Benim Gözümden C5

• Konuyu başlatan DeletedUser58069
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Oncelikle herkese iyi oyunlar diliyorum. Klanlar seruvenime c4 te basladim. Anatol klanina sagopa*** nickli hikmet yoldasim sayesinde dahil oldum. Orada forumda occipitalis denen sahisin yani cakma pusula kurusudur . onunla bir tartismamizin kavgaya donmesi sonuci kinlendim. C5 e de gelme sebebim oydu. Daha sonra yunkee yani nami diger kerim kardesimin israriyla pusulaya katildim. Herseyi geride birakayim diyerekten. Sonra ne mi oldu. Barbarturk klandan cikardi. Sebep ? Occipitalis istedi. Tmm kardesim dedim yazdim beyfendiye. Klanin huzurunu kaciran birini atarim dedi. Eyvallah dedim. Yeniden basla yaptigimda simdiki udw raki alarm sinirina yerlestim. Daha sonra fio montanayi gordum. Raki klaninda. Direkt klan daveti atti zaten. Beraber tek amacimiz pusulayo bitirmekti. Sonra ismail denen :D arkadas klan kurucusu ya hani. Dediki alarm klanlari kardesimiz raki ve alarm birdir dedi. Sonra malum pusula raki savasi basladi. Fio montana ve yoldaslari pusula savasinda hem yikildi hemde yikti. Derken alarmda pusulaya alttan alttan giriyor tabi. Pusula napsin rakidaki kinli olduklari yuzunden rakiya yoginluk verdi. Bu arada kerimi unutmayalim. Pusula icinde kaldi. Alatm raki isbirliginde dedik ki yunkee ye saldiri yapilmayacak. Oyle de oldu. Pusulanin kirilmasina yakin yunkee raki klanina dahil oldu. Ve sonra olay patlak verdi. Cemoren denen sahis bu adami krallastirdiniz yaptigi casuslik hos degil dedi. Anlatmaya calisildi. Sonra fio montana yazdi terbiyeli ol diye. Diklenmeler . hatali soylemler sonucu alarm raki muttefikligi sona erdi. Ve cocugun adi alarm pusulayi yikti oldu. Burda yapilan bu tabir yanlis bence. İki tarafta birbirine kin besledigi icin alarm raki savasi basladi. Fio montana cocugu yasinda birine ezdirildigi icin hsap silip cikti. Ve raki klani dagildi. Kalanlar kim mi oldu. Gene raki elemanlari. Dis kapinin dis mandali muamelesi gordu. Pusula bitti. Sadece acemiyiz klani kaldi alarm ve udw karsisinda. Sonra duyduk ki alarm udw nin kanatlari altina yerlesmis. Ve sonuc olarak dogu bati savasi zilleri calmaya basladi. Birden vuslat diye kucuk bi klan belirdi dunya ortasinda. İki klanda antlasma vardi. Yilbasi tatilinden sonraya kadar savas yoktu. İlk bozan vuslat alarmindan rizeli53 oldu. Piskopat azabin koyumu aldi. Sonra senmisin koyu alan diyerekten pisiko rizelinin koylerini toplaamaya basladi. Durum bu olunca alarm adi altinda vuslat ekibi pisikopat azabi topladi. Kisisel savas klana yansidi. Sonuc olarak alarm vs udw baslamis oldu. E sinirdayiz. Vuslattayiz. Pasif olmayi sectim nedenini sorarsaniz ilk etapta saldirilacaklar eski raki uyesi. Vuslat ekibinin basindakiler nami diger feryat cogu kisinin kin besledigi birisiymis. Tabi ilk hedef biz olduk. Udw den dayi delilik samimi can ciger dostum abim . nasil savasayim. Gene pasifim. Dunyanin ortasinda en kizisik olan yerde 10 kadar kisi olan bi ekipteyim tabi destek lazim. Alarmdan isteniliyo destek ama yetersiz. Dolayisiyla udw karsisinda dayanacak guc kalmadi. En sonunda dendi ki hesap silelim. Tmm dedik. Alarm klanina da kinlendik. Savasan adamlar belli iken merkezde savunma yatirilmasi dogru degil. Madem siliyoruz dedik fio montanaya saygisizlik yapan arkadasa tum askerleti sallayip hesap sildik. Neden mi alarmda olduk ? İnanin bende bilmiyorum. Ama raki klaninin ugradigi haksizlik yuzunden udw nin dunya kapatmasindan yanayim. Anlattiklarim dusuncelerim tamamen benimdir. Uyusmayan illa ki cikicaktir. Caniniz sagolsun. Kimsenin etlisine sutlusune karismadim. Tek istedigim gucumuz olursa borndatemus ve ysfyldzla dunya yi kapatan ekipte olmakti. Okan abi bunu saglayacakti ama istemedim. Cunku cagatay ve yusufa sozum vardi. Beni hos gorun.

