Bir Sihir Numarasına Ne Dersiniz?

HeyBizBurdayız

Baltacı
Bak işte senin bu teklifi yapabilmen için udw kurucusunun bize safınızı değiştirin diye mesaj atmayı bırakması, yancı aramaktan vazgeçmesi ve artık kendi klanına inanması lazım.
kardeşim neyi anlatamıyorum ben , bana yiyorsa kafa kafaya gelin diyor (durum zaten bu şekilde biz udw den destek mi almışız beraber op mu yapmışız cevap hayır) her şeye rağmen diyorum ki kabul bunu resmiyete dökelim ama sizde bc ile beraber op yapmayın şuan yaptığınız gibi yani özetle udwnin size ne teklif ettiği beni ilgilendirmez ben 1e1 mücadele ediyorum kimsenin yancısı değilim udw ile sinerjimiz tuttu diplomasi yapıp aynı hedefte davranıyoruz anti yanındaki klanlara yancı gözüyle bakıyor olabilir bunu ifade etmekten çekinmiyor da olabilir ama ben udwden bu şekilde bir tavır görmedim derdimi hala anlatamıyorsam yapacak bişey yok artık(he bu olacak bişey değil bunları yazınca sende boşu başlatan arkadaşta bende boş yapmış oluyorum orası ayrı)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
kardeşim neyi anlatamıyorum ben , bana yiyorsa kafa kafaya gelin diyor (durum zaten bu şekilde biz udw den destek mi almışız beraber op mu yapmışız cevap hayır) her şeye rağmen diyorum ki kabul bunu resmiyete dökelim ama sizde bc ile beraber op yapmayın şuan yaptığınız gibi yani özetle udwnin size ne teklif ettiği beni ilgilendirmez ben 1e1 mücadele ediyorum kimsenin yancısı değilim udw ile sinerjimiz tuttu diplomasi yapıp aynı hedefte davranıyoruz anti yanındaki klanlara yancı gözüyle bakıyor olabilir bunu ifade etmekten çekinmiyor da olabilir ama ben udwden bu şekilde bir tavır görmedim derdimi hala anlatamıyorsam yapacak bişey yok artık(he bu olacak bişey değil bunları yazınca sende boşu başlatan arkadaşta bende boş yapmış oluyorum orası ayrı)

ilayda (nuri) sen değil misin canem :)

ne bc yancı ne eşkıya şunu bir kabul edelim herkes buraya oynamaya geldi. herkesin bir oyun stili var ben bu server kapatmaya değil tatil günlerinde özlediğim savaş ortamı için geldim yemişim udw sini antisini. keyif alıyor muyum ? evet özlediğim savaş oyunu bu. sizde bunu yapsanız da şurada atışmayı bıraksanız. belden aşağı vurma ayıptır şu oyun için karakterini bilmediğin insanları aşağılamaya çalışıyorsun yapma etme. anti klanı içinde saygı duyduğum insanlar var dostlarım var oyunculuk konusunda örnek alacağım kişiler var onların hatrına şurada ki saçma sapan belden aşağı vurmaları görmezden geliyorum. koca koca adamlar tıkla saat bekle süre gelince saldırı çıkart bundan ibaret olan bir oyun için yancı yuncu karaktersiz gibi laflar etmeyin.

MrTroya.

Casus
14 klan söylemi işin dalgası. Kimse sayıdan şikayet etmiyor ki tam aksine daha fazla klan getirin onları da toplayalım diyoruz :D Sayılara takılan da ben değilim zira sayılara takılan ben olsam; ***DAYI*** nickli oyuncunun yaptığı gibi savaşta bulunan diğer klanları safımıza çekmeye çalışırdım.
14 klan meselesi ve yancı meselelerinin dalga konusu olduğunu düşünmüyorum. Senin açından olsa bile, yanında durduğun insanlar açısından öyle değil. 14 klan dendiği zaman gülüyoruz zaten. Sayı olarak bizden çok da az değil anti klanları. Yancı meselesine gelirsek; yancı diyerek kastettiğiniz bütün klanlardaki her bir bireye çok büyük saygısızlık ediyorsunuz. Yapmayın, değmez. Dayı meselesine gelirsek, eğer gerçekten yazdı ise yanlış yapmış bana sorarsan. Yapmaması gereken bir şey yapmış canını yediğim. Lakin bizlere kurucumuzun gerçekleştirdiği bu eylem karşısında kendisine saygı duymak düşer. Beni az çok tanıdıysan, oyunum hiç bir insandan değerli değil. Kimseye de düşman gözüyle bakmam, hepiniz rakibimsiniz. Bir de diğer mevzuya gelelim.
Sual: Eşkiya ve Lock klanları yancı mıdır?
El-Cevap: Eğer bu klanlar yancı ise bella Ciao da anti yancısıdır. Bu şekilde düşünmek gerek.

