Bir K64 Mücadelesi Siyah vs. Pıtır

Dark Souls

Kılıç Ustası
Gençler buraya çok şey yazılır ama bu sizin şuan yaptığınız gibi boş konuşmak olur.

Büyük klan küçük klan ve karakter gibi ucuz hesaplara girmeden, kedinin uzanamadığı ciğere MURDAR dedigi veciz sözü hatırlatarak size kendi çapınızda iyi eğlenceler diliyorum,

Bir gün iyi çocuklar olursanız, belki biraz da cesaretle şirinleri görebilirsiniz. Haritadan sildiğimizde buraya rapor atmaya tenezzül etmeyiz muhtemelen, bu başlığı açan arkadaşa son bir görev düşüyor demektir. Sağlıcakla kalın.

kimsenin ciğerine murdar dediğimiz yok. gayet kaliteli ve büyük bir ekipsiniz. hatta tek op da bile bizi haritadan silme durumunuz matematiksel olarak olağan bir durum ki eğer böyle bir durum olursa siz tenezzül etmeseniz bile şahsım adına burada topladığım tüm raporları derleyip paylaşırım ve tebrik eder önümüze bakarız.

dediğim gibi biz kendi ekibimizle kimsenin alt klanı olmadan kendi oyun karakterimizle güzel savaşlar verip eğlencemize bakıyoruz. çok fazla bir diplomasi işimiz yok. dünya kapatmak için varımız yoğumuzla çabalamıyoruz. sadece bu oyundan olabildiğince zevk alıp savaşımızı yapıyoruz. kimseye de kendimizi acındırma derdimiz de yok eğer boş muhabbet olarak görüyorsanız cevap verme lüzumunuz da yok.

bu dünyadan silinene dek verdiğimiz savaşların raporlarını olabildiğince paylaşacağım. herkese iyi oyunlar.

kimsenin ciğerine murdar dediğimiz yok. gayet kaliteli ve büyük bir ekipsiniz. hatta tek op da bile bizi haritadan silme durumunuz matematiksel olarak olağan bir durum ki eğer böyle bir durum olursa siz tenezzül etmeseniz bile şahsım adına burada topladığım tüm raporları derleyip paylaşırım ve tebrik eder önümüze bakarız.

dediğim gibi biz kendi ekibimizle kimsenin alt klanı olmadan kendi oyun karakterimizle güzel savaşlar verip eğlencemize bakıyoruz. çok fazla bir diplomasi işimiz yok. dünya kapatmak için varımız yoğumuzla çabalamıyoruz. sadece bu oyundan olabildiğince zevk alıp savaşımızı yapıyoruz. kimseye de kendimizi acındırma derdimiz de yok eğer boş muhabbet olarak görüyorsanız cevap verme lüzumunuz da yok.

bu dünyadan silinene dek verdiğimiz savaşların raporlarını olabildiğince paylaşacağım. herkese iyi oyunlar.

KOMPLOCU

Acemi
Tik Tak Tik Tak Tik Tak------------------------------

Fırtına öncesi sessizlik--------------------------

Simsiyahın BEYAZA kavuşmasına son 24 saat-----------------------

Bir sahte komutanı (@LeBron James ) ve Devrik Lideri (@Srebrenitsa ) keklik gibi avlayan @***KRAL KATİLİ*** i ve SEVGİ PITIRCIKLARI

(yarın gece burada güzel kesimler görürsünüz)

01.03:2023 06:23 savaş özeti. Siyaha mis desteği çıkacak varsa çok iyi olur arkadaşlar, zor durumdalar gibi geldi bana. Aldıkları pasif köy hariç şeref sayılarını kaça çıkarabilecekler göreceğiz.

siyahbeyaza.png

dipnot : Arkadaşlar mis gelmeyen köyün adını değiştirmenizdeki sebep nedir? Kabak gibi trenler kamiler gelmeyince, fakelerden eliniz ayağınız mı dolaştı?

Srebrenitsa

Milis
Op yaparken köy kaybedip böyle konuşa bilen ilk oyuncusun klanlar tarihinde. Pıtırdan alınan 2. Köyümüz hayırlı olsun. İstatistiklerde bir gören arkadaşlar için söylüyorum köyün düşeceğini göre çaresiz pıtır üyesini klandan attıda :)))))

The.Darkness

Acemi
Op yaparken köy kaybedip böyle konuşa bilen ilk oyuncusun klanlar tarihinde. Pıtırdan alınan 2. Köyümüz hayırlı olsun. İstatistiklerde bir gören arkadaşlar için söylüyorum köyün düşeceğini göre çaresiz pıtır üyesini klandan attıda :)))))

Klana gelmezseniz size saldırırız dediğiniz oyuncular toplaycak sizi :)

Srebrenitsa

Milis
Klana gelmezseniz size saldırırız dediğiniz oyuncular toplaycak sizi :)
Korkup size geçen vu ekibi :) cesur bir ölür korkak bin siz onlara emir vermeye devam edin ben dostlarımla köylerini ve köylerinizi toplayana kadar. Zaten bize karşı kullanıyosunuz bizden sonra yok olucaklar dimi :) ya biz yok edicez yada siz dimi :) hiç bir ihanet karşılıksız kalmaz dimi :)

Korkup size geçen vu ekibi :) cesur bir ölür korkak bin siz onlara emir vermeye devam edin ben dostlarımla köylerini ve köylerinizi toplayana kadar. Zaten bize karşı kullanıyosunuz bizden sonra yok olucaklar dimi :) ya biz yok edicez yada siz dimi :) hiç bir ihanet karşılıksız kalmaz dimi :)

En başından beri haberim var zaten. Sizin gibi saftirikleri oyalamak için öyle anlaştık arkadaşlarla :) ;)

Dark Souls

Kılıç Ustası
bana gelen saldırılar üzerinden baktığım kadarıyla op pıtır için iyi gidiyor. katılım bol maşallah.

aynı köyü iki farklı oyuncuya vermişsiniz sanırım ikisi de mis çıkmış.

sağlık sorunlarından dolayı gelen raporları hemen yayınlayamayabilirim ama müsait bi vakitte bu operasyonun raporlarını yayınlarım.

herkese başarılar.

erdalkopuz

Milis
bana gelen saldırılar üzerinden baktığım kadarıyla op pıtır için iyi gidiyor. katılım bol maşallah.

aynı köyü iki farklı oyuncuya vermişsiniz sanırım ikisi de mis çıkmış.

sağlık sorunlarından dolayı gelen raporları hemen yayınlayamayabilirim ama müsait bi vakitte bu operasyonun raporlarını yayınlarım.

herkese başarılar.
geçmiş olsun.
PITIR KLANLARI SIRADAN ÜYESİ

KOMPLOCU

Acemi
Belki şuan başlıkta yazan "mücadele"nin biraz hakkı verildi diyebiliriz. Beklediğimden daha çetin ve akıllı bir savaş oldu, gece uykusuz kalan herkes kendi adına bundan zevk almıştır diye düşünüyorum. Rakip iyiyse savaşın hakkı çıkıyor, yiğidi öldür, köyünü al ama hakkını yeme.