Bir Sihir Numarasına Ne Dersiniz?

Deleted User - 5380245

Ziyaretçi
en zayıf 2 klan kendi aralarında eğleniyorlar. Neyse inşallah Antiyi yenersinizde dizime yatırıp tokatlarım hepinizi canını yediklerim :)

Ohaaaa
Yuhh
Üffff

Bu nasıl bir gol dostum? Harita açıldığından beri daha iyisini görmedim.
Bence artık hiçbir yazılana cevap verme.
Tüm foruma yetecek kadar bir jenerik var burada. Daha iyisi de olmayacak. Bu haritanın ve bu forumun en iyisi ve daha iyisi bence gelmeyecektir.

Bak buraya senin şu yazınla eşdeğer bir video bırakıyorum;

Manchester City : sen
Diğerleri: diğerleri

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
yani video güzel olsada 10 video yapsanız hepsine yeni konu mu açacanız zaten antiye yapıyonuz sadece, antide sadece udw ye yapıyo açın bir konu orda yardırın karşılıklı w50 de 100 sayfalık konular oluşuyordu sizde denerseniz yapabilirsiniz bence d

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
AAA + Lock + Eşkıya ..malum klan isimleri farklı ama oyuncular karışık.en azından isim kalabalığı olmasın
Diğer 2 klanı bilmiyorum ama Eşkiya kendi haritasında kendi savaşını veriyor kendi diplomasilerine Eşkiya yöneticileri karar veriyor. Oyunda yenisin sanırım tanımadığına göre

Tanımadığın klanlar hakkında da yorum yapman uygun olmaz hocam anlatabiliyormuyum

PeroAntic

Mızrakçı
Bu oyunda senin yaşın kadar tecrübem var ben seni de biliyorum.bence sen tanımadığın insanlar hakkında yorum yapma , eşkıya yı da iyi bilirim ama bu dünya eşkıya udw nin maşası olmaktan öteye gidemez, bu gerçeği de hiç bir şey değiştiremez . tekrar tekrar aynı polemiklere girmeye gerek yok , Anti ve udw kendine yakışanı yapıyor , zamanla udw nin piyonları düşer ve esas savaş o zaman başlar. daha da uzatmanın anlamı yok biraderim

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Bu oyunda senin yaşın kadar tecrübem var ben seni de biliyorum.bence sen tanımadığın insanlar hakkında yorum yapma , eşkıya yı da iyi bilirim ama bu dünya eşkıya udw nin maşası olmaktan öteye gidemez, bu gerçeği de hiç bir şey değiştiremez . tekrar tekrar aynı polemiklere girmeye gerek yok , Anti ve udw kendine yakışanı yapıyor , zamanla udw nin piyonları düşer ve esas savaş o zaman başlar. daha da uzatmanın anlamı yok biraderim
Ben seni tanımıyorum bu oyunda 23 yıldır açık değil demekki tanımıyorsun beni hangi hesapta oynadığımı bile bildiğini sanmıyorum boş konuşmak için konuşma.

Eşkiya haritaya gelmiş arkasına siz girmişsiniz udw gelmiş aaa gelmiş diğerleri gelmiş neyin kafasını yaşıyosun ki.

Hayır Eşkiya da istese şuraya 600-700 adam yığar ama adamlar zevk almak için 200 kişi girdi diye zıpzıplar gelip şunun bunun yancısı deyip duruyolar ya buna bitiyorum sonra gelip udw 14 klan diye ağlarsınız ne çeşitsiniz anlamıyorum ki

DeletedUser70772

Ziyaretçi
Diğer videoyu da aynı konuya yüklemeyim insanlar görmez diye endişe etmeyin, bakan hepsine bakıyor. Neyse saat geç olmuş kib bıy <3

*Executioner*

Baltacı
La olum gülüp geçmeyi şu millet bi öğrenemedi güzel video elinize saglık bi oyun lan bu bu videolarda olmasa neye gülecez edicez az keyif alın :) 7/25 bi acık arayıp polemik yaratmanın manası yok.

PeroAntic

Mızrakçı
Ben seni tanımıyorum bu oyunda 23 yıldır açık değil demekki tanımıyorsun beni hangi hesapta oynadığımı bile bildiğini sanmıyorum boş konuşmak için konuşma.

Eşkiya haritaya gelmiş arkasına siz girmişsiniz udw gelmiş aaa gelmiş diğerleri gelmiş neyin kafasını yaşıyosun ki.

Hayır Eşkiya da istese şuraya 600-700 adam yığar ama adamlar zevk almak için 200 kişi girdi diye zıpzıplar gelip şunun bunun yancısı deyip duruyolar ya buna bitiyorum sonra gelip udw 14 klan diye ağlarsınız ne çeşitsiniz anlamıyorum ki
Boş yaptığın ve sırf polemik kasmaya geldiğin cehaletinden belli.. Güneybatı ya gireceğini ilk söyleyen Anti dir, ışınlanma kullanan o bölgedeki ilk klan Anti dir :) senin türevlerini her dünya evlerine yolladık ama bu dünya abilerin gelmemiş burada başı boş havlıyorsun. Hadi ötede havla :)

DeletedUser71065

Ziyaretçi

eşkiyayı kullanmasan kimse seni adam yerine koyup cevap yazmayacak. Belki önemli hissetmek kendini tatmin olmuş hissetmek için kullanıyorsun senin ihtiyaçlarınıda anlıyorum. Değerli bir insansın belki özünde ama yapma. :) egosal mastürbasyonun için eşkiyayı kullanma yoksa @terskösemacit maşayı farklı türde kullanıyor acıtır.

PeroAntic

Mızrakçı
eşkiyayı kullanmasan kimse seni adam yerine koyup cevap yazmayacak. Belki önemli hissetmek kendini tatmin olmuş hissetmek için kullanıyorsun senin ihtiyaçlarınıda anlıyorum. Değerli bir insansın belki özünde ama yapma. :) egosal mastürbasyonun için eşkiyayı kullanma yoksa @terskösemacit maşayı farklı türde kullanıyor acıtır.
yahu sen kimsin ki benim adam yerine koyma lütfu göstereceksin , ne başarın var şu oyunda , klanının ne klasik başarısı var . kendi üyelerine bile yalan söylüyor eşkıya yok Anti arkamıza geldi diye..utanın birazcık anti ilk ışınlanan ilk bölgesini yazan klan biraz dürüst olun onca insan mal yerine koyup maşa niyetine oynatmayın . Madem delikanlısın madem maşa değilsin çek etrafını nötre de öyle göster adamlığını oyunculuğunu, arkanızda udw olmasa siz değil güneybatı c12 nin önünden geçemezdiniz :)

PeroAntic

Mızrakçı
Kalabalıkta hepiniz adam ama tenhada dokunmayın ben madam :) Dediğim gibi oyunculuğunuzu haritada tüm klanları nötre çekip öyle gösterin.aynı anda hem anti yi hem udw yi hem lock u vur savun sonra gel burada yaz ki tüm harita seni alkışlasın . en azından susun da klanınızda ki değerli insanları incitmesin kimse