Hepinize iyi oyunlar :)

eksilirsin.

Kılıç Ustası
14 klan meselesi ve yancı meselelerinin dalga konusu olduğunu düşünmüyorum. Senin açından olsa bile, yanında durduğun insanlar açısından öyle değil. 14 klan dendiği zaman gülüyoruz zaten. Sayı olarak bizden çok da az değil anti klanları. Yancı meselesine gelirsek; yancı diyerek kastettiğiniz bütün klanlardaki her bir bireye çok büyük saygısızlık ediyorsunuz. Yapmayın, değmez. Dayı meselesine gelirsek, eğer gerçekten yazdı ise yanlış yapmış bana sorarsan. Yapmaması gereken bir şey yapmış canını yediğim. Lakin bizlere kurucumuzun gerçekleştirdiği bu eylem karşısında kendisine saygı duymak düşer. Beni az çok tanıdıysan, oyunum hiç bir insandan değerli değil. Kimseye de düşman gözüyle bakmam, hepiniz rakibimsiniz. Bir de diğer mevzuya gelelim.
Sual: Eşkiya ve Lock klanları yancı mıdır?
El-Cevap: Eğer bu klanlar yancı ise bella Ciao da anti yancısıdır. Bu şekilde düşünmek gerek.

Hepinize iyi oyunlar :)

Enes ben kimseye yancı demedim bu söylediklerini yanlış kişiye söylüyorsun. Yukarıda Natural kill born güzel açıklamış herkesin bir oyun tarzı var. Bize saygı duymak düşer. Bunun sonuçta bir oyun olduğunu unutmadan oynayalım, not: seni çok seviyorum kardeşim <3

RahaT Durmaz

Yasaklı
Ay ay gaza geldi Yavrucuuk! Evlat, git şikayetini başka yerde yap. Bu başlık ve açacağımız diğer başlıklar tamamen keyif alma adına. Eğlenme adına. Bir problem varsa, açıp açmamız ile ilgili bir sorun varsa bu forumun sorumluları var. Gelir başlığı siler. O ana kadar sana düşen tek şey çeneni kapatıp susmak. Bizim başlığımızda sana ne ağalık ne de marabalık düşer. Sen vasıfsızsın. Kaybol buradan.
Yalamak dan dilin nasır tutacak

RahaT Durmaz

Yasaklı
Ben uzatmak istemiyordum da hala uzamasına sebep oluyorsun. Neyse istediğin olsun. :)) Birincisi 10 sene değil, 20 hatta 30 sene önceki film için de düzenleme yapar paylaşırım. Bu kısım seni gram ilgilendirmez. Canım isterse gider sıfırdan kurgu yapar ve oyuncu ile çekerim. Tekrarlıyorum seni ilgilendirmez. Bu videoyu izleyip SiNSeR'a sallayan arkadaşlar gayet eğlenmişler. Antiyi sevmeyenler gayet keyif almış. aldığımız geri bildirimler çok hoş. Senin gibi başka dünyalarda forumun anasını bırak her tarafını ağlatan vasıfsızlar ve anti dışında bu durumdan herkes memnun.

