Bu dünyayı hangi klan götürür

• Konuyu başlatan DeletedUser57618
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Ceset veya udw diyorum ben vuslatta patlatabilir

DeletedUser57384

Ziyaretçi
w7 de klanım vuslat ile savaşırken sınıra bayağı bir destek yığmıştım ve bayağı güzel saldırmışlardı. Bence vuslat götürebilir. Aynı zamanda udw de götürebilir fakat o klanı yeterince tanımıyorum. Ben cesetteyim, belki tuk savaşı sonucunda güzel bir çıkış gelebilir fakat buradaki ihtimal diğer saydığım ikisi kadar yüksek değil.

Aynı zamanda ocean klanı da güçlü görünüyor fakat şu anda bu dünyada yönetilmesi en zor klan. çok iyi yönetilebilirse, koordinasyon sağlanırsa onlar da götürebilir fakat bu da çok düşük bir ihtimal.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Dünyanın başından beri UDW üzerine kurulan diplomasiler CESET güçlendikten sonra herkesin elinde patladı diye düşünüyorum ve dünya cidden zevkli bir hale geldi. CESET dağıldı acaba diplomasiler yine mi bize göre yapılır derken işler sanırım daha da karıştı. CESET kan kaybetti ve TUK 'un OCEAN a geçmesi CESET-OCEAN savaşını başlatır. CESET ekibi dünyanın başındaki formunu tutturamazsa hesap sileceklerini düşünüyorum.

Onun dışında dünya başından beri müttefikimiz olan OCEAN ın eli güçlendi fakat cephesi çoğalıcak gibi duruyor işleri zor fakat güzel kordine olabilirlerse güzel işler çıkartırlar düşüncesindeyim.

Vuslat klanı ya problem yada zirve ile savaşıp bölgesinden çıkmadığı ve atağa geçmeyip kendi oyuncularını topladığı sürece bir iddaasının olacağını düşünmüyorum.

Zirve klanını dünya üzerinde fazla bi iddası olduğunu düşünmüyorum çünkü başlangıçta cidden hata yaptılar düzenli bir şekilde başlarsalar durum çok daha değişik olurdu diye düşünüyorum.

Kısacası bu dünyanın sonunda ya UDW ve OCEAN dostane bir savaş verirler ve dünyayı kimin kapatacağını belirler yada bizim tahminimizde ki gibi birleşip dünyayı kapatır.

DeletedUser

Ziyaretçi
UDW ve OCEAN'ın bu şekilde devam edeceğini düşünmüyorum. Özellikle UDW klanı, savaştığı rakiplerini kendi bünyesinde topladı. Çoğu oyuncusu, UDW'den korkarak UDW çatısı altına girdi. Bu iş ters dönerse UWD'nin işi çok zor olacak. Zaten güneyde ZİRVE, KANKA, ARMA gibi klanlarla savaşıyor. Hatta UDW'nin güneyinde çok büyük bir değişiklik olabilir, 2-3 gün sonraki duruma göre yeni bir ittifak ortaya çıkabilir ki bu da dünyanın seyri için çok önemli olacaktır.
Tabi bunu 2-3 gün sonra görmeye başlayabiliriz.
Bu arada, oyun çok sıkıcı hal almaya başlamıştı :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Bizim için sıkıntı yok şuan savaştığımız 8 klan var alt klanlarını saymadan, fakat bizim için sıkıcı bir harita bu kadar kırmızı ciddi anlamda az geliyor bunu buraya kendimizi övmek için yazmıyorum. Düşmanlarımız genelde karşı atak vermiyor ve savunma savaşı veriyorlar karşımızda bunun bi eğlencesi yok kaldı ki dünyaya "Ne kadar Düşman, O kadar Onur" parolasıyla başladık.

UDW'nin savaşıpta içine kattığı oyuncular tamamen stratejik olarak zaman kaybını önlemek ve ekibimize katkı sağlıycağını düşündüğümüz ve UDW ye geldiklerinden beri sadakatlerini kanıtlamış ekiplerdir.

