Bu dünyayı hangi klan götürür

• Konuyu başlatan DeletedUser57618
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Sen w26tida bizim niye oyunu bıraktığımizı bilmiyorsun ceset w23 te oynamadi w26tida sas ta idik ceseti batak diye oluşum vuracak diye çıktık oyunu bıraktık biz ceset için sen git önce klan büyüklerine jamiryuuuuu kimdir nedir w26tida ne yapmıştır diye burada w26tinin vefa borcunu odemek için geldiler Erhan006 yüzünden yüzleri burada hepsine çıkın gidin dedim ceset olmaz önce klanin başı belli olacak saygısızlık yapan kim olursa olsun atılacak önce kalite meselesi anladın

DeletedUser

Ziyaretçi
Bide benle en son uğraşan w26tida sizi sırtınızdan vuran vurmadan önce haber ettim sinser idi adam oyunu bıraktı sanırım .d bence net bilgi al klanin dan Gnostik20 ondan sonra yaz yoksa forumda pek dolanamazsin ağlatırım.
Amacım tuk u savunmak deil haklı yi savunmak tuk tan sadece ihsan ı bilirim ilk birleştiği gün kimin sorun çıkaracağını bile söyledim huy olmuş o kişilerde. D

DeletedUser57618

Ziyaretçi
cacık diyolar

kocaarslanahmet :

hasan merhaba selamım var classikte oynamıyoruz buraya da ilk başta pre için gelip sonra tuk niyetine oyuna asıldık. w16 da kuruculuk yapmadın yöneticiyken oyunu bıraktın. son olarak diyorumki kokorec sisine geçirir alevde nar gibi kızartırım.istiyorsan ara beni

bunu ahmet abi iletmemi söyledi :) aglatırım lı falan konuşma cacıklık yapma

DeletedUser56961

Ziyaretçi
Okyanus ve Vuslat götürür UDW bizi zorlar bir tek.

DeletedUser57618

Ziyaretçi
tuklular küfürlü konuşursa ... alır paşasını

UNCHARTED

Dük
tuklular küfürlü konuşursa ... alır paşasını

Ağzım bozuktur eyvallah küfür ederim genelde ona da eyvallah ama kimsenin ailesine etmem sizin yaptığınız gibi

küfür ağzıma yakışır mı yakışmaz mı bilmem ama ettiğim kişiye çok güzel yakışan küfürü ederim

DeletedUser57618

Ziyaretçi
ben mi sana küfür ettim la haddini bil . aileye küfür etmem bende ama yakışanı yapıştıırım.

DeletedUser57618

Ziyaretçi
bant yapıştıramam ama mala iyi vururum .sıvacılıktan geliyor.

DeletedUser56961

Ziyaretçi
Bizim klanın mallarını sana sıvatalım o zaman?

UNCHARTED

Dük
Sayın modum konuyu kitler misiniz bence yeterince amaç dışına çıktı wub

Mustafa uzatma sende kanka wub

DeletedUser

Ziyaretçi
Ahmet abiyi ben aramam o arasın ama onuda kapak eder yollarım aynen bunu ilet cevap olarak yav he He tmm dedi dersin bi insan düşün profilde ismi var kendisi w21 de diplomasiyi yönetir iken kızıp gideceği zmn sen bu klanin kurucususun demiş ve her ceset te oynadığım server kuruculugum vardı şimdi diyorum ki iyiki ceset te oynamamışım w25te ekibi kim toplamış kendisi msj çekmedi mi yazık ki ceset te verdiğimiz emeklere ben jamiryuu yu bıraktığım zaman ilk 3te idi elinde ki mis sayısı ile Barbar topla sa fark atardi Erhan006 yüzünden W17de yaptıkları yüzünden w16tiyi bıraktık W17de Erhan rahat dursa idi Moğol ekibini de kaybetmezdik o zmn lar çok kızmıstık ama adamlar haklı imiş
dip not o zmn ahmet abide yalan söylemiş düne kadar klasige gececem diyordu bugün burada imiş çok güldüm ahmet abiye hürmetler biz verdigimiz her sözü tuttuk kimseye saygısızlık etmedik saygısızlık eden kim oldu ise haddini bildirdik nasip artık herkesin sırası gelir burada alınan ilk köylerde dahi efsane nin ve vangelsing in multi hesaplarını aldığını söylemeden olmaz sonra oyunda Hokeyi sevmiyoruz ya w26tida batak size program il mis attı ee sizde burada 6 hesap ile başlayıp toplayın. .d.d.d ceset için vay 2 ay sonra yenseniz bile bırakıp gideceksiniz neyin polemiği bu .d

DeletedUser

Ziyaretçi
Ceset ten bir oyuncu buraya geliyor her zmn ki gibi bir form daha kapanıyor .d

DeletedUser57618

Ziyaretçi
ben sonrada cesetliyim geçmişi senin kadar bilemem belki ama klanıma burda laf da sokturmam 57.alay yener abinin ekibindeydim. haksızlıga gelemem.

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Yav başlık gayet net dünyayı hangi klan götürür cevabı da basit Vuslat sa Vuslat Cesetse Ceset UDW ise UDW RİSK'se RİSK..Şöyle bi oyun için haburda yaptığınız muhabbete bakın..değmez

DeletedUser56720

Ziyaretçi
Hocam sorun şurada bu ceset klanındandaki arkadaşlar bi yanlış yapıyor yani birinin anasına bacısına küfür etmek onlara yanlış geliyormu o konuda da şüphelerim var hala bu arkadaşı savunabiliyorlar garip olan konu o zaten bu dünyayı kapatmaya en büyük 3 aday var zaten vuslat ocean yada udw ki bu 3 klanında araları benim gözlemime göre iyi gibi çok uzun sürmeyecektir bu dünya bu 3 klan ortak bi kararla kapatabilir .

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Bu worldde kimin götürceğini tahmin etmek aslında çok basit..

Klanların geçmişlerini incelemek bunu ortaya dökücekdir.

Bakalım daha neler konusulacak :)