Udw den dayiya saygili ve efendi oldugu icin tesekkur ederim.
Gene udw den delilik74 e abi gibi davrandigi ve ezdirmedigi icin tesekkur ederim.

Alarmdan gaaraya yoneticilerin kavgasini uyelere yansitmadigi icin tesekkur ederim.

Raki dan kirimli ya iyi bir kanka oldugu icin tesekkur ederim.

Raki dan setakana iyi bir yolas ve temiz kalpliligi icin tesekkur ederim

Rakidan piskopat azaba abi gibi yaklastigi ve cilginligi icin tesekkur ederim.

Vuslattan spymaxa ve diger vuslat ekibine tesekkur ederim.

Vegelelim feryat denen artise. Eyvallah ezdirmemeye calistin. Koy merakliligin artisligin egoistliin yuzunden seni sevmiyorum. Sevmeyecegimde.

Ayrica sibellius ablama burdan ayrica saygilarimi iletiyorum.

İsmail i saymiyorum. !!! :D

Ve gelelim ysfyldz ve borndatemus . Size duydugum hisler apayri. Sizle hesap silmekten dunya kapatmaya kadar varim dedm oylede oldu.

Kisaca ozetledigim bunlar. Diger sevdiklerim saydiklarim hayatinizda basarilar dilerim. Beni mazur gorun.

C4 Anatol Myw* a hitaben. Efrasiyapa saygilar ve sevgilerle.

C4 Siyah09

C5 Anarşist*

DeletedUser

Ziyaretçi
Classic de oynamak degilde forumunda başlık açmak oldukça keyifli gibi , aç başlıgı tartışsınlar :D oh ne guzel iş :D

DeletedUser17537

Ziyaretçi
valla iyice türk dizi gibi olduk aramızdan su sızmıyor :D aga entrika üste entrika :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Foruma baktıgı kadar oyuna bakmayanlar var aramızda :D

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Foruma ilk baslik acisim ve ilk icimi dokusum. Siz gibi yillardir yokum burda mazur gorun :) koylerime alan iyi baksin ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
dansöz ile oryantelde aynı ama algı farklı mesela öyle dusun :)

DeletedUser17537

Ziyaretçi
dansöz ile oryantelde aynı ama algı farklı mesela öyle dusun :)

gözdüm de ikiside aynı algı köfte kasapdan cıkma kasap etden cıkma mesele kazıkcak adam bulmakda o degi ben gene sacmalıyorum zaten konu dagıtmadan ban yicem gel post kasmaya gidelim

DeletedUser

Ziyaretçi
gözdüm de ikiside aynı algı köfte kasapdan cıkma kasap etden cıkma mesele kazıkcak adam bulmakda o degi ben gene sacmalıyorum zaten konu dagıtmadan ban yicem gel post kasmaya gidelim

sana bye benım burada daha onemlı ıslerım var

DeletedUser53916

Ziyaretçi
İlk post okadar uzun ki okuyamadım ama kokusunda tartışma var. :D

DeletedUser58112

Ziyaretçi
neler olmuş neler kerimide ünlü yaptınız sonunda