UDW klanı gerek oynayış şekli ile gerekse oyuncularıyla gayet büyük bir klan. Sen küçük görüyor olabilirsin bu da senin problemin. Zamanı gelince gerçeklerle yüzleşirsin. Zamanı geldiğinde kim, kimi nereye yatırır ya da ne yapar görürüz. O zamana kadar tekrarlıyorum kaybol. :)
Tam olarak udw de kaçıncı oynayışın bu klanın varlıgından haberin bu dünya da olmuştur eminim buna. Karşında ki insana laf sokmak için eveleyip geveliyorsun aynı şeyleri sürekli. Karşında ki insanın kim olduğu hakkında da en ufak bir bilgin dahi yok. Oyuncuyum diye gezip oynadığın dünyalar da arkaya kaçmakla olmaz EMRE efendi

MrTroya.

Casus
Tam olarak udw de kaçıncı oynayışın bu klanın varlıgından haberin bu dünya da olmuştur eminim buna. Karşında ki insana laf sokmak için eveleyip geveliyorsun aynı şeyleri sürekli. Karşında ki insanın kim olduğu hakkında da en ufak bir bilgin dahi yok. Oyuncuyum diye gezip oynadığın dünyalar da arkaya kaçmakla olmaz EMRE efendi
Sırf ona cevap vermek için forum hesabı açmanı takdir ettim. Son bir kaç aydır anonim yazmak modaaa :D

MrTroya.

Casus
Bi dahakine gireceğin zaman haber ver de wist gelmese bile ben gelirim. Saklanamazsın. Şamar manyağı yaparım seni BERKANT efendi...

Wist

Kılıç Ustası
Gelseydin dizimin dibine tokatlasaydım seni

W44de dibime düşünce, köyünü alırım korkusuyla bulunduğum klana giren, sırf o riskten ötürü bana mesaj atıp kendince "kanka" moduna giren sen mi diyorsun bunları? Vaktiyle bir cümle kurmuştum. Çoluk çocukla muhattap olmuyorum. Daha yeni reşit olmuşsun gelmiş dikkate almayacağımı bilerek kendince şov yapıyorsun. W44te korkudan mesaj atan çocuğu unutma. :) Şimdi iki oyuncuyla tanıştın 3-5 aferin aldın diye havalara da girme.Ayrıca W56'da bana 2 kami atmıştın. Sana dünya kapattırmayacağım edebiyatları çekmiştin. Ben 3-5k iken sen epey bir puan sahibiydin. Şu an bakıyorum da 26 puan olarak devam ediyorsun,

Bir de şunu merak ediyorum. Vaktiyle sana ne yaptım da bu kadar koymuş? :D Her yerde bir ağlama her yerde Wist'e laf atmalar... İyi ağlattım sanırım. Yıllar geçti hala ağlıyorsun. Unutma bebe, kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. Şimdi git, biraz daha büyü öyle gel. Prensip gereği zeka seviyesi lisede olanlarla muhattap olmuyorum.

Neyse uzun lafın kısası bu başlıkta hep seviyeyi alçaltma peşindeki aciz insanların laf atmasına tanık olmak üzücü.

Wist

Kılıç Ustası

Sen beni kaç yılından bu yana tanıyorsun? Yaşın daha 20 iken, aramızda 6-7 yıllık bir fark varken sanki büyük olan senmişsin gibi konuşuyorsun sevgili saygısız ve aynı zamanda görgü yoksunu velet. 1 dünyada seninle aynı klanda oynadık o dünyada olanları da üstteki mesajda belirttim. Sen cindeki abilerinin gözüne girmek adına köyünü verirken ben hesap sil yaptım ve o dünyayı bıraktım. Senin gibi şovcu bir insan değilim. Yukarıda dediğim gibi W56'ya senden sonra geldim, hala oradayım ama sen yoksun. Çok iyiydiysen hala varolaydın be canım. Forumda boş laf sallamak dışında yetenek sahibi değilsin. Bu senin gibi VASIFsız arkadaşlara verdiğim son yanıtım, Mesajını beğenen sinsercik e de sevgiler.

RahaT Durmaz

Yasaklı
Sen o kadar iyi biliyorsun ki dibime gelince başına neler geliceğini. hep bir bahanen oluyor kuduruyorsun çünkü elinden gelen tek şey bu devsm et ben bulup gelirim yanına