemek için hemde kendimiz savaşın tadını çıkarmak böyle karar aldık bizim silinmek umrumuzda değil kaybetsek bile eğlencemizin tadına varıp sizi olabildiğince yavaşlatıp kaybetmiş olurduk o yüzden 1-2 kişinin presine takılmayın aktif oynayan bir ekip ona da karşı gelir isterse

Adamlar benim 3k baltama karşı gelemiyor nasıl karşı gelecek anlatsana bi :)

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Ataların bi sözü var;

“Malını yemesini bilmeyen zengin,her gün züğürttür.”diye.

siz olayın yine rekabet boyutundasınız,benden bu kadar beyler. Sizlere iyi geceler,iyi oyunlar.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Türkiye server begenmeyen arkadaslar tavsiye sırf bu oyundan keyif almak İcin oynuyorsaniz alın size büyük akil
Almanya server gidin
Orda bir dunya acilinca premium harcamali standard dünya aynı özellikler ve ayni gün acilan sadece premium özellik olan normal dünya.. Aciyorlar
Arkadaşlarınizi ekip toplayın Google ceviri otomatik yapın almanya server oynayın orda turk sayısı azimsanmayacak kadar fazla oyuncu kalitesi aynı sekilde. Ben iki yıldir oynuyorum

Yani aynı anda iki farklı özellikle dünya aciliyor.. Hadi birleşip boykot yapalım

BirDost*

Ağır Atlı
Türkiye server begenmeyen arkadaslar tavsiye sırf bu oyundan keyif almak İcin oynuyorsaniz alın size büyük akil
Almanya server gidin
Orda bir dunya acilinca premium harcamali standard dünya aynı özellikler ve ayni gün acilan sadece premium özellik olan normal dünya.. Aciyorlar
Arkadaşlarınizi ekip toplayın Google ceviri otomatik yapın almanya server oynayın orda turk sayısı azimsanmayacak kadar fazla oyuncu kalitesi aynı sekilde. Ben iki yıldir oynuyorum

Yani aynı anda iki farklı özellikle dünya aciliyor.. Hadi birleşip boykot yapalım

Şimdi bu hareketinle ban yiyebilirsin, kışkırtmadan dolayı :D uyarayım ben.

Almanya konusunda bu bahsedilendeki bilgiye vakıf değilim ancak aynı anda 2 dünya birden açılıyor, araştırıcam ve böyleyse gelmek isteyenle oynayabilirim zaten böyle birşey arıyordum :D sdfajsşlkfj

Çorumun Gülü

Mızrakçı
Ataların bi sözü var;

“Malını yemesini bilmeyen zengin,her gün züğürttür.”diye.

siz olayın yine rekabet boyutundasınız,benden bu kadar beyler. Sizlere iyi geceler,iyi oyunlar.
Ula adamın evi var arabası var şirketi var güzel bı geliri var bu adamın biseye ihtiyacı yok ki adam parasını eğlendiği yere harcıyor bu adam her gece içmeye de gidiyor eğlenceye de gidiyor gündüzleri işine de bakıyor ama var ki parası harcıyor yani gene getirmek istemiyorum konuyu oraya ama harbiden zenginin malı muhabbetine geliyor eninde sonunda :)

uyznlar

Ağır Atlı
yapacak bir şey yok her oyunda var böyle şeyler :) başka oyunda item oluyor bunda premium diğerinde coin vs vs. zevk almaya bakın

BirDost*

Ağır Atlı
Amaç Deaconfros(umarım yanlış yazmamışımdır) un parasını nasıl yemeyi tercih ettiği değil. Bizim üzerimize vazifede değil. Burda yiyorsa da afiyet olsun ve oyun zevki açısından tüm hazları yaşasın.

Benim de veryansın ettiğim bu para harcama ile oyuncular arası uçurumun açılması. Şöyle birşey var. Artık insanlar bu şekilde para harcayabilen oyuncuları ekiplerine almaya ve demirbaşları yapmaya başladılar. Bu ekiplerde bu oyuncular ortalamanın üzerinde oyun bilgisine sahipler. Ama daha iyi bilenler paranın getirdiği güçle gölgede kalmaya başlıyorlar. Öne çıkamıyorlar. Şöyle bir çevrenize, oyunu bırakanlara baktığınızda bunun neden önemli olduğunu anlayacaksınız. Oyunda şöhretler listesi varsa bu listede olmak isteyen oyuncularda var. Olamadıkların da bırakırlar oyunu.

Diğer Pay2Win oyunlarında en azından aracı olan obje(premium, coin,gem,item) para vermeden de ufak ufak olsa da kazanılıyor. Burda maalesef o da yok. En azından uçurumun çok açılmaması için dengeleme yapılabilir...

Şahsi kanaatlerimden birisi de (doğru olmayabilir), Herhangi bir şeye, geri dönüşü reel bir karşılık olamadan, bu denli yatırım yapılması bana hem çok sürüdürülebilir gelmiyor hem de mantıklı gelmiyor. Evet insanların gelirleri çok iyi olabilir, çok da güzel kazanabilir ancak her dünya da bir araba parası bırakmak sürdürülebilirlik açısından da ekonomik açıdan da zor gelen bir ihtimal. Ya bu işlerin içinde başka şeyler var ya da benim gördüğüm hayat bu insanların yaşadığı hayat değil.