Bir K64 Mücadelesi Siyah vs. Pıtır

Siyah klanıyla dalga geçmeyi biliyorsunuz şimdik de sizle dalga geçiliyor siz ne yapıyorsunuz 50 tane kami atıyorsunuz bı köyü alamıyorsuzuz. Sen ne komutanı oluyorsun ' boş yapma komutanı " mi

Dark Souls

Çaylak
Gecenin ve bugünün savunmaları

Eklentiler

• Screenshot_41.png
    Screenshot_41.png
    112,4 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_42.png
    Screenshot_42.png
    105 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_43.png
    Screenshot_43.png
    107 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_44.png
    Screenshot_44.png
    145,5 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_47.png
    Screenshot_47.png
    100,8 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_48.png
    Screenshot_48.png
    99,4 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_49.png
    Screenshot_49.png
    125,1 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_50.png
    Screenshot_50.png
    91,2 KB · Görüntüleme: 49

Dark Souls

Çaylak
Aynı şekilde yaptığımız ve savunma ve iki adet köye saldırımızın raporu

Eklentiler

• Screenshot_35.png
    Screenshot_35.png
    141 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_36.png
    Screenshot_36.png
    123,5 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_37.png
    Screenshot_37.png
    123,7 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_38.png
    Screenshot_38.png
    103,9 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_39.png
    Screenshot_39.png
    111,7 KB · Görüntüleme: 50
  • Screenshot_40.png
    Screenshot_40.png
    91,8 KB · Görüntüleme: 50
  • Screenshot_45.png
    Screenshot_45.png
    202,5 KB · Görüntüleme: 54

Dark Souls

Çaylak
açık söylemek gerekirse kendi klanıma teşekkür ediyorum. herhangi bir büyük klanın altına girmeden kendi karakterimizle oyun oynadığımız için...

k64'de bölgesel çatışmalarımız sonucu forumda paylaşımda bulunduk yeri geldi umursanmadık yeri geldi dalga geçildi ama ben kendi adıma verilen mücadeleden zevk alıyorum.

genel anlamda savunan tarafta olmamız lazım zaten olası olan durum raporların genelde savunma raporu olmasından sıkılan arkadaşlar var ise bir haftalığına klanımızda oynayabilir :) rakibimiz de boş değil. iki tarafın oyuncularına da teşekkür ediyorum. yıllar sonra tekrardan oyuna geri dönüp bu eğlenceye ortak olduğum için.

KOMPLOCU

Acemi
Gençler buraya çok şey yazılır ama bu sizin şuan yaptığınız gibi boş konuşmak olur.

Büyük klan küçük klan ve karakter gibi ucuz hesaplara girmeden, kedinin uzanamadığı ciğere MURDAR dedigi veciz sözü hatırlatarak size kendi çapınızda iyi eğlenceler diliyorum,

Bir gün iyi çocuklar olursanız, belki biraz da cesaretle şirinleri görebilirsiniz. Haritadan sildiğimizde buraya rapor atmaya tenezzül etmeyiz muhtemelen, bu başlığı açan arkadaşa son bir görev düşüyor demektir. Sağlıcakla kalın.

Slim Shady

Acemi
Gençler buraya çok şey yazılır ama bu sizin şuan yaptığınız gibi boş konuşmak olur.

Büyük klan küçük klan ve karakter gibi ucuz hesaplara girmeden, kedinin uzanamadığı ciğere MURDAR dedigi veciz sözü hatırlatarak size kendi çapınızda iyi eğlenceler diliyorum,

Bir gün iyi çocuklar olursanız, belki biraz da cesaretle şirinleri görebilirsiniz. Haritadan sildiğimizde buraya rapor atmaya tenezzül etmeyiz muhtemelen, bu başlığı açan arkadaşa son bir görev düşüyor demektir. Sağlıcakla kalın.

kardeşim ne gerek var rakibinizi küçük düşürüp büyük konuşmaya silinir mi silinmez mi bilinmez önemli olan saygı çerçevesinde savaşı sonlandırmak olur oyuna fazla kaptırıyorsunuz kendinizi :)

kardeşim ne gerek var rakibinizi küçük düşürüp büyük konuşmaya silinir mi silinmez mi bilinmez önemli olan saygı çerçevesinde savaşı sonlandırmak olur oyuna fazla kaptırıyorsunuz kendinizi :)

caps look tuşunu açık unutup salladıklarınızı görmezden gelmiyorum. 76'da ekibinize başarılar dilerim. bahsetmiş olduğum opla ilgileniyorum şuanda. nasıl giderseniz gidin benim için fark etmez. her zaman tebrik etmesini biliriz np canım. şimdiden emeğinize sağlık. 75'te sizi görmek güzeldi.

Slim Shady

Acemi
caps look tuşunu açık unutup salladıklarınızı görmezden gelmiyorum. 76'da ekibinize başarılar dilerim. bahsetmiş olduğum opla ilgileniyorum şuanda. nasıl giderseniz gidin benim için fark etmez. her zaman tebrik etmesini biliriz np canım. şimdiden emeğinize sağlık. 75'te sizi görmek güzeldi.
kanka ne dediğini hiç anlamadım tercüme edecek bir tercüman arıyorum var mı yardımcı olacak kimse :) beni biriyle karıştırdın sanırım

Slim Shady

Acemi
he ben seni siyah sandım kanka neyse fark etmez. olaylara hakim değilsin avukatlık yapıyorsun :)
ben avukatlık yapmıyorum kardeşim ne haddime insanların kendi düşünceleri var kendilerini ifade edebilirler sadece ekibinizden bir oyuncunuzun kibirli konuşmasını hoş bulmadım ve saygıyı kaybetmemesi konusunda uyardım kibirlenip böbürlenmeye hiç gerek yok sonuçta bu bir oyun zevk almaya bakın :)

ddewıl

Acemi
Güzel raporlar ben bakarken eğlendim, umarım ağız dalaşını bırakıp iki tarafta savaştan keyif almaya bakar görünen o ki siyah klanı imkanı doğrultusunda güzel işler yapmış. İki taraf içinde eğlenceli olması dileğiyle