Dediğim gibi sizi güzel bir pakt ile karşımızda bekliyoruz. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Vuslat udw okyanus 3unden biri kapatsinda kim kapatirsa kapatsin kendm kapatmis kadat mutlu olurum: ) vuslat w7yi kapatti okyanus 24u sira udwde mi ki:)

DeletedUser

Ziyaretçi
okyanus klanı bu dünya ya geldiğinde çok ağır bastı başta götüren sonraları pasifleşen bi ekip haline gelmiştik o ara bazı klanları sataşması ve ağza alınmıcak lafların burada konuşulmasıyla ekip eski si gibi olmasada yarı canlılık gösterdik son olaylar ekibin hepsinde heyecan uyandırdı tüm ekibimizi çağırmaya başladık ama şuanki ekibimizle bile düşman olan veya olabilecek klanlara üsttünlük kurabilecek kadar güçlüyüz ama organizasyon konusunda Okyanus klanın üst kademelerinde buluyorum ama işe 1 hafta önce başladım diyebilirim yani bundan önce ocean klanı yönetilmedi organize saldırı vardı savunmada veya klan içi organize bu zamana kadar yapılmadı zaten bilirler bu işi en iyi paşabey ve buberon yapar onlar zaten klanın başlarındalar

TÜM OCEAN CİN HUCUM OYUNCULARINA SELAMLAR...

DeletedUser

Ziyaretçi
Şimdi ultrakasap, o savaşıpta kendinize aldığınız oyuncular, size savaşları kazandırdı. Yoksa yani sizinde ilk başta nasıl ayakta kaldığınızı, savunmayı nerden bulduğunuzu ben çok iyi bilirim :))

DeletedUser

Ziyaretçi
okyanus klanı bu dünya ya geldiğinde çok ağır bastı başta götüren sonraları pasifleşen bi ekip haline gelmiştik o ara bazı klanları sataşması ve ağza alınmıcak lafların burada konuşulmasıyla ekip eski si gibi olmasada yarı canlılık gösterdik son olaylar ekibin hepsinde heyecan uyandırdı tüm ekibimizi çağırmaya başladık ama şuanki ekibimizle bile düşman olan veya olabilecek klanlara üsttünlük kurabilecek kadar güçlüyüz ama organizasyon konusunda Okyanus klanın üst kademelerinde buluyorum ama işe 1 hafta önce başladım diyebilirim yani bundan önce ocean klanı yönetilmedi organize saldırı vardı savunmada veya klan içi organize bu zamana kadar yapılmadı zaten bilirler bu işi en iyi paşabey ve buberon yapar onlar zaten klanın başlarındalar

saol halilde benimde işler yoğun. okyanusun ekip iyi zaten asılmaya başladılar artık. bizim süt oğlan buberonda iyi organize eder ben olmasamda. yetişebildiğim yerlerde elimden geleni yaparım. şimdilik buğra abiye diplomaside yardımcı olabiliyorum : )

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Şimdi ultrakasap, o savaşıpta kendinize aldığınız oyuncular, size savaşları kazandırdı. Yoksa yani sizinde ilk başta nasıl ayakta kaldığınızı, savunmayı nerden bulduğunuzu ben çok iyi bilirim :))

ben klanda yöneticiyim ben bile bilmiyorum, bi ara yaz oyundan da bende öğreneyim :)

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Beyler aynen ceset ivme kaybetti en iyi oyuncularimiz efsane vanhelsing koca arslanahmet bunlar cenaze sebebiyle 15 gün bakıcılığı verdi bizde onlara hediye olarak klan dağıtmış gibi olduk :) güç kaybeetikk kendi bunyemizde tam ekip olarak gelmemiştir ama buradaki bazı kazandığımız arkadaşlıkları da kaybettik bilmiyorum yeniden isinabilirmiyiz.bakacaz gorecez :) Ceset bu dünyada yalniz kaldı sanirsam dediğinize bakilirsa

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Yalnızlık Allaha mahsustur..Şahin abi ahmet abi süleyman abi biliyor ki arkasını kollayan bir Risk her zaman var ve var olmaya devam edecek :))

Sol alta bakarsanız olcayın muhteşem sol ayağı kadar muhteşem bir risk klanı görebilirsiniz

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Olcayin sol ayağı iyi değil gökhan toreden ornek ver :D

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Yattara'dan örnek verelim tam olsun, hey gidi yattara bir virtüözün piyanoya dokunduğu zerafette dokunurdu topa...